Бензопирен• 16 февраля 2023
Ваши мужья прячутся?
Я с детьми с марта за границей. Муж дома, город прифронтовой, Донецкая область. Работы у него с марта нет. Он сидит у свекрови в частном доме и даже не ходит никуда. Боится что повестку дадут. Все знакомые, друзья выехали, работу нашли или всеми правдами и неправдами заграницей. Есть и те, кто сам воевать пошел, мало, но есть такие. Я не понимаю просто сколько он так будет сидеть? А если война действительно на годы? И мне тут сложно самой детей содержать, а он им даже не звонит. Ваши мужья боятся повесток?
Ответ дляMalysh2
Так сначала в учебку ж всех отправляют. Резников вон успокаивал недавно на этот счет. Никто никого сразу на фронт не отправляет.
Тобто ви думаєте, що воно після навчання прям стане військовим? Ні, ну мене тоже можна навчати на балерину. Чому ж ні. Правда, боюсь, результат буде десь такий, як з того кошового військовий.
Вкусныйпончик• 16 февраля 2023
Ответ дляАпельсишка
Мы хотим справедливости!Наши чьи жизни защищают?Откройте ночную тему-верим в ЗСУ,хоть бы все сбили.
Не просили,значит и нашим не надо,правильно?Ловите их хоть руками.Никто собой ради вас точно также рисковать не должен.
Ну вы хоть ники просмотрите кто это пишет. Это не пишут те, кто не хочет воевать. Те, кто не хочет воевать, как правило пасивны в хвылювалочках или вообще туда не заходят. А про ловите хоть руками отвечу свою ситуацию. В феврале походу убрали пво с моего села и я наконец-то выдохнула, я теперь спокойно проспала тревогу, так как с октября месяца все сбитое летело на населенный пункт и люди страдали и дома горели. Я с уважением отношусь к вашему защитнику, но да, считаю, что он мне ничего не должен и уж тем более рисковать своей жизнью.
Апельсишка• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Так,а все,кто с первого дня встал на защиту-прям профи были?Особенно дети,начиная с 18 лет.Кто-то же сейчас сбивает и то,что считалось несбиваемым Еще раз-прижмет,быстро научаться.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Ну нічого ,на передовій не тільки військові.
Там величезна к-сть людей,яка до воєнної справи не мала відношення взагалі.
Ответ дляАпельсишка
Захочет-будет прикрывать,насколько это возможно.Хватит на ’дурачка’ косить.Самая удобная позиция сейчас,правда?
Не буде. Втіче к такому, ще й усіх підставить ((( Добре як просто втіче, без всяких підлостей. А як вже раді на місцях командири отримати таке ’,підкріплення’ і їх ’благословіння’ тим, хто його відбирав - то треба чути.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
😱😱😱😱
Красавишна-Улыбавишна• 16 февраля 2023
Как всегда народ горка на горку идёт.. а по-хорошему задавать все эти вопросы надо зажравшимся олигархам и депутатам.
Вкусныйпончик• 16 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ваше правильно я зрозуміла.
Ви перемоги чекаєте ?
Якби нато прислало свої війська, то я б чекала перемоги, а так складно назвати перемогою втрату людей, випалені міста. Про перемогу в мене власна думка, я не впевнена , що наше покоління її взагалі застане. Нас же все підготовують в інфопросторі до картини Ізраїлю.
Ответ дляАпельсишка
Військовий - це професія. До неї, як до будь якої іншої, повинні бути здібності - певний набір необхідних якостей. Якщо здібностей немвє - можна вчити до, пробачте, усрачки. І з тим же нульовим результатом. Щ кошового такий військовий, як з мене балерина. Воно і на чоловіка мало схоже, не те що на військового, вибачте ще раз.
Апельсишка• 16 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Спасибо за уважительное отношение.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Тобто вам байдуже?
Вкусныйпончик• 16 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто вам байдуже?
Тобто я вважаю не тими руками воюють.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Тобто я вважаю не тими руками воюють.
«Невсетакадназначна»?
Апельсишка• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Вы там были,что готовы оправдать всех скрывающихся вот этими баснями?
И командиры тоже быстро таких исправляют,церемониться некогда.Не ищите оправдания,противно просто.
Ответ дляАпельсишка
Я вас умоляю, вчера в тг ролик увидела-волосы шевелятся. В Полтаве на дискотеке скачут под руснявые песни,вы думаете,они хоть на секунду задумывались-как там на передовой?
А буковели,а рестики ,пляжи в Киеве?
Мозг отказывается в такое верить,вот уж правда-полмира скачет,полмира плачет.
А буковели,а рестики ,пляжи в Киеве?
Пляжі в Києві??? В Києві зима. І, пробачте, в таких клітин за місцях, як київські пляжі, забезпечених людей, на яких ви тут бочку котите, не зустрінеш.
Ответ дляАпельсишка
Я не була. Брат розказував, друзі підтвердили. Ніхто не хоче таке ’щастя’ виправляти. Нема коли, зазвичай.
Вкусныйпончик• 16 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
«Невсетакадназначна»?
Не перекручуйте, якщо у вас все однозначно і вам вистачає допомоги заходу і штатів значить воюйте, але без нас ;). Бо я за те, щоб воювало нато своїми солдатами, а не нашими.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Там такого переляканого щастя знаєте скільки?
Ответ дляВкусныйпончик
Круто))) ну тоді вже вони тут і житимуть і вони тут і пануватимуть. Бо як володіти, то воно наше. А як захищати, то хай хтось інший. Круто. Я теж так хочу. І все сходиться к людини. Нічого ж не тисне. От невдячні, капець.
Апельсишка• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Я вообще-то про лето,когда фото даже в западные сми попало.
Обеспеченных в ресторанах,Карпатах и т.д.можно вылавливать.Было бы желание.В одном Киеве и области 500 тыс мобилизировать можно,хватит,нагулялись.
Знаю,как выезжают хитросделанные,патриоты хреновы.
Или все или никто,так сойдёт?
Ответ дляherba fresca
А что, кадровые военные уже закончились?
А кто тогда группами по 5-6 человек повестки носит по всему городу??
Кто сидит в военкоматах?
А через них треба все кинути і не захищатись, а просто спостерігати? Ну то далеко ми підемо так... якби всі дивились, а що там вася, то була б вже не Україна, а рашка.
Ответ дляMira29-c3c3
Ну так переляканого. А не відловленого сцикла. Не всі, хто сам іде, насправді можуть це робити. Не кажучи про тих, хто сам не хоче до такого, що готовий в підвалі жити, щоб не служити. Їх мало, але трохи є. І користі з них - мінус.
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Не вертіться як вуж на пательні.
Нам не вистачає допомоги ,але хлопці здійснюють неймовірні зусилля . Завдяки їм є Надія на світле майбутнє. Але без вас.😡
Liebelebenn• 16 февраля 2023
Ответ дляБензопирен
Проблема в том, что у нас двое детей, которые требуют моральных и материальных вложений. Но он об этом не думает. Да что там, он и раньше не думал. Не люблю, наверное уже.
Ох і чоловік, на свою жінку йому вибачте начхати, на дітей, і на країну теж. Кацап? Чи латентний ждун рузького міра?
Хіба це чоловіки? Як з такими жити, як з такими спати, як таким їсти варити і як з такими взагалі в одному будинку знаходитися?! Ок, боягуз, не можеш воювати, допомагай Армії чим можеш...ремонтуй техніку, будь водієм, роби щось
Ответ дляАпельсишка
Или все или никто,так сойдёт?
Звісно. Пустіть по першому каналу, гасла саме підходять. Ні, не згодиться. Як би образливо це не звучало, але люди - це ресурс. І, як і будь який ресурс, вони мають різну цінність, характеристики і призначення. І якщо умовно директор нової пошти прекрасно може фури грузити, то з вантажника не вийде навіть менеджера середньої ланки. Модна, звісно, угробити пана директора для ’справедливості і рівності’. І... Скільки там людей залишиться на вулиці без роботи і на межі виживання??? Ну якось так, щось це винні подобається умовним ’, вантажникам’.
Є гвинтики, без яких машина буде їхати, є такі, які легко замінити, а є ті. - без кого все розвалиться. Тому ні, не підходить. Думати треба, башкою трохи. А не лозунгами з раша пропаганди.
Domogospodarka• 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Мой лишний раз не выходит.
В принципе я бы сказала, что вообще никула почти не ходит. От квартиры до квартиры ,кормить кота, благо соседние дома.
Я и сама не хочу,чтоб он нигде не светился,у нас на районе много где дают повестки и начали по домам ходить и парковкам.
Воевать не пойдёт.
Если дадут повестку каким-то образом-выбросим
Воевать не пойдёт.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 16 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
«Люди -це ресурс.І вони мають різну цінність ,характеристики «😱.Пані ,що ви таке пишете? Яка різна цінність? Ви про що?
Domogospodarka• 16 февраля 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Среди знакомых прячутся, но я не могу осуждать, особенно когда наверху наживаются на войне ( скандалы с яйцами по 17 грн и тд). И мне говорят что за эту власть не хотят погибать. Знакомый попал в бахмут , только побыл 2 дня в окопе потом сразу госпиталь.....
Бахмут, а не бахмут. Ясно???
Ответ дляОксана_12
Вы знаете о том, сколько плодородных земель у нас нам фактически не принадлежит? BASF, Cargill, Bayer, DuPont, Monsanto, Syngenta, Dow, Limagrain и другие названия вам о чем-то говорят?
Чем мы владеем в стране? Не по Конституции, а реально? Исключительно тем, что купили сами, за свои заработанные деньги. К сожалению нам, как гражданам, богатства нашей страны принадлежат исключительно на бумаге, а по факту у нас давным давно забрали и недра, и землю
Domogospodarka• 16 февраля 2023
Ответ дляЕленнн
о,про вибори... куди дивилась більшість на виборах, коли попереджували,що тоді можлива війна... але хто слухав..,,і галопом бігли ’хотьпоржом’. А так як у нас 73%, то ці 73% повинні підтримати результат свого вибору і піти в воєнкомати в перших рядах. Ми маєм право на справедливіть.
Удалено администрацией...