Ау?
Я не сплю, панікую шось.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Раком чем плохо?
Я не писала, что раком плохо)))
Леди на мопеде• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Мабуть я збоченка. Але фраза не однозначна

Так не только вы збоченка😜
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Так не только вы збоченка😜
А всего-то одно слово пропущено)
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Закупка продуктів до війни це був обов´язок мого чоловіка. Я ніколи це не робила)))
Та я поки дочекаюся - в мене магаз під будинком. То мені зручніше. Біжиш за хлібом, а припераєш кг 10 невідомо чого. Добре що нести недалеко.
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019

Що весна робить 😂
mmi583@mail.ru• 16 февраля 2023
Ответ для Просто я
Вы много пропустили. Дырки отменяются. Едем на остров Джарылгач или в Олешковскую пустыню
Бліііін….
МаргаритаЛьвовна• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
О! Мій патріарх пішов за маслом, бо він гречку надумав варити, а як без масла. Зате вдень його масло не цікавило.
ви там той... обережно)
як хтось буде за таке загризати чоловіка, то він може у гречку й скочити. оно вже Сестри Грім ласим оком накинула))
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Готує вечерю і бурчить, що всі чекають коли він її приготує. Але це не значить, що йому треба допомагати, бо буду заважати його польоту мислі
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
ви там той... обережно)
Я маю слабкість до лікарів. Хірургів.
Він не лікар часом?
Ответ дляСестры Гримм
З недільного базару мені син носить. Я його туди церемонією чаєпітія з смачним пиріжком коло базарного ларька, вже всі пиріжки на базарі перепробувала у продавців, знаю, які любить (до речі зараз селяни багато напівфабрикатів пропонують, голубці, котлети, готові налисники з начинками, я не купувала, але якщо так багато пропозиції, значить є попит )
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Мій брав дітей та їхав. Я навіть просити не встигала. І також список один, а привезе у 2 рази більше))
Та мій пізно приходить. А я працюю пару годин в день.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
ви там той... обережно)
Та, як Вам сказать він ще митець, а душа митця- потьомки, лиш я його розумію, то не так все просто.
Нє, я йому поспівчувала, що вже темно на дворі щоб за маслом йти, він довольний моєму участію .
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляok1904
Там точка есть с химией для жуков всяких
Это мамина одноклассница
Капец. Вечно как не пойдешь, оставишь у неё покупки и ещё кружочек рынком, а потом как ото на картинке, пакеты в зубы и на такси)))
Это мамина одноклассница
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Мій до війни працював вдома, програміст як і я. Тому час був. Разом закінчили універ на програмну інженерію. Навіть в одній групі були.
Студентське кохання
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Немного поспала, зашла в тему, а тут уже 50 страниц))
Читать не перечитать
Вже і забули чого тут позбиралися
Сьогодні їду в службовому автобусі додому, бачу їде жінка мого однокласника, кохання з першого курсу, це разом з 1995 року. Але він досить гарно виглядає, педант у всьому , вона така ніжна гарнюня була, а це...я би відправила її до спеціаліста, є такий тип лиця , що мішки під очима, їх би прибрати, знову була б лялечкою
Сестры Гримм• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Это мамина одноклассница
Це ринок біля вас? Я,здається, впізнала ваш район (з віконечка вид знайомий)