Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Головне пальто біле одягнути!
То ж треба поїхати і купити, а я тут з вами)
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
За шо пострадали?
Поняття немаю. Я крім хвилювалочки вчора ніде писала.
МаргаритаЛьвовна• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я мысленно пропела Сектор Газа- ведь тебя укусил вампиир)
интересно, а сектор щас прилично слушать?
Ответ дляok1904
Вооруженные силы Украины атаковали аэропорт российского города Брянск с помощью беспилотника, сообщают телеграм-каналы российских СМИ.
Отмечается, что российская ПВО сбила дрон над городом примерно в 13:00. Предположительно, повреждений нет.
Проба пера
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
В смысле прилично? Из-за возраста?
В наушниках все прилично, хоть красную плесень
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я в 7 років навчила смажити яйця і варити сосиски і проблема чопожрать відпала)
У мене ще пельменів і вареників три ящики в морозилці, то ж виживуть
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Мені лікарі говорили, що дитина візьме стільки скільки їй потрібно.
Бо я б з радістю свого малюка ’розкормила’, але ніяк)
Як корисно тут з людьми поговорити. Про мій стан крім батьків ніхто не знає. Більшість виїхала, інші мене вже 11 місяців не бачили, нема з ким і поговорити. А я ж салабон в цій справі.