sobacura• 16 февраля 2023

Хвилювалочки! Всі сплять?

Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Сьогодні їду в службовому автобусі додому, бачу їде жінка мого однокласника, кохання з першого курсу, це разом з 1995 року. Але він досить гарно виглядає, педант у всьому , вона така ніжна гарнюня була, а це...я би відправила її до спеціаліста, є такий тип лиця , що мішки під очима, їх би прибрати, знову була б лялечкою
Якщо суфи - майже безнадійно.
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Мій брав дітей та їхав. Я навіть просити не встигала. І також список один, а привезе у 2 рази більше))
Мой когда сам ездит, когда со мной. Но на ярмарке я только для красоты. Мясо сам выбирает, покупает. Берет у продавцов телефоны, если понравилось мясо, у них и заказываем.
Алёна-01• 16 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Вже і забули чого тут позбиралися
Зате немає коли хвилюватися))
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Там точка есть с химией для жуков всяких
Это мамина одноклассница
Капец. Вечно как не пойдешь, оставишь у неё покупки и ещё кружочек рынком, а потом как ото на картинке, пакеты в зубы и на такси)))
В мене велосипед, для здоров´я корисно. Вже пора знову запрягати і гей . То ж наш базар , а вінив нас особливий, мало де такий недільний є, до речі.
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я жінка вже досвідчена. Два шлюби було у минулому
О...так Вы не зря молодость провели
До 30 лет трех мужей имели
alena2013• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Мій до війни працював вдома, програміст як і я. Тому час був. Разом закінчили універ на програмну інженерію. Навіть в одній групі були.
Если не секрет, какой вуз закончили?
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Якщо суфи - майже безнадійно.
Ну так вона моя ровесниця, і була ж така ніжна як ото фея Дінь-Дінь, аж обідно
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Немного поспала, зашла в тему, а тут уже 50 страниц))
Читать не перечитать
Я тоже спала. Родители уехали, дочка к себе домой пошла, а мы с мелким и кошкой под пледик. Еды хватает, еще и пирог испекла, всем раздала
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ой, я теж так засмучуюсь коли бачу як дівчата старіють (про себе мовчу). Ну що ти поробиш.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
В Ирпене точно хуже
Алёна-01• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А у меня родители забрали старших детей к себе сегодня. Они в частном доме живут, дети хоть на свежем воздухе побыли.

А я выспалась и теперь непонятно что буду делать ночью
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
В Ирпене точно хуже
І в Броварах гврше, і в Бердичеві. Нема такого двіжняка як наш .
Nasta9019• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Мене навіть для красоти не хотіли брати. Ти втомоюєшся побудь вдома, або на вихідних мене міг вдіправити в ТЦ, а сам з дітьми сидів та розважав їх. Якщо дітки вночі прокидались, то підіймався він завжди
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Це ринок біля вас? Я,здається, впізнала ваш район (з віконечка вид знайомий)
Мы сейчас про рынок не в Ирпене)
А в окошечке Ирпень
Но и тут рынок не под домом, хотя значительно ближе
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Та я особо не устаю. Но вообще в магазин люблю ходить, потому что я лучше все знаю))
alena2013• 16 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01

Ой, так это вы уже третьего ждете?)) А я думала, что первенец у вас.
Nasta9019• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я теж але переконати важко було. Краще уступити. Хотів так, краще не заважати
Алёна-01• 16 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Да, решились на третьего))
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Не треба весни. Малюк у мене вже є
Там де троє, то буде четверо
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
О...так Вы не зря молодость провели
До 30 лет трех мужей имели
Поки двох. Це втретє погодилася. За друга дитинства, який виявився не друг, а чекав слушного моменту.
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Моїй мамі (їй 66) пару років назад однокласник признавався в коханні, казав, що з школи кохав, але боявся признатися. То у Вас ’щасливий випадок’
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
И какие у них отношения сейчас?
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ух ты
И Чем все закончилось?
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ух ты
И Чем все закончилось?
Та дружать на відстані, моя мама і так була тричі офіційно одружена, куди ще?
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
И какие у них отношения сейчас?
Дружні, тобто на телефоні по максимуму(жінка в такому віці вже не помєха). Коли почалася війна, то він єдиний їй на ЗУ навіть будиночок підібрав і сказав, що дровами забезпечить, поможе всім, що треба, ясно, що ми нікуди не поїхали, але факт.
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Вашей маме 66
Она запросто может и четвёртый раз замуж выйти
Правда, без росписи-просто жить вместе
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Він теж мовчав. Ніяких кроків у мою сторону, навіть у юності. Постійно думала чого він на перше весілля не захотів приїхати, також на друге, а ось воно що виявилося. Влітку приїхала і він як дізнався, що нарешті вільна і почав ´атакувати´. Розтопив серце, підтримкою та допомогою. До дитини прекрасне ставлення. Зараз читає їй, поки я тут зависаю. Ось я вирішила і спробувати. Краще я по жалкую потім, що зробила щось не те.
ok1904• 16 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вашей маме 66
Правда, без росписи-просто жить вместе
Вона? Без розпису і наслєдства? Ээээ, моя лялька Барбі на таке немпідпишеться
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
С этого момента можно поподробнее
Nata.t.1970• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Так пусть бы мама ехала
Пусть мужчина о ней заботится, а не Вы