Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не поняла???! А я???
Козерогів, які схожі на близнюків, але не зовсім близнюки, теж беремо
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Осталось выяснить у Сестер Гримм дату, может и месяц целый повезет гулять))
3.06
mmi583@mail.ru• 16 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
А, я зрозуміла. У вас відкривається купа можливостей! Можна вдвох лизати жасмін і бузок, їсти кисляк і лазити по секретних дірках. З часом звичайно.

о да
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ для Просто я
Слава богу
. А то уже переживать начала, что без меня движуха будет
Так куди ж без вас
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Життя- барвисте і багатогранне.
життя схоже на ось таку зебру
Це точно.
mmi583@mail.ru• 16 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Всім близнючкам пропоную в червні зустрітися тут і гарно відмітити.
О, пойдет. Я хоч і скорпіон, але приведу вам близнючку чи близнюка, а так їм не стжна вживати то буду я
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
То мене психолог так колись відкорегувала, що багаторганне, барвисте.
Я не знайшла свого. Всі траплялися якісь не такі.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Лучше близнеца, чем рака)))
mmi583@mail.ru• 16 февраля 2023
Ответ для Просто я
Может и Марина до родов успеет ещё с нами гульнуть
Я буду як штик, якщт буду в дірки влазити. Тільки толку з мене тверезої… буду хіба що вам бігати за черговим бутильком
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ для Просто я
Та шо уже получится, будем любить всех
Дочка рак)
Это кашмарище)))
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
О! Мій патріарх пішов за маслом, бо він гречку надумав варити, а як без масла. Зате вдень його масло не цікавило.
Боже який у вас святий чоловік. Я сьогодні приблизно так перла сумки з магазу