Щойно послухала Яковину. Він не відкидає, хоча вірогідність дуже мала. Каже, що будуть атакувати в пару етапів, перші літаки лягать 100%, інші хвилі можуть розбомбити пво. Але ж у нас не тільки пво, а також літаки є. Які можуть дати повітряний бій. Блін....от як тепер без нервів з такою інформацією
Ответ дляEwgZap
Увы ((
Но мне кажется, по всем мостам самолёты-камикадзе - это уже совсем нечто фантастическое... Хотя кто их знает, этих тв.рей...
Після кацапського м’яса на сході я вже нічому не здивуюсь.Вчора бачила в новинах нашу бойову медикиню.Вона розповідала,що те м!ясо гонять в наступ навіть без аптечок,багато хто в куртках і кросівках.Раненим ніхто не допомагає .В них навіть поняття бойового медика немає.Їх владі байдуже скільки їх згниє заради їх мети
Ответ дляOlgusya
Ну ви не порівнюйте дірки після Хімарса і ФАБ 5000
Извините, несмотря на серьёзность темы, не могу не написать: Боже какая прелесть!! ))
Думали ли вы ещё год назад, что напишете такую фразу?
А вообще, и смешно, и грустно.... Думали ли мы, милые и не очень, барышни, ещё год назад, что будем разбираться в С-300 и Хаймарсах... Обсуждать налёты на мосты и ГЭСы...массированные авианалёты и возможную ядерку...

odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я не знаю, що буде, надіюся нічого критичного на Київ, просто я насторожена, бо війна ще не закінчилася, а взагалі наближається,24 лютого і згадується страх пережитого.
А вас тільки Києв хвилює?
HelloKitty18• 18 февраля 2023
Ответ дляodintsovochka
А вас тільки Києв хвилює?
Я в Києві живу.
Тому так, Київ -центр прийняття рішень.
odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я в Києві живу.
Тому так, Київ -центр прийняття рішень.
А я в Харкові, но мене хвилює вся наша держава
Ответ дляEwgZap

Я колись не могла зрозуміти,як місцеві мешканці на сході ті бабахи розрізняють
На початку війни від кожного вибуху присідала.А тепер сам на раз два розумієш де ппо ,а де приліт і під час тривоги не метушися по хаті як тушканчик в пошуках двох правильних стін
pumadinika• 18 февраля 2023
Я уже сто раз умирала от голода,холода,ядерки,психического расстройства,наступления беларусов со стороны Одессы,страха от непобедимой армии мира и ЗАЭС.Яковину не слушаю,он пересказывает тг каналы и очень быстро говорит.
HelloKitty18• 18 февраля 2023
Ответ дляodintsovochka
Ну звичайно глобально мене цікавить вся Україна, але я в Києві знаходжусь, тому переживаю за безпеку своєї сім´ї.
Ответ дляLife-game
Машин?
«Нельзя стянуть авиацию к границам, это ведь не танки», – Юрий Игнат, спикер Командования Воздушных сил Украины
Так он прокомментировал статью Financial Times о вероятном скоплении российской авиации вблизи границы с Украиной.
Игнат также напомнил, что более 10 месяцев российские самолеты и вертолеты не залетают в воздушное пространство Украины, как это было в начале полномасштабного вторжения.
«И даже тогда никто не воевал масштабным количеством самолетов», – сказал спикер.
По его словам, максимум до 12 самолетов Россия может использовать, чтобы осуществлять точечные удары высокоточным оружием.
Но у советчиц могут быть другие данные, конечно
Ответ дляebbi
А я так и не различаю )
Но зато фильтрую тревоги: какая может быть с последствиями, а какую можно проигнорить )
А прошлый февраль помню: тревоги постоянные, только встал к плите - тревога - выключаешь газ, бежишь в коридор. При пятой попытке дожарить котлеты начинаешь уже материться )))
odintsovochka• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Зрозуміло… Головне ,щоб не Вас((( Центр прийняття рішень….
Хочеться сказати, та що ви вигадуєте, нічого не буде, і йти спати. Але переслідує дежавю якесь. Я рік тому, не те що вірила, чи не вірила. Для мене війна була по вірогідності, десь на одному рівні з посадкою на Хрещатику Нло. Я слухала і не чула, дивилась і не бачила, читала і не розуміла, все йшло фоном якимсь. І ранок 24 лютого став для мене страшним. Я була абсолютно морально навіть на 1 відсоток не готова. Тому зараз уже прислухаєшся до всих новин. Бо іпсо іпсо, а тоді ой….
Ответ дляEwgZap
А я так и не различаю )
О,ну Вы смелая...Я прошлый февраль шторы в комнате и на кухне зашторила,спала на матрасе в коридоре вместе с собаней.Я ее даже кормила в коридоре.Сама на кухню только к холодильнику забегала...Это жесть была.Три дня почти не спала.Потом неделю поночевала в убежище,отоспалась,попустило .Сейчас уже тревога ночью завоет,выключила и на другой бок перевернулась.
Ответ дляMarryV
В прошлом году они не обнаружили все пво, с какой стати в этом году они на это претендуют? Их самолеты/ вертолеты не только пво способно сбивать.
На все не претендуют,но разведку ведут.В прошлом году у нас их разведывательные дроны,беспилотники и нло так не шастали.
Renesmeе 16• 18 февраля 2023
вже за цей рік настільки виснажилась і сліз пролила… вже ці нагнітання чи не нагнітання не розводять мене на емоції від слова взагалі. Незнаю добре це чи погано
Магазин ШАРМ• 18 февраля 2023
Ответ дляnoree
Так, з 22-24 начебто буде в Польщі.
А тут літаки, масовано, і тисячі біженців знов на кордоні з Польщею стоять. Уявила)
Якщо і полетять, то десь 30-31))
Можете скриніти)
Якщо і полетять, то десь 30-31))
Можете скриніти)
Ну Слава Богу, 30-31 февраля нас устроит 👍
птицаворона• 18 февраля 2023
Чесно? Думаю, що це малореально, бо це буде, ну... ’яке прикре самогубство’.
Але! Я до останнього ввжала, що рашка побряцає зброєю на кордоні і звалить, бо заганяти себе війною в економічну (і не тільки) дупу - то повний ідіотизм. Але я неправильно оцінила рівень їб###тості східного сусіда... Тож, будь-який варіант допускаю.
Модная и Голодная• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap

Все были такие девочки - девочки с заботами о гель лаках, предстоящих путешествиях, меню на праздничный стол и обсуждения крестных кто кому что должен и должен ли вообще. Всё иезко изменилось и мы уже по звуку определяем что летит и как далеко от нас
Соната любви• 18 февраля 2023
Президент Володимир Зеленський запевняє, що не варто боятися повідомлень щодо масованих авіаційних атак росіян, і слід розглядати їх як ще одну психологічну операцію ворога.
’Боятися немає сенсу. Очікувати від них (росіян, – ред.) квітів немає бажання і також немає сенсу. Вірити в те, що вони говорять, – точно немає практики довіряти їм. Тому розраховувати на себе і відноситись до цих заяв як просто ще до однієї психологічної атаки з боку Російської Федерації’, – зауважив Президент.
возвращаемся на год назад и сравниваем 19.01.22
Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців із закликом не панікувати через нарощування Росією сил.
Президент дорікнув співвітчизникам, що вони можуть ’за секунду дійти до категоричного висновку, вірити чуткам, а не офіційним джерелам. Не відчувати, коли грають нашими емоціями. Не розуміти, коли маніпулюють нашими думками’.
Він наголосив, що зараз весь інформаційний простір сповнений повідомлень про можливу війну з РФ.
’Усім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Потрібно видихнути. Заспокоїтися. Не бігти по гречку і сірники... Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у своїй армії у нашій Україні. Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, неемоційно! Головою, не серцем’, - наголосив він.
Глава держави також закликав ЗМІ ’бути саме засобами масової інформації, а не масової істерії’.
’У гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна може бути завтра... Це точно її не зупинить’, - наголосив Зеленський.
Ответ дляСоната любви
це ви в нас відчуття дежавю викликаєте чи що?