KROX@• 17 февраля 2023
Анонімний електронний лист
Добрий день. Підкажіть ,як відправити анонімний електронний лист . Щоб не змогли відслідкувати IP адресу . Дякую
D.e.l.e.t.e• 17 февраля 2023
Покупаете дешевый б/у смартфон и сим карту, отправляете, выбрасываете
Все😃
Подтяжка• 17 февраля 2023
Створіть новий ящик, змініть у налаштуваннях провайдера ір зі статичного на динамічний. Ви програмеру зібрались писати, що він зможе по ір адресі вас знайти? Порадую - не зможе)
KROX@
• 17 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
Не можу знайти ,як це зробити
выходные пролетают• 17 февраля 2023
Идете в кафе, супермаркет или любое другое место, где есть вайфай.
Оттуда создаёте новую почту, пишите с нее письмо.
Зубная фея• 17 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
Дуже рідко коли провайдер надає статичну, я наприклад, ще доплачую 50грн/міс за статичну.
Мочалкин блюз• 17 февраля 2023
Подключиться к вайфаю какого то кафе, создать новую почту без привязок к телефону. И отправить.