Zelenkа• 17 февраля 2023

Хвилювалочки, п‘ятниця!

Inna Medvetska• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Уже что-то кто-то катает по полу)))
Мародёры)))
Мышь неделю не прожила
Глаза нет
И ножки ей вырвали)))
В мого кота такі довго теж не живуть
Але найбільше ризинки для волосся полюбляє.
Закине під холодильник і ходить кричить, щоб діставали

a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляInna Medvetska
В мого кота такі довго теж не живуть
У меня под кроватью схрон
Мышки, шарики, пробки, резинки...
Inna Medvetska• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У меня под кроватью схрон
Мышки, шарики, пробки, резинки...
Мій вимагає, щоб діставали.
Є улюблена ризинка в нього і мишка, яка вже більше на сміття схожа, ніж на мишку.
І якщо сам дістати не може, то буде ходити і верещати, щоб дістали
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Мій вимагає, щоб діставали.
Надо глянуть
Может они мне и чайную ложку утащили...

Не хватает одной, и ее не докупить никак(((
Я когда это обнаружила, меня чуток накрыло... Пару дней после очередного обстрела. Тогда все ок было. А тут утром разбираю посудомойку, а их пять.. и поплыла)))
Алёна-01• 17 февраля 2023
О, у нас тревога на ночь глядя
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Дякую.
Ладно напишу про це без аноніму. У мене безпліддя причому таке, що не зачати і не виносити. У мене була закоханість у покійного чоловіка і через те що у нього вже була дитинка. Був мій шанс стати мамою. Це теж визначило багато тоді😭
Я все ж таки була у двох шлюбах. Мої дітки б з´явилася якби не ця особливість. Цей знає про все, наш шанс це сур.мама та яйцеклітини і то якщо ще можно, а то ще ні через те, що він не громадянин України. Я і зараз дуже хвилююся, про правильність всього. Він має право на своїх діток, а тут я така не зовсім повноцінна
Господи, вибачте, будь ласка, мене, я б не запитувала, якби читала...
Я щиро бажаю вам таки двійню хлопчиків, я чомусь це бачу.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Может у соседей обычные есть? Узнай. А то с пивом ментоловые не очень идут
Я з ними посралась, бо заіпали музикою. Ой...
Takamaka• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У меня под кроватью схрон
Мышки, шарики, пробки, резинки...
То же самое))
Каждый раз при уборке достаю эти «драгоценности». Радости ровно на два дня и все опять отправляется в схрон))
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
То же самое))
Вот в этом плане кровать у меня неудобная
Там зазор пару см
Швабра не пролазит)))
Видела в инсте прозрачные пластиковые штуковина, клеишь на пол, и они не дают ничему никуда проскочить)

Takamaka• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Там зазор пару см
Швабра не пролазит)))
У меня в качестве схрона для мышей и шариков выступает диван в гостиной. Каждый раз двигать приходится))
Погуглю, что за ноу-хау)
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Погуглю, что за ноу-хау)
Я ее не пододвину)))
У меня вес 53 кг, а кровать хз сколько весит)
Да и диван небольшой тоже
Пару раз подвинула, потом у ортопеда своего денег оставила
Takamaka• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я ее не пододвину)))
Да и диван небольшой тоже
Знакомо. Я как-то «сорвала» спину, когда двигала шкаф, пошло защемление нерва в поясничной области, ногу волочила, ортопед-вертебролог спас. Но опыт неприятный.
А диван легкий, так что разрешаю им складировать мышей))
ok1904• 18 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Минутка истории
На фотографии 1950 год, Бронкс, США
Лео Кляйн, из села Бояны, Черновицкой области, мигрант и бизнесмен
И его жена, Фло Кляйн, родилась уже в США, но мама ее родом тоже с Буковины
А вот тот мальчик, Кельвин Кляйн!
О! Майже земляк мого чоловіка. Бояни знатне багате село у передмісті Чернівців, як з Кам´янця їхати то через Бояни.
alencheg• 18 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Дайте рецепта, будь ласочка
Не знаю, чи можна з посиланням на youtube,але й переписувати і скопіювати немає можливості. Рецепт дуже простий. Маніпуляції з тістом і холодильником виконую по 5 хв в морозильнику. Завжди гарно виходить.
alencheg• 18 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Рецепт дайте
Пост 1154
alencheg• 18 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Рецепт, пожалуйста, подробный. У меня 2 ящика ягод
Пост 1154
автор Zelenkа • 18 февраля 2023
Раночку! А дайте хтось перевірений рецепт форшмака. Є масло, оселедець норск, семеренка яблуко. Дякую!
mmi583@mail.ru• 18 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Доброго! Я готувала по цьому по https://kamelena.com/ru/recipe/Forshmak
irina _d• 18 февраля 2023
Всем привет!
Ну что, началось в колхозе утро?
Я не при делах, у меня выходной, никаких рабочих встреч)

mmi583@mail.ru• 18 февраля 2023
Це точно. У мене ще нічого немає, чоловік каже у нього пишуть ракети з моря
ok1904• 18 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Всем привет!
Ну что, началось в колхозе утро?
Вже виє...
ok1904• 18 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Всем привет!
Ну что, началось в колхозе утро?
Може свіжу тему хто створив?
irina _d• 18 февраля 2023
Ответ дляok1904
Може свіжу тему хто створив?
Да, есть
__Jane__• 18 февраля 2023
Ответ дляalencheg
https://youtu.be/lUQnfNfXoTc
Дуже дякую, ви мене вчора надихнули і я таки спекла і саме по цьому рецепту. А потім мені виявилось цього замало і я спекла ще сіннабони))) тільки в мене заморожена вишня була і якось 500 гр в начинку наче забагато вийшло. Але дуууже смачно.
автор Zelenkа • 18 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Оо, дякую!
Леди на мопеде• 18 февраля 2023
Ответ дляalencheg
Пост 1154
Спасибо!
alencheg• 18 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Дуже круто у вас вийшло, ви ще й безе додали. Я цей тарт робила вже з вишнями, чорною смородиною і малиною. Зі смородиною обожнюю, але роблю кореляцію з цукром, бо вона кисліша за вишні.
__Jane__• 18 февраля 2023
Ответ дляalencheg
То в мене декор залишився, я 14- го тортик пекла. Ви мене надихнули, буду надалі пекти, смачно дуууже))
frumoasa17• 19 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого страшного. Не треба вибачатися. Ви не знали, а я ніколи про це не писала.
А за хлопчиків дяка. Треба розбавити жіноче царство з обох сторін