Zelenkа• 17 февраля 2023

Хвилювалочки, п‘ятниця!

a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а в Карпатах как? норм сдают отели с котиками? тема была сегодня про это, но там в основном собак упоминали.
Они сначала в школе жили
А потом их семья забрала, у которой я с 2014 отдыхаю
Я ж и с лысым там все лето жила, и белую там подобрала)
И переселенцы у них с котом. И постояльцы с собаками, с котами)

Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Я змовчу, нє, таки вискажусь, в 31 народила п´ятого. Но вообщє не планувала його ніяким образом. Як сніг на голову серед літа. Після цього сухий закон і строга контрацепція в кілька етапів)))
Ви молодець. 5 це не жарти, це не троє. Ось хочу чоловіку одну цікаву операцію запропонувати після звільнення з армії, а він наївний думає ще про 4, що я погоджусь
МДТ• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А все остальные по плану?
Остальні да, 2 хлопця, 2 дівчини. Хотіла велику сім´ю, і щоб відстрілятись зразу до 35. Не особливо переймались контрацепцією. Але вже як вийшло, меншому влітку 8 буде.
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Черкаський чи Уманський?
Бо Уманський в склі найсмачніший, і напевно єдиний залишився без штучних домішок. але саме скло, не пластик
Такой. Мы в Корсуни были в эвакуации, там попробовала, все вкусы. И в Варусе они есть. А Умань даже не видела
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Шо заситро? Мне черкасский лимонад ситро зашло, и тархун
Караван саме, або яблучно-вишневий, або крем-соду, або апельсин, а це взяла ісінді. Мені хвалили черкаські, але до нас не довозять ніде.
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Так жаль, школи порожні - одні охоронники сплять
Я оце тиждень йду на роботу, і в мене тут поряд школа (київ), так от цей тиждень по кількості дітей і машин що везуть в школу в мене склалось враження що в цій школі відновили навчання.
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Це класно. Старший взагалі мегалюбов😍 середній хоч і трішечки вредний, але теж хороший. У нього ревнощі у іншу площину перейшли. Йому зненацька обіймачки стали потрібні, мені заглядати в очі а дівчинка це вже інше. Важкувато але не шкодую ні про що.
Яка ви умнічка! І у доці двоє старших братів, в школі ніхто не образить
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Видно, що старенький, але дуже гарний.
Сдал за последний год сильно(((
Шерсть уже не такая блестящая и густая(((

Но все равно замечательный!
Уже правда старческий маразм)))
Лазить начал по столам, может компот пить, и еду тырить
В мусорнике копается)

А так мог только через стол на кондиционер выйти
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В нас тільки Уманьпиво продають, я раз взяла, міцне мені

mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
я такого не бачила
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не всі, біля мене школа, то вони і ярмарок проводили для воїнів збір, і постійно там двіж. Але це коли є куди ховатись, мабуть.
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
я такого не бачила
В марте по 15 с копейками был, щас 32
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сдал за последний год сильно(((

Но все равно замечательный!
Уже правда старческий маразм)))
В мусорнике копается)

Мій яблуко вчора жер - вік на маразм не впливає)
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Він мені на професора змахує))
Ну дык универ со мной заканчивал!
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну дык универ со мной заканчивал!
да, видно, що пенсіонер вже.
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Мне б кто порезал,я бы тоже ела)
Nasta9019• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Спасибі. Це точно. Можуть спробувати але прийде один дядька на 11 років старший та інший на 6
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
да, видно, що пенсіонер вже.
Ничо, в любви и ласке ещё пару лет надеюсь проживет!
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
У вас один випустився - другий в школу знову, класна різниця)))

mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Так, головне любити. У батьків кішка вже 15 років. І ще котенят приводить. І не скажеш по ній що пенсіонерка.
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
І знову здрастє!
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ого!
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
От як тут не будеш матюкатись????
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Пойду тюль гладить
МаргаритаЛьвовна• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мне б кто порезал,я бы тоже ела)
я тоже такая ленивая)) яблоко ем, только когда ребенку его в салат тру - из капусты или огурцов
alena2013• 17 февраля 2023
Опять тревога?
автор Zelenkа • 17 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
І знову здрастє!
Якраз сіла пожрать)
Belosnezka1980• 17 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Пойду тюль гладить
Нащо? Який у Вас поверх?
Алёна-01• 17 февраля 2023
Опять ((
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Це минулорічне потомство