Уходя дверю не хлопать• 16 февраля 2023
Это мальчик или девочка? Попугайчик
ГЛЮкоза• 16 февраля 2023
Это точно мальчик .
Уже и шапочка есть и бусы .Цвет уже точно не поменяется ) Пацан
Хлопаю ресницами• 16 февраля 2023
Переносица синяя- мальчик, у девочек - коричневатая, желтоватая, розоватая, но не синяя
Уходя дверю не хлопать
• 16 февраля 2023
Ответ дляУси Пуси
ось наш
Какой милах
Он купался?)
Уходя дверю не хлопать
• 16 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Похоже на мальчика или девочку с дисбалансом. Пол у волнистых -- всегда сюрприз. Я несколько раз двух ’однополых’ наблюдала, которые потом потомство дали.
Прикольно))
Уси Пуси• 16 февраля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Какой милах
Он купался?)
так. влітку в воду не затягнеш, а взимку як здурів, стабільно через день. а як хтось в душ має йти - сидить і в ванній чекає, бо там його під струйки душа пускають.
Гжегож Бженчишчикевич• 16 февраля 2023
Ответ дляЗапыхалась
Да, восковица. А глаза, как у девочки.
Стать хвилястих папужок по очах не визначають.
Уси Пуси• 16 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Він у вас на вільному ’вигулі’?)
так. зранку клітку відкриваєм і він цілий день на волі. може за бажанням напротязі дня в клітку зайти і відпочити. а ввечері в один і той самий час заходить, бо знає що треба спати йти.
Уходя дверю не хлопать
• 16 февраля 2023
Ответ дляУси Пуси
Серьёзно?)) Класс

Марфушечка душечка• 16 февраля 2023
Ответ дляМамзелькин
Одно точно скажу - он украинец судя по окрасу))
Уходя дверю не хлопать
• 16 февраля 2023
Ответ дляМамзелькин
Спасибо
Ответ дляУси Пуси
Здорово) В мене теж усі на вільному були -- клітку виламували/вигризали у перші дні. Тільки один до дому у ночі повертався, всі інші хто на меблях, хто на люстрі спали.
Ваш дуже гарний) Я давно від птахів відійшла, а тут прям захотілося)))
Корсет_на_шурупах• 16 февраля 2023
Гарний хлопчик, у мене такий красунчик 17 років прожив.
Зараз Квакер, теж класний.
Уходя дверю не хлопать
• 16 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Зараз Квакер, теж класний.
Спасибо
Это замечательно. А как так долго прожил, поделитесь секретом пожалуйста. Может витамины специальные давали?
Корсет_на_шурупах• 16 февраля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Спасибо
Взагалі нічого))
Тоді інформації було мало, їв звичайну зернову суміш, яблучко, моркву, травку, крейду, нічого особливого.
Генетика, скоріше за все, і я його взяла у друзів, у них пташенята були, на ринку хвороб не чіпляв.
А зараз папузі дую під хвіст, найкращій корм, усілякі вітаміни, копошилки, пророщені зерна, погризушки, овочі, фрукти і тд, а він має хворобу, лікую другий рік.