Воленс-неволенс• 17 февраля 2023

Жить, как брат с сестрой.

Кто живёт в браке, как брат с сестрой, воспитывает детей, занимается бытом. Вы счастливы в таких отношениях?
Печальки.нет• 17 февраля 2023
Нет, ужасно просто

Вакцениро Вона• 17 февраля 2023
Какое счастье когда люди чужие друг другу?
Помилуйте мадам• 17 февраля 2023
Мы когда съехались договорились что какой-то время живём еще без секса.
Яжемать Мне можно• 17 февраля 2023
Ще скажіть, що у вас є секс
Брат і сестра мляха муха
Кофе в лобби• 17 февраля 2023
Живём как вежливые соседи, это гораздо лучше,чем сестринско/ братские отношения.
Rtyu-92ee• 17 февраля 2023
А почему так случилось ?
Я_канеша_извиняюсь• 17 февраля 2023
Автор, вопрос довольно наивный.. пардон!
Есть базовые потребности в жизни человека, если они не закрыты - то человек испытывает недо-- и это становится дефицитом... потому о счастье через край тут даже теоретически речи нет. Смиренность - это может быть. Как сейчас война...
Радикальная• 17 февраля 2023
У мене родичка так живе зі своїм чоловіком.
Але в неї ну дуже низьке лібідо їй треба раз в місяць. А чоловіку більше, там зовсім цікава ситуація коли жінка знає про коханку, і не заперечує проти неї. Для мене дико а їм нормас живуть так вже багато років.
Син знає про іншу сім´ю тата. Там також син народився. Короче гарем версія життя на дві сім´ї.
Аноним Анонимыч• 17 февраля 2023
А зачем так жить? Ради детей? Так они не оценят этого.

Горизонтальный самовар• 17 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Это не потребность, а желание. т.к. без удовлетворения потребностей (еда, питье, дыхание, сон) человек умрет, а без секса нет.
18 мнеУЖЕ• 17 февраля 2023
Думаете, все кто с возрастом теряет либидо, автоматически становится несчастным?
Радикальная• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Наприклад моя родичка живе тому що чоловік її та сина забезпечує дуже багато. Вони офіційно сім´я, а те що грошей чоловіка вистачає ще й на коханку та її сина то вже байдуже.
Я не розумію як так можна жити але їм норм.
Светка-пипетка• 17 февраля 2023
Ми так живемо з чоловіком останнім часом, мене це бісить, коханців не має,бо він ідома працює, а я в декреті.
Я терплю поки не на роботі і війна, залежу від нього, з його боку не має поцілунків, компліментів, нас поєднує дитина і побутові питання, війна, але я помітиоа, що як жінка чоловіка не цікавлю, він мене лякає, але в мене поки що не має виходу.
Ms. Iphone• 17 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Скільки років чоловіку і вам?
Ms. Iphone• 17 февраля 2023
Мені якось друг сказав, що живе з дружиною, як брат з сестрою. Чесно, я цієї фрази не зрозуміла, як це, не має пристрасті, чи що люди мають на увазі коли так говорять? Так це ж все періодами, у всіх буває
Светка-пипетка• 17 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Скільки років чоловіку і вам?
35.
интайм_не_предлагать• 17 февраля 2023
Нет конечно и это плохой пример для детей
Ms. Iphone• 17 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
35.
Так ще молоді, дехто тільки заміж виходить в такому віці, моєму другу 43роки, і брак вже перевалив за десять років
Светка-пипетка• 17 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Молоді, але вже 12 років разом тому якось так, я жінка і я хочу щоб чоловік мене помічав, у мене красива фігура, груди, але я живу з ним як сіра миша, він постійно відданий своїй роботі, я для нього як жінка, яка просто зручна, їсти зварю, приберу, як дід з бабою, не має пристрасті, іскри між нами, сумно, але змирилася,поки що.

Ms. Iphone• 17 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Діти є? На вихідні відведіть бабусі та поспілкуйтесь, може в нього такий характер, мовчазний, все в собі. Йому теж 35?
Турбовыбулькиватель• 17 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Скільки років чоловіку і вам?
В такій самій ситуції
Але зараз збираюсь до купи щоб піти від нього
Ms. Iphone• 17 февраля 2023
Ответ дляТурбовыбулькиватель
В такій самій ситуції
Може це криза середнього віку, не поспішайте
Турбовыбулькиватель• 17 февраля 2023
Трохи підробляю на продажу одягу
Короче не знаю що це буде, але те що жити разом це не жити а існувати.
Не поважає як людину
В нас є син 1,9 років
На першому місці він сам, ну дуууже себе любить
Потім син, а я вже як получиться
Кожен день сварки, що я десь запізнилась на розвивашку, не так дивлюсь за дитиною
Що я зовсім нічого не роблю
Хоча вся квартира на мені, їжа на мені
З дитиною максимум може інколи пару годин погуляти на вулиці, це все що він робить
Ну і звичайно оплачує аренду і дає на продукти
А так я все що заробляю, сама себе одягаю і всі жіночі потреби оплачую сама .
Секс раз в місяць
Не повага мене перед родичами, тай моїх не поважає
Він мамин синочок, мама більше за його життя знає, аніж я
Короче мама його дров підкидає походу
То як далі буду не знаю
Переживаю, що буде війна за дитину…щоб не наробив мені якісь гадостей бо він людина підла
Турбовыбулькиватель• 17 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Мені 26, чоловіку 30 буде
Їжак в панчохах• 18 февраля 2023
Я вже так живу,2 дітей,він заробляє і часто за кордоном,а мені здається,що я сплю і це не зі мною,як я могла так вляпатись,я незнаю як це спати на одному ліжку в обнімку,відчувати підтримку,тримають побутові справи,є ще інше житло без ремонту поки,гроші заробляє,а я ходжу по лікарях бо не можу вийти з депресії і не можу змінмти своє життя,бо не так все просто,сексу немає місяцями,а мені лиш 32
Я_канеша_извиняюсь• 19 февраля 2023
Ответ дляГоризонтальный самовар
Тс-сссс, тут нельзя говорить, что секс - это желание.. закидают тапками...
Я_канеша_извиняюсь• 19 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Это может означать ШО угодно! Женатики когда клеятся, то все под копирку заливают ’с женой как сестрой, близости нет’ а потом просто ’случайно’ дети рождаются и рождаются.. от духа святого, видать... сколько людей, столько значений может означать одна эта фраза.. у кого то
- не люблю
- живу, но не хочу
- живу, но привык и ищу другого
- живу спим, но есть и на стороне..
- просто вранье, для жалости и соблазнить... мда...
Я_канеша_извиняюсь• 20 февраля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
А кто Ваш муж по профессии?? Так моряки живут.. уходят в море на 9 месяцев, потом приходят не успевают адаптироваться и снова в море... Ну, жены в порты ездили повидать мужей (куда могли доехать)... одна моя знакомая так изменять начала, но муж вернулся и она оставила любовника, у второй муж поменял работу (хотя зарабатывал очень хорошо), а у третьей пришел с моря и без денег - простил одолжить, оказалось уже давно завел другую семью.. абзац! Когда успел? ты ж в море был! Жена красавица у него была (первая) мда.. видать крышу сорвало мужчине совсем.. бывает. Не грустите! Вы очень молоды, все еще наладится.. главное -никаких депрессий! Не гробьте здоровье, без него очень тяжело...
Їжак в панчохах• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Мій не моряк,так має роботу за кордоном,але часто це по пів року,я сама цей період з дітьми,розумію що тут таких грошей не заробить,але і це не сімя,я не можу розірватись гуртки,хвороби,старший трохи має проблеми з поведінкою в школі,гіперактивний,я надто тривожна до всього стала,в період війни ,він мені каже я такий який є,хочеш шукай іншого,я дітей буду утримувати,але знову ж таки весь час вони на мені,та й не треба мені нікого,період такий що ніхто і нічого не цікавить.Мій не думаю,що гуляка,ніколи за таким не замічала,не красунчик,трохи жмот,ну не для сімї,але просто собі такий характер
Ms. Iphone• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
- не люблю
- живу, но не хочу
- живу, но привык и ищу другого
- живу спим, но есть и на стороне..
Согласна с Вами на все 100, каждый вкладывает свое значение