Море Счастья• Изменено 16 февраля 2023

Вибір мужчини

Як-то кажуть, то не було нікого, а тепер аж 4...
Мій вік під 40 років. Виглядаю чудово, жити маю де, дитина є. Але хочеться коханого поруч, допомогу, підтримку і т.д. Я ніколи не думала, що вибирати так важко. І ніколи не думала, що 4 кавалери зваляться одночасно.
1. Чоловік 45 р. Займається ремонтом компів.телефонів..програміст..все вкупі. Свого житла не має. Мене відлякує його раціональність і економність. Ми зустрілися всього 3 рази. Ніде не були, 14 лютого пройшло повз. Тільки розказував, що він хотів на 14 зробити сюрприз, але подивився на ціни в ресторанах..салат 250 грн..м´ясо 250 грн..короче, за 1200 грн можна вдома наготувати купу їжі..пити вино і нікуди не ходити. А зараз такий час, що треба економити. Запрошував на весеою до себе- на м´ясо і ккартоплю.Сказав, що хотів би мене мати за дружину, бо я красива, гарно готую( хвалився , що і він готує), маю лагідний характер. Тобто до всього підходить з раціонально. Уявила як з ним спати- мене нудить. Хоча з таким добре примножувати статки. Був жонатий, дітей нема.

2. 44 роки. Має житло. Зустрілися 1раз.Звичайний, простий чоловік. Пішли в кав´ярню. Ніби нічого. Коли поверталися додому - купив мені 5 метрових троянд.Сподобалася дуже.Жонатий був рік.Дітей нема. Клич гае знову на побачення.

3.49 р. В минулому дуже гарно заробляв, купив у столиці 6 кімн квартиру. Розлучений. 2 дітей. Тепер ту квартиру ділить на 2 3- кімнатні квартири.1 продає і гроші жінці.2- лишає собі. Зараз сидить на малу зп, бо там де працював, розвалилось. Має хворих батьків. Хоче найняти їм куховарку..щоб варила їсти.бо зараз він їм за няньку. Як на мене.то він якийсь неохайний..Бажання спати з ним не викликає в мене. 3 р.зустрілася. Подобаюсь дуже.

4. 51 р. Має житло.крутиться непогано. 1 раз зустрічалася..Тепер обриває телефон. На побаченні проговорили.напевно.годин 6. Двічі був жонатий. Дітей немає.Сподобалась дуже. Одразу запропонував зустрічатися.

Я розумію, що я не можу зустрічатися з усіма. Поки включила мороз. Як вибрати? Чи все не те? Без почуттів жити не зможу точно. По розрахунку вже жила- втекла.
Якщо чесно, то перший мене дратує своїми балачками. З трьома я б ще спілкувалася.. спати не хочу ні з ким.

Жінки, яким під 40, як ви обирали?
Дайте подумать• 16 февраля 2023
4 или ищите дальше
мимАпроходила• 16 февраля 2023
Вы встретились пару раз и уже фата.
Фамильная фондюшница• 16 февраля 2023
Именно я бы искала дальше.
мимАпроходила• 16 февраля 2023
А вообще 4
Только не 1
Выбирать вам
Ёшки_Матрёшки• 16 февраля 2023
1. Точно ні.
2. Можливо
3. Він ж вам не подобається ддя чого взагалі розглядати його кандидатуру.
4. Найбільше шансів.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Вы встретились пару раз и уже фата.
Потуму что 2 уже об этом говорят. Я вижу что они рассчитывают на сер.отношения. а я не хочу морочить голову. Это мужчины не для погулять.
Ядвига Юсьлегко• 16 февраля 2023
Ну так как вы выбираете «из головы», то ничего и не найдете. Пишете, что хотите рядом заботы и тепла, а мужиков расписали как товар в магазине с теххарактеристиками. Перестаньте гладить свое эго их вниманием и присмотритесь к каждому как к человеку, сердце подскажет.
мимАпроходила• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Какие из них?
Спасатель Малибу• 16 февраля 2023
під 40 і не можете без сторонньої думки влаштувати своє життя?
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
А вообще 4
Только не 1
Выбирать вам
Спасибо.первый уже готов и кольца покупать...жесть
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Уявіть. Хочу думку почути
мимАпроходила• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Вот с ним уже можно прощаться.
Круг сужается.
Пышечка• 16 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Вы встретились пару раз и уже фата.
Главное, что всем дуже сподобалась))
Идущаяповолнам• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Маячня вирішувати зараз. Ходіть з усіма на побачення, життя покаже.
Спасатель Малибу• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Уявіть. Хочу думку почути
навіщо? доросла вже, сама б могла розібратися зі своїми почуттями
Дон Пэдро• 16 февраля 2023
Автор,
1. Примножувати статки можна з тим хто націлений на заробіток. Люди націлені на економію мають неправильну психологію стосовно грошей ( у даному випадку з 14 це вже крацнощі, і адекватний би вже краще промовчав ніж просував свою теорію)
2. Якщо звичайний простий доя чого ті понти з метровими трояндами?
3. Ті хто вміє заробляти, вміють і знайдуть можливість робити це завжди. Якщо зараз він на мілі значить не такий він вде і бізнесмен. Скорше вдало опинився в потрібний час в потрібному місті.
4. Якщо вам було про що проговорити стільки часу, і якщо він вам сподобався, думаю висновок очевидний.
Я би обрала 4.
Попередні 1-2-3 так чи інакше перекинуть частину своїх проблем на вас, і тільки 4 на мій погляд зможе вирішувати і свої і ваші при потребі. І буде саме тою опорою і підтримкою, і камяною стіною)
Ушла и Пришла• 16 февраля 2023
тільки не 1 чи 3. До #2 придивіться. Як з лібідо, ерекціею і потенцією у #4? Це треба враховувати. Також, 2 рази одружений, чого б це? За хороших чоловіків жінки тримаються. Слухайте свою душу, спілкуйтесь з тим, з ким душевно і комфортно.Бажаю вам знайти саме свою людину.
Идущаяповолнам• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Боже, ну вони всі так кажуть. Спостерігайте.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Главное, что всем дуже сподобалась))
Так це правда. Всі телефонубть а я не знаю що казати. Не можу ж я вихідні з усіма проводити. Це правда. Брехати сенсу немає. Жінка завжди знає коли вона сподобалась.
мимАпроходила• 16 февраля 2023
Я не знаю о чем вы думаете?
Вам интересно с 4, он вам нравится, поговорить 6 часов с незнакомым человеком и захотеть его увидеть снова - что то значит.
Дайте ему шанс. Остальных в сад.
Пышечка• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Ну выбирайте тогда или 2 или 4
Ушла и Пришла• 16 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Ну чого ви?! Просто людина хоче побачити погляд з боку інших, можливо сама не хоче чогось помічать, а тут скажуть що в кого не так.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Автор,
Я би обрала 4.
Ви маєте рацію. Запропонував мегі якщо мені треба, возити у справах на машині.4-й))
Ушла и Пришла• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Астанавитесь, только не #1, вы еще и должны будете. Как то был у меня в молодости парень пополамщик, все делил на пополам на свиданиях, еще и за бензин деньги говорил что б отдавала, когда меня подвозил. А я любила безумно и думала что это норм.
Ядвига Юсьлегко• 16 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Главное, что всем дуже сподобалась))
Ну автор видимо как героиня фильма сбежавшая невеста, очень хочет понравиться и угодить а вот выбрать сама не может))))
Дон Пэдро• 16 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
Ну вот останній запропонував допомогу і возити ( це не прям допомога, але вам приємність) А 1-й зажав каву та десерт)))
Першого викреслюйте одразу))
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Угодить как раз я никому не хочу)))
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Першого викреслюйте одразу))
Це правда.
Анчо Ус• 16 февраля 2023
Я така сама як Ви і віком і за статусом). Приємно читати, що 4 аж) , а то тільки жаліються всі ,що нема та нема, всіх розібрали). Всі 4го радять, але 2 рази одружений... ну ні. 1й точно ні. Подивіться на 2го.
автор Море Счастья • 16 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Значить ще треба сходити на побачення з 2 і 4))