Море Счастья• Изменено 16 февраля 2023

Вибір мужчини

Як-то кажуть, то не було нікого, а тепер аж 4...
Мій вік під 40 років. Виглядаю чудово, жити маю де, дитина є. Але хочеться коханого поруч, допомогу, підтримку і т.д. Я ніколи не думала, що вибирати так важко. І ніколи не думала, що 4 кавалери зваляться одночасно.
1. Чоловік 45 р. Займається ремонтом компів.телефонів..програміст..все вкупі. Свого житла не має. Мене відлякує його раціональність і економність. Ми зустрілися всього 3 рази. Ніде не були, 14 лютого пройшло повз. Тільки розказував, що він хотів на 14 зробити сюрприз, але подивився на ціни в ресторанах..салат 250 грн..м´ясо 250 грн..короче, за 1200 грн можна вдома наготувати купу їжі..пити вино і нікуди не ходити. А зараз такий час, що треба економити. Запрошував на весеою до себе- на м´ясо і ккартоплю.Сказав, що хотів би мене мати за дружину, бо я красива, гарно готую( хвалився , що і він готує), маю лагідний характер. Тобто до всього підходить з раціонально. Уявила як з ним спати- мене нудить. Хоча з таким добре примножувати статки. Був жонатий, дітей нема.

2. 44 роки. Має житло. Зустрілися 1раз.Звичайний, простий чоловік. Пішли в кав´ярню. Ніби нічого. Коли поверталися додому - купив мені 5 метрових троянд.Сподобалася дуже.Жонатий був рік.Дітей нема. Клич гае знову на побачення.

3.49 р. В минулому дуже гарно заробляв, купив у столиці 6 кімн квартиру. Розлучений. 2 дітей. Тепер ту квартиру ділить на 2 3- кімнатні квартири.1 продає і гроші жінці.2- лишає собі. Зараз сидить на малу зп, бо там де працював, розвалилось. Має хворих батьків. Хоче найняти їм куховарку..щоб варила їсти.бо зараз він їм за няньку. Як на мене.то він якийсь неохайний..Бажання спати з ним не викликає в мене. 3 р.зустрілася. Подобаюсь дуже.

4. 51 р. Має житло.крутиться непогано. 1 раз зустрічалася..Тепер обриває телефон. На побаченні проговорили.напевно.годин 6. Двічі був жонатий. Дітей немає.Сподобалась дуже. Одразу запропонував зустрічатися.

Я розумію, що я не можу зустрічатися з усіма. Поки включила мороз. Як вибрати? Чи все не те? Без почуттів жити не зможу точно. По розрахунку вже жила- втекла.
Якщо чесно, то перший мене дратує своїми балачками. З трьома я б ще спілкувалася.. спати не хочу ні з ким.

Жінки, яким під 40, як ви обирали?
Ядвига Юсьлегко• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Угодить как раз я никому не хочу)))
Вот и правильно, тогда продолжайте общаться и только так сможете выбрать. Это уже взрослые сложившиеся люди со своими тараканами и неудачами в личной жизни так что думать там есть о чем.
Ленивица-красавица• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Потуму что 2 уже об этом говорят. Я вижу что они рассчитывают на сер.отношения. а я не хочу морочить голову. Это мужчины не для погулять.
Не будьте так уверены))) выбирайте дальше, если вы себя цените как рассказываете, не разменивайтесь на тех, кто не цепляет.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Да..не цепляют.ни один..это верно
Елена-ленуся• 16 февраля 2023
2, 4 . Первый ужас .
Катька Пушкарева• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
А где тут любовь вообще не пойму? С тем секс не представляю, с этим тоже. О чем вообще дальше говорить? 🙄
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
2, 4 . Первый ужас .
Уяаляєте.я тільки чула про таких.а тепер ще й побачила.
Упругая попка• 16 февраля 2023
берите второго, по описанию самый нормальный
Заместитель Анонима• 16 февраля 2023
2 , первый точно нее
gem-nli• 16 февраля 2023
О чем говорить, если тошнит?
Последний в Вашем списке - Вы очередная в его...
Такие детальные описания, автор, Вы как цель поставили к концу месяца под венец?
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляgem-nli
О чем говорить, если тошнит?
Нет.отнюдь. просто не хочу пропустить. Как раз под венец я фиг так просто пойду.
ПочтальЁнша• 16 февраля 2023
Я б знайомилась далі, з четвертим би ще поспілкувалася.
Але для мене сексуальний потяг дуже важливий. І насправді, є показником того, що далі може бути кохання.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
А коли виникає той сексуальний потяг? Я зможу спати з людиною тоді коли вона мені стане рідною і близькою....на 2-3 побаченні точно ні
gem-nli• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Пропустить что - последний вагон уходящего поезда?
Хотите чувств, а искры нет ни с одним🥴
Сладкий лимончик• 16 февраля 2023
Обирала за своїми почуттями, з ким хотіла б лягати у ліжко, хто б мене до мурашок доводив☺️
Анчо Ус• 16 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
О це Ви перегнули) або Вам 25)
Сладкий лимончик• 16 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
О це Ви перегнули) або Вам 25)
Чому? Де перегнула?
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляgem-nli
Хотите чувств, а искры нет ни с одним🥴
Искры нет.увы. ну любовь же не сразу возниксет...фиг знаетт.я замужем была в 23 года и развелась в 30лет...как оно...не знаю уже
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
О це Ви перегнули) або Вам 25)
Ну чому... а в 40 нема кохання? Я по розрахунку втекла від чоловіка..бо остогид
Сладкий лимончик• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Є кохання і в 40 і в 50, просто люди які це невідчули думають, що його немає, але їм просто не пощастило його зустріти😊
Анчо Ус• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Ну кохання це ж не мурашки і з ким би лягла в ліжко. До мурашок доведе і закохатись можна буде,а жити що не важливо як..
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Саме так
gem-nli• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Да ладно Общайтесь в удовольствие, только за уши не притягивайте. Когда не сможете долго не слышать и не видеть человека, значит оно
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляgem-nli
+++))))
Анчо Ус• 16 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Та ну було,тільки мурашки(зацепилась за слово) щастя не принесли аж ніяк..
Глас_Народа• 16 февраля 2023
Автор, тут немає з чого вибирати
Сладкий лимончик• 16 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Як раз кохання це і є мурашки, і метелики у животі, одразу видно, що Ви не знаєте цього почуття, а тільки тверезий розрахунок, але це до кохання немає ніякого відношення
Нехай щастить• 16 февраля 2023
Ждать 5го. А вообще встречайтесь со всеми дальше, все равно отвалятся автоматически, вы еще не всех тараканов видели, трое точно отпадут. Пару свиданий ни о чем, они стараются выглядеть идеальными в ваших глазах, говно начнет вылазить позже. 2 и 4 на этих можно пока акцент, первый путь к сушке чайных пакетиков
gem-nli• 16 февраля 2023
Ответ дляНехай щастить
Агапосле ЗАГСа
Анчо Ус• 16 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Експерт Ви однако)
Зараз може розрахунок вже є, а раніше його точно не було)) лише кохання)) нажаль...
Глас_Народа• 16 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
А ви не плутаєте кохання з пристрастю?