Швабристка• 17 февраля 2023

Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина

Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.

Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Фиона Шрековна• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Та можливо, й не любив. Але якщо син таки його, то справедливо, щоб йому щось від батька лишилося. Тим паче, що квартира коханці за мовчання. Син то не винен, що батько гуляеа і мама трохи з низькими моральними цінностями. ХЗ як там насправді було.
а ему и досталась дорогая квартира, это гораздо больше чем дает большинство отцов. Мать может ее сдать и снимать поменьше. Будут деньги на жизнь.

МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
У такому разі- я би подала заяву до нотаріуса, у якого спадкова справа, заяву про вступ у спадщину з поновленням строків.
Це ж як? В спадщину після загиблого сина?
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
То Ви ж писали, що то коханці за мовчання,. А не сину. Я саме Вашу історію розвинула і в ній гестиковка логічна. Бо квартира коханці,а сину що?
После шести ни-ни• 18 февраля 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Не можу перечитати все. Автор вдова, за рік помер чоловік і загинув син. Має двох досить дорослих дочок від іншого шлюбу. Так?
Так
Фиона Шрековна• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
я очень сомневаюсь, что квартиру он дарил ей))) он записал на нее потому что ребёнок маленький.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Автор, а что тут думать-то? Если любовница заявила, что отец ее ребенка - умерший мужчина, то это соооовсем не означает, что вдова обязана прям сразу же с ней делиться. Любовница о своих преиензиях на наследство должна заявлять НЕ вдове, а в суд! Вот и всё.
А уж суд решит, как дальше быть. Скорее всего, пошлет на анализ ДНК за счет любовницы, конечно же. А если для анализа нужен будет материал покойного, то и эксгумация тоже за счет любовницы. Она сможет возместить эти растраты только в случае, если окажется, что ее ребёнок действительно сын покойного. Поэтому девушка сто раз подумает, а стоит ли рисковать деньгами, особенно, если у нее у самой есть сомнения насчет отцовства. Может, она одновременно с несколькими папиками кувыркалась. И кто тогда отец - хз.
Что следует делать вдове. Да просто сказать той юной особе, что вдова не против поделиться, но только суд может установить, какую именно часть следует выделить второму наследнику. Короче говоря, послать мамашу байстрюка в суд. А то, если без суда ей что-то отдать, так она потом скажет, что мало и вообще не было такого. И вообще кому это все нужнее - вдове? Нет это нужнее любовнице. Вот пускай сама и разбирается. Это ее проблема и забота, а не вдовы.
Тільки не кажіть, що ви юрист 🤣
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я взагалі на або в чому сумніваюся з цієї історії. Але наразі з Вами ми обговорюємо Вашу з версію. Ви писали, що квартира коханці за мовчання. Тоді сину нічого. Бо ця мама-коханка може ще вийти заміж, мати інших дітей, прогуляти, продати, подарувати чи заповісти ту квартиру кому-завгодно.
Тут зараз питання не до правдивосьі здогадок, а до послідовної логіки у Вашій версії
Очень добрый аноним• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так каждый получит причитающееся. Все по закону
а по какому закону потерпевшая спала с женатым?
вот по такому закону и будет достаточно квартиры,а не полцарства.
Очень добрый аноним• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Зачем? Отобрать сразу достаточное кол-во на 5 экспертиз сразу
так мы же не знаем сколько ещё придёт
мадонн-любовниц))
так всего и растащат,только дай...

Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Какая потерпевшая?))))))) Речь о сыне умершего.как о наследнике))))
Очень добрый аноним• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Или сразу оставить кусочек дома на всякий случай)
в холодильнике, в пакете.
вот то, самое ценное.
и подписать ’Василий’.
потому что может ещё появится ’Анатолий’.
жизнь она такая, длинная...
Боюсь признаться• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тільки не кажіть, що ви юрист 🤣
Ой, я читаю тему і чайкою ору. Уявляю як за заявами коханок їх мертвих хахалів викопують-закопують, викопують-закопують. Ексгумація це ж майже те саме, що довідку з ЖЕКа отримати.
Очень добрый аноним• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
потерпевшая это та, которая терпела все невзгоды,терпела секс с женатым ,в муках рожала и опять терпела,а потом пришла к вдове и терпела её недобрый взгляд и речи.
Бутылка Кифира• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А кто установил , что он сын и наследник ?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автор просто не настоящая. Хотела бы советов, отвечала бы, а так слилась, тема хорошо идёт и без того. Сегодня видать заказ на внебрачных детей. Там ещё тема есть.
Тема дуже схожа на якусь задачу з цивільного права))
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Якщо вже не подано позов і адвокат не подав запит про накладення обмежень. От тоді всі роки судів це все ні продати, нічого
Вибачте. Обмеження на що повинні накласти? На спадщину після сина?
Му ма му ма му• 18 февраля 2023
Послати як далеко бачити тай усе , не влаштовує-хай судиться В цій ситуації шкода лише вдову
Непостоянная постоянность• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Якщо отримувала, там не всі отримують. Від певного доходу не платять.
От варто і це перевірити, якщо судитися полізе, гулять, так гулять)
Фиона Шрековна• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
где я написала что любовнице по умолчанию?

МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
В морозилке 🤣
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага...
І кожна з порадниць, вносить свої умови до неї.
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я не писала ’по умолчанию’, а ’за мовчання’, Можливо, Ви погано розумієте українську, тому просто нагадаю Вашу версію. суто Вам нагадую Вашу версію, щоб не губили
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ні, дитині майже 5 років.
Зі слів коханки, десь три роки тому вона сповістила померлого про дитину, він на радощах купив їй квартиру і опікувався ними весь цей час.
Ой… то там дитина від будь/кого може бути нагуляна. 🤦🏻‍♀️
Наглюча хабалка. Йшла б у мене лісом. Я б ще й заяву написала в поліцію про вимагання і шантаж
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Отримує, якщо мама вчасно звернеться. А не через роки після смерті батька
Не будьте так категоричні.
Моя сусідка через 10 років відсудила спадок своїм дітям від їхнього батька. Рішення на її користь.
По факту, будинок той проданий, там живуть люди. Договір купівлі - продажу визнаний судом не дійсний. А толку?
Це до того, що пропущений термін то не наскільки велика проблема, як встановлення батьківства, в даній ситуації.
Фиона Шрековна• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
правильно, но квартиру в качестве алиментов
Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Масяня Я• 18 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Да, так бывает, когда не знают законов и не обращаются к юристам.
Просвещайтесь.
https://shapovalov.co.ua/ru/objazatelnaja-dolja-na...
Спасибо, конечно, но я не просила «просвещений». Оставьте себе
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Яка Ви вітряна особа, то за мовчання козанці, то вже в рахунок аліментів (а аліменти -це дитині, такі речі оформлюють як власність дитини). Дівчатка такі дівчатка
Фиона Шрековна• 18 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
все с вами ясно))))))
НаливайКа• 18 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну, а шантаж був? Чим шантажували? Бо завідомо неправдиве повідомлення про злочин - теж злочин