Я такая боевая• 16 февраля 2023
Ціна за нерухомість з врахуванням інфляції?
Підкажіть як краще зробити?
Перед війною домовились про завдаток за будинок,а коли будуть зроблені всі необхідні документи,то основну частину.
Нерухомість в Криму .
Почалась війна і весь процес заморозився,бо в Крим я не поїду і гроші звісно переслати ніяк.
Війна може(не дай Бог),ще роки іти,а гроші то з´їдає інфляція...
Як бути,підняти ціну чи то не правильно?
Нерухомість в Криму .
Кнопкотык• 16 февраля 2023
Ви впевнені, що той будинок ще хочуть купувати? Вірю, що по закінченню війни Крим повернеться додому, там буде купа складнощів з юридичного боку по купівлі-продажу під час окупації
Интеллектуальные оладьи• 16 февраля 2023
Ответ дляКнопкотык
Но если там власть не поменяется, насколько знаю, по их законам, иностранцы не имеют права владеть землей. Т.е. если хозяин украинец, этот дом могут отжать и... все.
Кнопкотык• 16 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Той власти ракеты в жопу и пусть драпают через мост, пока он стоит. Чтоб у них прутни никогда не стояли и коростой поросли, падлы.
Не власть то, а оккупанты. С точки зрения международного права, все сделки там не лигитимны и могут оспариваться, после возвращения территории.
Я такая боевая
• 16 февраля 2023
Вони(покупці) росіяни родичі і мені все одно,що там буде.Головне,що я в Україні.