Хочу більше не боятися, не розлучатися з рідними, жити в своєму улюбленому житлі, ходити на улюблену роботу. Щоб захисники повернулися живими до своїх родин, українці перестали страждати. Щоб усі могли жити, подорожувати, любити, ростити дітей. Посилаю свою мрію до Бога!
Ответ дляЧашечка кофе
Ага, а чего он допустил такое 24 февраля?
Бога нету вот и всё
Вот хорошо придумали...это Бог во всем виноват...а люди- такие паеньки, все развитием личностным занимаються, Землю-матушку берегут-берегут, не юлят, не вороют (и еще хуже), за власть, которую одерживают- всех людей еще больше любят и заботятся обо всех...
Ответ дляviika65
Вас там насильно держат?
Мої діти категорично до кінця війни відмовляються їхати додому( Вони дуже погано перенесли початок війни, син перестав спати ночами, повернулася астма
навіть інгалятори не знімають повністю((
Мала розчухувала тіло до крові, зараз істерить при моїх спробах переконати повернутися додому.
навіть інгалятори не знімають повністю(( Мала розчухувала тіло до крові, зараз істерить при моїх спробах переконати повернутися додому.