Вот Она Я• 17 февраля 2023
Как долго сейчас делают загран паспорт? Ребенку.
Ганцю в кєдах• 17 февраля 2023
Робили через Паспортний сервіс (ТРЦ Україна Київ). Зробили за тиждень. Прийшли без попереднього запису. Прийняли одразу ж.
Голубая фишка• 17 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Терміновий?
Затишне кубло• 17 февраля 2023
На цьому тижні подавала на нетерміновий, сказали через місяць починати перевіряти готовність. Терміновий зараз роблять за 2 тижні, але як буде далі (обстріли, електрика), вони не прогнозують.
Київська обл.