mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Вам поки цей плюс необхідний. Я себе не стримувала. Топтала все що бачила. Навіть і вночі)))
Я боюсь розкормити, щоб великий чи велика не була
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Трасу перекривайте!
Якщо треба, можу мальчишок з мигалками подогнать!
Если мальчишки, то и я с вами. Главное, чтобы мигалки не подвели😂
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Брюхо это ваших рук дело небось? Тоже, как тех червей гладили, пока кишки не вылезли
Э нет)
Я мышей только по квартире собираю)))
Аккуратненько
Я мышей только по квартире собираю)))
Аккуратненько
Ответ дляsobacura
Я дуже дуже не задоволена їх якістю. В позатому році брала сину старшому футболки, місяць і в мусорку. Восени взяла спорт костюм, це жесть. В сенсеї хоч ціни для такої якості менші.
За трикотаж згодна, а от саме куртка порадувала
А от якісний спорт костюм купила в голді, просто ненарадуюсь
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
А, ну, дівчата, все ви знаєте. Яких мікроелементів не вистачає, коли хочеться сирого м´яса?
Ответ один - коньяка
МаргаритаЛьвовна• 17 февраля 2023
Ответ дляGupa
Здали чи ні?
На кого навчались і ким стали?
та сдала кое-как)
вуз два раза бросала. а работу выбрала вообще не связанную с той учебой