mmi583@mail.ru• 17 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Как же я рыжего хотела!!!
Такие красотульки
Наша Анфіса конеЧно супер мать. Таких ще треба пошукати. Вона їх так дресирує. У неї лотка нема, бо в хаті живе, надвір ходить, але всі котенята привчені. Парадокс. Вся хто у нас брали, всі кажуть з другого дня як тільки побачили лоток так і ходять. Я спостерігаю як вона їх вчить, блін так там і полювання, і шпигування, і все підряд.
Nata.t.1970• 17 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А я натикала шо хотіла відвела душу
А мне не удалось
Когда *спохватилась*-уже было поздно
Леди на мопеде• 17 февраля 2023
Ответ дляМДТ
В мене діти порозважались, встановили на всіх телефонах додаток з тривогою. Воно як завиє, а в мене голова болить. Короче, всі сьогодні без сладкого. Мама на совєтчиці.
Так пусть поменяют ’ сирену’
МаргаритаЛьвовна• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
ничесе совпадение.
у меня была трехцветка, тоже Анфиска, тоже супер-мамашей была, котята пользовались спросом
a.ostroverh• 17 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вот поэтому и советуют забирать у матери месяца в три кажется