mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляnutty
Это было в Киеве. 25го февраля. Скоро - год
Це той що на Позняках?
Ответ дляАмарилис
Для запікання теж беру сир Традиційний, плавиться гарно. Але парадокс, він дуже смачний розплавлений і нікаковський в куску.
Скажіть? На гарячому бутері, ну просто ідеально! Я беру той що з горішками, він смак має виражений трошки. Але я любитель рокфору, мені весь сир без смаку)))
Ответ для Просто я
Боже,как ты дожила до таких лет, и не знаешь что такое хумус
Ми з Індії привезли нут, посадали на пробу і вже років 8 мама для чоловіка постійно садить, мені не можна
Я з нього готую паштет, супчики і тушу з морквою, цибулькою і томатами
Чоловік точить, аж гай шумить
Cocomamzel• 17 февраля 2023
Ответ дляборигнув
о бачили? пише будуть сообщать. це добре якшо так і буде!
Ой, после вашего дома я приняла решение уезжать 😥😥
Так страшно было, спали в коридоре, ну как я не спала, и тут сотрудник написал и фотки скинул. И я сразу решила, все
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляnutty
Він самий
Ми якраз тоді вночі сиділи в підвалі гаража і коли почула, як в той будинок шандарахнуло, я думала, що впало десь біля нас, в 10 метрах. Мною так трусило, що ми з гаража без нічого, навіть додому не заїжджали і поїхали до батьків.
Гахнуло тоді так нормально.
Nata.t.1970• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Надо зайти глянуть. Всегда проходила мимо их киосков.
И я тоже
МаргаритаЛьвовна• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я так глупо вигляжу чи шо? Нут не знаю, шо, да?
я хумус как-то из любопытства купила, именно израильскую тм -- не зашло. никакое мне.
вот пюре из фасоли, как для начинки в пирожки делают, гораздо вкуснее.
mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ для Просто я
Они просто узнали про наш батальон, и решили не рисковать и не лезть сюда ещё раз
НУ, я ж писала, що рашистки почитають, обісцються від страху.
Може за це мене забанили? ЗА обісцються???