Жизнь прекрасна• 1 час назад

Шахрайка djianni на kidstaff, будьте обережні!

Доброго дня! Дівчатка, хочу застерегти Вас, щоб Ви не потрапили у таку халепу, як потрапила я! На минулому тижні у четвер, я попросила на нашій порадниці допомоги у купівлі шубки Sinsay в іншому місті, для моєї донечки на ДН тому, що у наших магазинах потрібного розміру не було, а онлайн всі ці шубки на той момент були вже розпродані. І тут одна наша форумчанка, дуже активно виявила бажання мені допомогти у купівлі потрібної мені шубки. А я у той момент була така заклопотана, що навіть не зайшла жо неї на сторіночку і не глянула на відгуки (знаю, що сама винна, можете мені про це навіть й не писати). В особистих повідомленнях я з нею спиралась і вона дала мені свій номер Телеграм і подальше спілкування у нас з нею відбувалось вже саме там. В четвер вона типу поїхала до магазину, але була тривога і вона не змогла туди зайти, а у п´ятницю ввечорі я її вже пишу повідомлення, що не потрібна та шубка, щоб вона зайвий раз не їздила до магазину, але вона мені пише, що вже у магазині, хоча у Полтаві (вона саме звідти) на той момент тривала повітряна тривога, але вона написала мені, що вона вчинила там скандал і її пустили до магазину) Зробила фото у магазині потрібної мені шубки і написала номер своєї картки для перерахунку коштів. Я її відразу ж перерахувала кошти у сумі (1200 гривень за шубку+250 гривень за її послуги це було моє особисте бажання). Після того вона мені написала, що сьогодні вже не встигне відправити мені шубку тому, що НП працює до 20:00, а на той час вже була 20-та година вечора. Написала, що віправить у суботу, але так і не відправила і на моє повідомлення не відреагувала ніяким чином, у неділю я її ще раз написала повідомлення і вона мені відповіла, що сьогодні точно відправить, а у суботу не відправила тому, що захворіла. Я її сказала, що прочитала всі відгуки на цьому сайті в продавалці і всі покупці пишуть, що вона шахрайка і що я йду писати заяву до поліції, але вона мені відповіла, що ці мої "погрозки" її зовсім не цікаві і що сьогодні вона мені все ж таки відправить шубку. Звісно ж, що у неділю також ніякого відправлення не було. А ось у понеділок о 6:11 ранку мені приходить повідомлення від НП, що до Вас їде відправлення. Сьогодні на пошті я сплатила майже 100 гривень перед тим, як відкрити комірку поштомату на НП і отримала ж я те довгоочікуване відправлення. Як то кажуть ожидание и реальность, очікувала там побачити шубку Sinsay, а замість того отримала, якийсь секонд-хенд.
Дівчатка, тут моя вина це я саме чудово розумію, але я тут ще з 2012 року і таке вперше особисто зі мною сталось. Звісно ж, що донечка тепер залишилась без свого такого омріяного подарунку на ДН, я втратила гроші, але справа навіть не у цьому всьому, а у тому, що ось такі шахрайки, знаходяться тут посеред нас тому, будьте обережні, будь ласка. Я написала заяви до місцевого відділку поліції та до Кіберполіції, звернулась в абанк (вона мені давала реквізити саме цього банку) про блокування її рахунку так, як вона шахрайка.
Ну а особисто для мене - життєвий урок, що не потрібно ось просто так сліпо, довіряти людям!
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ось моя попередня тема:https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3792178 там є її коментарі та профіль.
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ось її профіль:https://www.kidstaff.com.ua/user-1667912.html
Сиджу тихенько• 1 час назад
Покажіть шубу на сінсей сайті і яка вам прийшла посилкою
Кубик Рубика• 1 час назад
Дівчатка , донечка, погрозки, шубка...
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
помню вашу тему, вот это да, неожиданно конечно, я тоже из Полтавы, ФИО этой чудо женщины есть у вас?
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ось вона у Телеграм написала мені номер своєї картки.
60 метрів сметани• 1 час назад
вот же ш...шл.......печаль, но вам теперь урок на всю жизнь. не доверяйте никому.
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
Навіть у мене настрій зіпсувався. Пам´ятаю вашу першу тему...
Сама вумна тутички• 1 час назад
Цікаво, що відгуки про те, що профіль шахрайський, починаються з 2018, але профіль прекрасно себе тут почуває, навіть з нульовим рейтингом. І сьогодні був в мережі об 11 ранку.

Автор, ви заплатили 1450 грн за власну неуважність, довірливість і недалекоглядність. Мені дуже шкода, але в цьому випадку ви були аж занадто легкою жертвою.
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ось моя квитанція про перерахунок коштів на її картку.
Вумна вутка• 1 час назад
Ответ дляКубик Рубика
Дівчатка , донечка, погрозки, шубка...
погрозки - це з лексикону шахрайки
Заліковий троль• 1 час назад
Звздц канєшно. Це ж треба бути такою мразотою. А ФІО тварюки є? Чи тільки номер картки був? Може на посилці якісь її дані були?
Видна міленіалка• 1 час назад
автор, покажите фото того, что прислали
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так є.
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ответ дляКубик Рубика
Дівчатка , донечка, погрозки, шубка...
Погрозки це саме її ось такий жаргон вибачте, будь ласка.
Вумна вутка• 1 час назад
Автор, а ви написали в підтримку Кідстаффу з повідомленням про цю особу та її сторінку? Чи не мають вони заблокувати її?
ничевока• 1 час назад
Автор, покажите вещь, которую вы получили в посылке. Я не понимаю почему вы игнорируете эту вполне логичную просьбу.
Вумна вутка• 1 час назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
Так є.
Але це може бути несправжнє ім´я та прізвище.
Молчалка• 1 час назад
Блін автор, пам´ятаю вашу тему. Жаль, що так усе вийшло.
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Отримати мала ось цю шубку.
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляВумна вутка
Так там з 2018 року люди просять адмінів заблокувати ії профіль.
Дно...
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
А приехало что? Будет фото?
Давно тут интриг, расследований не бьіло, в продавалке все глухо. Но Вьі нашли способ. Маладес!
Парасюха• 1 час назад
Дуже шкода :(
Дякую за тему.
Я ліки купувала на початку війни,(теж тут просили) відправляла і переживала чи дійде, щоб людей не підвести. А тут таке....
Вумна вутка• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
А приехало что? Будет фото?
Автор написала, что прислали какой-то секонд хенд. Она видела эту шубу в магазине, не было нужного размера. Так что она может отличить нужную вещь от чего-то ношенного.
Prervana• 1 час назад
Покажите что вам прислали
Черный Ловелас• 1 час назад
Я тоже заказував папугу а мени прислали ось шо. Машенники кругом , буде мне урок.
Аноним ФЕЯ• 1 час назад
вот про нее тема была https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1814960
автор Жизнь прекрасна • 1 час назад
Ось наша з нею переписка в особистих.
Ms. Анонимная• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
А приехало что? Будет фото?
Опять 🍿 доставать?
Ой, ну у автора профиль жесть, наверное тема 🔥
будет
Редиска Я• 1 час назад
Ответ дляЧерный Ловелас
и шо воно, не розмовляє?