ZhukOlena• 17 февраля 2023

Про масований авіаналіт. Ваша думка

Щойно послухала Яковину. Він не відкидає, хоча вірогідність дуже мала. Каже, що будуть атакувати в пару етапів, перші літаки лягать 100%, інші хвилі можуть розбомбити пво. Але ж у нас не тільки пво, а також літаки є. Які можуть дати повітряний бій. Блін....от як тепер без нервів з такою інформацією
ebbi• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
Увы ((
Но мне кажется, по всем мостам самолёты-камикадзе - это уже совсем нечто фантастическое... Хотя кто их знает, этих тв.рей...
Після кацапського м’яса на сході я вже нічому не здивуюсь.Вчора бачила в новинах нашу бойову медикиню.Вона розповідала,що те м!ясо гонять в наступ навіть без аптечок,багато хто в куртках і кросівках.Раненим ніхто не допомагає .В них навіть поняття бойового медика немає.Їх владі байдуже скільки їх згниє заради їх мети

EwgZap• 18 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Ну ви не порівнюйте дірки після Хімарса і ФАБ 5000
Извините, несмотря на серьёзность темы, не могу не написать: Боже какая прелесть!! ))
Думали ли вы ещё год назад, что напишете такую фразу?
А вообще, и смешно, и грустно.... Думали ли мы, милые и не очень, барышни, ещё год назад, что будем разбираться в С-300 и Хаймарсах... Обсуждать налёты на мосты и ГЭСы...массированные авианалёты и возможную ядерку...
odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я не знаю, що буде, надіюся нічого критичного на Київ, просто я насторожена, бо війна ще не закінчилася, а взагалі наближається,24 лютого і згадується страх пережитого.
А вас тільки Києв хвилює?
BLUE_SKY• 18 февраля 2023
напишите пожалуйста что за Яковина
все должны знать рандомные фамилии?
мало ли что кто ляпнул
я сейчас напишу Сергиенко сказал что при авианалете наше пво за первые две минуты улодит все самолеты
ну как новость?
HelloKitty18• 18 февраля 2023
Ответ дляodintsovochka
А вас тільки Києв хвилює?
Я в Києві живу.
Тому так, Київ -центр прийняття рішень.
odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я в Києві живу.
Тому так, Київ -центр прийняття рішень.
А я в Харкові, но мене хвилює вся наша держава
Читака• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так видимо задача всех ввести в панику и истерики
Всі і так в паніці, можна вже припиняти
Читака• 18 февраля 2023
Ответ дляБойовий горобець
ніяого нальоту не буде
якби був побудували б укриття якісь або повідкривали б
якось готували б цивільних також
а так все прекрасно, весною перемога! шашликі
юху
Це що - сарказм?
ebbi• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
Я колись не могла зрозуміти,як місцеві мешканці на сході ті бабахи розрізняютьНа початку війни від кожного вибуху присідала.А тепер сам на раз два розумієш де ппо ,а де приліт і під час тривоги не метушися по хаті як тушканчик в пошуках двох правильних стін

Nat-li• 18 февраля 2023
Ответ дляBLUE_SKY
напишите пожалуйста что за Яковина
все должны знать рандомные фамилии?
мало ли что кто ляпнул
ну как новость?
Завтра ждем во всех тг-каналах)
pumadinika• 18 февраля 2023
Я уже сто раз умирала от голода,холода,ядерки,психического расстройства,наступления беларусов со стороны Одессы,страха от непобедимой армии мира и ЗАЭС.Яковину не слушаю,он пересказывает тг каналы и очень быстро говорит.
HelloKitty18• 18 февраля 2023
Ответ дляodintsovochka
Ну звичайно глобально мене цікавить вся Україна, але я в Києві знаходжусь, тому переживаю за безпеку своєї сім´ї.
Life-game• 18 февраля 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Насколько я поняла , они собрали 700 машин на всех границах
Машин?
Nat-li• 18 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Машин?
«Нельзя стянуть авиацию к границам, это ведь не танки», – Юрий Игнат, спикер Командования Воздушных сил Украины

Так он прокомментировал статью Financial Times о вероятном скоплении российской авиации вблизи границы с Украиной.

Игнат также напомнил, что более 10 месяцев российские самолеты и вертолеты не залетают в воздушное пространство Украины, как это было в начале полномасштабного вторжения.

«И даже тогда никто не воевал масштабным количеством самолетов», – сказал спикер.

По его словам, максимум до 12 самолетов Россия может использовать, чтобы осуществлять точечные удары высокоточным оружием.

Но у советчиц могут быть другие данные, конечно
EwgZap• 18 февраля 2023
Ответ дляebbi
А я так и не различаю )
Но зато фильтрую тревоги: какая может быть с последствиями, а какую можно проигнорить )
А прошлый февраль помню: тревоги постоянные, только встал к плите - тревога - выключаешь газ, бежишь в коридор. При пятой попытке дожарить котлеты начинаешь уже материться )))
odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Зрозуміло… Головне ,щоб не Вас((( Центр прийняття рішень….
sur_sur• 18 февраля 2023
Ответ дляZhukOlena
Ютуб канал Яковина Іван, останній випуск
А що таке ,, перші літаки лягать’?

Послухайте ще когось більш оптимістичного та ,,лягайте,, спати))
vikahma09• 18 февраля 2023
Хочеться сказати, та що ви вигадуєте, нічого не буде, і йти спати. Але переслідує дежавю якесь. Я рік тому, не те що вірила, чи не вірила. Для мене війна була по вірогідності, десь на одному рівні з посадкою на Хрещатику Нло. Я слухала і не чула, дивилась і не бачила, читала і не розуміла, все йшло фоном якимсь. І ранок 24 лютого став для мене страшним. Я була абсолютно морально навіть на 1 відсоток не готова. Тому зараз уже прислухаєшся до всих новин. Бо іпсо іпсо, а тоді ой….
ebbi• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
А я так и не различаю )
О,ну Вы смелая...Я прошлый февраль шторы в комнате и на кухне зашторила,спала на матрасе в коридоре вместе с собаней.Я ее даже кормила в коридоре.Сама на кухню только к холодильнику забегала...Это жесть была.Три дня почти не спала.Потом неделю поночевала в убежище,отоспалась,попустило .Сейчас уже тревога ночью завоет,выключила и на другой бок перевернулась.

MarryV• 18 февраля 2023
В прошлом году они не обнаружили все пво, с какой стати в этом году они на это претендуют? Их самолеты/ вертолеты не только пво способно сбивать.
ebbi• 18 февраля 2023
Ответ дляMarryV
На все не претендуют,но разведку ведут.В прошлом году у нас их разведывательные дроны,беспилотники и нло так не шастали.
Renesmeе 16• 18 февраля 2023
вже за цей рік настільки виснажилась і сліз пролила… вже ці нагнітання чи не нагнітання не розводять мене на емоції від слова взагалі. Незнаю добре це чи погано
Магазин ШАРМ• 18 февраля 2023
Ответ дляnoree
Так, з 22-24 начебто буде в Польщі.
А тут літаки, масовано, і тисячі біженців знов на кордоні з Польщею стоять. Уявила)
Якщо і полетять, то десь 30-31))
Можете скриніти)
Ну Слава Богу, 30-31 февраля нас устроит 👍
птицаворона• 18 февраля 2023
Чесно? Думаю, що це малореально, бо це буде, ну... ’яке прикре самогубство’.

Але! Я до останнього ввжала, що рашка побряцає зброєю на кордоні і звалить, бо заганяти себе війною в економічну (і не тільки) дупу - то повний ідіотизм. Але я неправильно оцінила рівень їб###тості східного сусіда... Тож, будь-який варіант допускаю.
Модная и Голодная• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
Все были такие девочки - девочки с заботами о гель лаках, предстоящих путешествиях, меню на праздничный стол и обсуждения крестных кто кому что должен и должен ли вообще. Всё иезко изменилось и мы уже по звуку определяем что летит и как далеко от нас
Соната любви• 18 февраля 2023
Президент Володимир Зеленський запевняє, що не варто боятися повідомлень щодо масованих авіаційних атак росіян, і слід розглядати їх як ще одну психологічну операцію ворога.
’Боятися немає сенсу. Очікувати від них (росіян, – ред.) квітів немає бажання і також немає сенсу. Вірити в те, що вони говорять, – точно немає практики довіряти їм. Тому розраховувати на себе і відноситись до цих заяв як просто ще до однієї психологічної атаки з боку Російської Федерації’, – зауважив Президент.

возвращаемся на год назад и сравниваем 19.01.22
Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців із закликом не панікувати через нарощування Росією сил.
Президент дорікнув співвітчизникам, що вони можуть ’за секунду дійти до категоричного висновку, вірити чуткам, а не офіційним джерелам. Не відчувати, коли грають нашими емоціями. Не розуміти, коли маніпулюють нашими думками’.

Він наголосив, що зараз весь інформаційний простір сповнений повідомлень про можливу війну з РФ.

’Усім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Потрібно видихнути. Заспокоїтися. Не бігти по гречку і сірники... Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у своїй армії у нашій Україні. Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, неемоційно! Головою, не серцем’, - наголосив він.

Глава держави також закликав ЗМІ ’бути саме засобами масової інформації, а не масової істерії’.

’У гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна може бути завтра... Це точно її не зупинить’, - наголосив Зеленський.
Мушля51• 18 февраля 2023
Ответ дляДресса
Ну після останнього обстрілу я згідна з автором цього допису. Сумно(
Сука, щоб ті їх іскандери на Воронєж полетіли
Читака• 18 февраля 2023
Ответ дляСоната любви

це ви в нас відчуття дежавю викликаєте чи що?
Life-game• 18 февраля 2023
Ответ дляМухтар
20-22, и 29… что то мне подсказывает ( не дай Бог!
Вы бы календарь открыли что ли
Life-game• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
Увы ((
Никто не забыл, что часть мостов это платины?????