Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Коробка с карандашандрами• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А могло бути з викопуванням?!
На советчице может быть что угодно, коллега.
А я с косою• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да.друзья могут
А может есть видео фото с совместного отдыха с ребенком .если мужчина был обеспечен.
как друзья и фото с отдыха доказывают что отец он. только днк тест
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Нет
Суд рассматривает все предоставленные материалы
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ для vihola
Ви реально вдова? смерть чоловіка і сина описуєте зі смайликами.
Это дочь вдовы от первого брака
Поэтому дело только в бабле умершего
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Позволю не согласиться с вами. Тут модет быть моральный аспект: нежелание тревожить умершего. Сталкивалась с реальными людьми, которые до фанатизма оберегают покой умершего. Не знаю, как словами объяснить их состояние и действия.
Я с Вами полностью согласна про моральный аспект
Но в деле с деньгами разное ))))
Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ для vihola
Тут себе дружиною визнає.
Швидше троль, розважає порадниць детективними історіями.
А тут ’дочерью’ 😅😅😅😅😅
ИзЮмрудная• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Кому вона надасть дозвіл
Бажаючим ексгумації !
Де вони ще візьмуть зразок ДНК померлого ?
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Отсудить могут имеющиеся квартиры. У вдовы может ничего не быть совсем скоро. . А отсудить у добросовестных покупателей что-то... ну пускай любовница попробует.
Теж не бачу підстав для визнання недійсними продажів. При такому підході то взагалі нічого неможна купувати-продавати, бо раптом через 10 років ще хвиля спадкоємців намалюється.
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Я открою вам страшную тайну. Для установления факта отцовства ДНК экспертиза не обязательна. Ну, это так, по секрету
Для встановлення факту батьківства це доки єдиний прям перевірений метод. І мова йде не про змусити чоловіка платити аліменти, а про віджати майно у родини покійного. Тому якось відростків буде трохи малувато.
Ответ дляИрина-bbd0
Нет
Верно. И дает оценку совокупности доказательств
Україна наше все• 18 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Встречный вопрос - а мужчина знал,что он женат?
От хороше питання!! Чесно! Але головою думати БІЛЬШЕ повинна жінка. Чи народжувати дітей від одруженого. Бо саме вона залишається з дитиною на руках.
Україна наше все• 18 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Автор написала, що вже вступили. В крайньому випадку можна продати пошвидше, а далі незай знову ж таки судиться роками
Точно. Продати все бігом-бігом і виїхати за кордон назавжди)
ИзЮмрудная• 18 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Только этого, скорее всено, недостаточно. Хотя если в переписках обсужлал ребенка, то это может быть подтверждением прищнания отцовства. Смотря что писал. И раз покупал квартиру, могут быть свидетели в агенстве, риелтор, хозяева, нотариус. Не исключено, что обсуждалось, что это доя ребенка. Друзья,с которыми общались эти три года могут быть свидетелями, что признавал ребенка своим, содержал. Мы же не знаем деталей. Исходных данных очень мало.
С каких это пор переписка является доказательством в суде ?
Почерк и тот могут не подтвердить, а то какая-то переписка …
И друзья, которые что-то слышали и видели - это не доказательство отцовства ! Доказательство - это данные в свидетельстве о рождения, и ДНК.
И то, если при жизни любовница не требовала установить отцовство, то после смерти ей вряд ли удастся это сделать.
Ответ дляrybka21
З того, що ексґумація не передбачена цивільним процесом.
В Україні.
Може десь і можна, я хз
В Україні.
Може десь і можна, я хз
Коллега, а как же 103 ЦПК? Вот, суд определение в 2019 году вынес с разрешением проведения эксгумации тела в аналогичном деле о признании отцовства с целью проведения молекулярно-генетеческой экспертизы.
Ответ дляrybka21
В Україні.
Може десь і можна, я хз
В Україні.
Може десь і можна, я хз
тут полный текст
МамОмужа• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да.друзья могут
І що це доводить? Може це він її з дитиною вже взяв і з дитиною і возив? Всі ці докази важливі, але недостатні.
Штора с кисточкой• 18 февраля 2023
Я бы, как советуют выше, сперва поставила на место тем, что девушка никто и явно мужчина от нее откупился дорогой квартирой и с радостью явно не посещал)))
Если сердце все же екнуло, чтобы не нести груз совести, отдала бы одну машину и посильную сумму денег на счет, которыми ребенок может воспользоваться в будущем. А также взяла бы расходы на образование до окончания ВУЗа. Если это можно задокументировать, то желательно получить нотариальную гарантию, что деваха и ееребенок фин. претензий ни к вдове, ни к ее наследникам иметь не будет.
Очень жаль женщину😭 Две потери и еще и разочарование(
ИзЮмрудная• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
То бажаючі візьмуть дозвіл, прийдуть на цвинтар, а далі?
Напевно для цієї процедури треба замовлять відповідні послуги у судмедекспертів
Але дозвіл від рідних повинен бути 100%, або від суду.
А суд навряд чи дозволить розривати могилу на прохання якоїсь лівої баби !
ИзЮмрудная• 18 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Подарувати своїм дітям ! Або ще краще - неповнолітнім внукам.
І ніхто вже нічого ділити не буде !
Аноним_Русалка• 18 февраля 2023
Ответ дляrybka21
В Україні.
Може десь і можна, я хз
В Україні.
Може десь і можна, я хз
Однако, есть интересный ответ на вопрос по этой теме. Приведу только выводы.
Замість висновків:
при призначенні посмертних судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз (експертиз встановлення батьківства) і відповідно – ексгумації з метою відібрання зразків для встановлення батьківства в основному суди керуються нормами ЦПК України щодо призначення судових експертиз, а ексгумація як механізм реалізації/проведення експертизи використовується по аналогії із кримінальним процесуальним законодавством (саме в КПК прописаний такий механізм для отримання зразків від померлої особи).
Подробнее по ссылке:
Поскольку все же илет аналогия с КАК, ст. 239, то к комментариях к ней есть интересный момент:
Ексгумація трупа здійснюється лише за постановою прокурора. Якщо ініціатором цієї дії є слідчий за власною ініціативою або з ініціативи сторони захисту чи потерпілого, він повинен подати прокурору клопотання з викладенням мотивів та обгрунтуванням потреби проведення цієї слідчої (розшукової) дії. В постанові повинно зазначатися: чий труп підлягає вийманню з місця поховання і де це місце розташоване; з якою метою проводиться ця слідча (розшукова) дія (для проведення огляду, зокрема, повторного після поховання, пред´явлення трупа для впізнання, проведення експертизи тощо).
!!! ПОТРЕБИ ОТРИМАННЯ ЗГОДИ НА ЕКСГУМАЦІЮ ТРУПА ВІД РІДНИХ ЧИ БЛИЗЬКИХ ЗАКОНОМ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.!!!
Виконання постанови в частині виймання трупа з місця поховання і повторного поховання в тому самому місці та приведення могили в попередній
Замість висновків:
Подробнее по ссылке:
Україна наше все• 18 февраля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
І ніхто вже нічого ділити не буде !
О, клас, люди знають, як треба 👍 в собі скажу: не дай Боже опинитися в такій ситуації ((
ИзЮмрудная• 18 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Нажаль це набутий власний досвід (
Тільки в нашому випадку - померлий заповів усе майно коханці, навіть спільний з дружиною будинок ( рідних дітей залишив без спадку - і все !
Якщо є заповіт - діти не рахуються, не знаю, правда, як з неповнолітніми рахується закон.
Фрося_Бурлакова• 18 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Ну дети наследники конечно. ДНК тест все покажет. У мужчины родители живы?
а как его сделать то днк? откапывать? а если там кремация была...то никак
Україна наше все• 18 февраля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Нажаль це набутий власний досвід (
Співчуваю...