ZhukOlena• 17 февраля 2023

Про масований авіаналіт. Ваша думка

Щойно послухала Яковину. Він не відкидає, хоча вірогідність дуже мала. Каже, що будуть атакувати в пару етапів, перші літаки лягать 100%, інші хвилі можуть розбомбити пво. Але ж у нас не тільки пво, а також літаки є. Які можуть дати повітряний бій. Блін....от як тепер без нервів з такою інформацією
Мушля51• 18 февраля 2023
Допускаю думку, що це може бути, але дуже сподіваюсь, що все обійдеться. Бувають обставини, що нічого не йде за планом, і в тих уродів може виникнути повна дупа

Ирина-bbd0• 18 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я в Києві живу.
Тому так, Київ -центр прийняття рішень.
Типа в Киеве огромная вывеска на здании ’Центр принятия решений’? 🤣🤣🤣🤣
Такое только на росфорумах читала и стебалась с дебилов этих
pumadinika• 18 февраля 2023
Уверена,что ракеты покидают они ,но авиация прям -нее.
Марія В• 18 февраля 2023
Повітряний бій і помирати ви особисто будете давати??
HelloKitty18• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пішла б ти вже спати.
Лиса Порш• 18 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На самом деле у рашни, куда попали там и нацисты (можно и центр принятия решений написать)
lilykas• 18 февраля 2023
Як Бог дасть,так і буде.
Лиса Порш• 18 февраля 2023
Ответ дляEwgZap
Извините, несмотря на серьёзность темы, не могу не написать: Боже какая прелесть!! ))
Думали ли вы ещё год назад, что напишете такую фразу?
А вообще, и смешно, и грустно.... Думали ли мы, милые и не очень, барышни, ещё год назад, что будем разбираться в С-300 и Хаймарсах... Обсуждать налёты на мосты и ГЭСы...массированные авианалёты и возможную ядерку...
А я вообще самая настоящая пацифистка была 39 лет, а теперь ненавижу русню- дожили , что называется
Читака• 18 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Никто не забыл, что часть мостов это платины?????
Певно - плотина

Worrm• 18 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Певно - плотина
В Енергодарі спускали воду, встановили низький рівень води, мабуть і справді готуються мости бомбити
beril_он• 18 февраля 2023
Ответ длялинка76
Куди авіаналіт?
в секонде свежий завоз
Kalinaira• 18 февраля 2023
Ответ дляolviya0386
так, фейк. Вже офіційно розвіяли ті брехні. Але я трішки занервувала, коли побачила ту новину в провідних телеграм каналах. Я ж кажу їх мета - кошмарити нас, морально виснажувати. І в них це виходить
Эх, в следующей жизни выберу для жихни Черкасскую область. Мой регион давно забыл слово ’морально’. У нас конкретно.
Kalinaira• 18 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
І що буде? Черговий наступ на Вугледар?
Или растянется все на года, как Афганистан. И ли то, о чем не хочется думать
Kalinaira• 18 февраля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
❓Чи можливий масований авіаудар по Києву: відповідь ГУР МО.

Представник відомства Юсов вважає, що напад з повітря на столицю малоймовірний. Дані розвідки НЕ вказують, що раша планує використати всі літаки одночасно для масованої повітряної атаки.

Не сцикунькайте, все буде гуд 😉

Труха⚡️Київ | Надіслати новину
Про шашлыки уже было ?
pumadinika• 18 февраля 2023
Ответ дляKalinaira
А деньги есть у путина на ’года’ и человеческий ресурс?Что то добровольцев у лаптей не видать ,емели военкоматы палят.русня это не Китай вообще-то.
pumadinika• 18 февраля 2023
Ответ дляKalinaira
Про шашлыки уже было ?
Про Киев за три дня уже было?
Kalinaira• 18 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Про Киев за три дня уже было?
С Киевом все нормально будет. А шашлыки- это теперь навсегда. Никто не поверит.
pumadinika• 18 февраля 2023
Ответ дляKalinaira
Война это простая математика и огромные бабки.русни больше в 3 раза,но и потери 1 к 19ти доходят.Где ванек они возьмут?А денюжку?Там эта Набибулина экономичка сто раз увольнялась,не отпустили.Народ нищает,цены ужас,балалайня не богатая страна.
pumadinika• 18 февраля 2023
Ответ дляKalinaira
Киев за три дня -тоже теперь навсегда,русне теперь никто не поверит от слова совсем.

Булочка13• 18 февраля 2023
Якщо не викідати, але вірогідність мала, то і ядерна війна можлива! До чого ця паніка?
автор ZhukOlena • 18 февраля 2023
Ответ дляsur_sur
А що таке ,, перші літаки лягать’?

Послухайте ще когось більш оптимістичного та ,,лягайте,, спати))
То телефон виправив. Першу хвилю літаків зіб´є наше пво, а наступна хвиля розіб´є наше пво і буде бомбити що завгодно
lliso• 18 февраля 2023
Я не знаю, що буде, та деякі клієнти з якими працює наша компанія не будуть виходити на роботу з 23 по 25
elenze66• 18 февраля 2023
До річниці війни рф може скорочувати проміжки між масованими ракетними атаками і використовувати все, що під рукою, — Юрій Ігнат

’Все, що буде під рукою у ворога, буде застосовано. Хотілося б, щоб 100% ракет ми могли збивати, але це не вдається зробити фізично, тому що у нас великі території, а ППО замало.

Але після останніх масованих атак наша техніка знову готова до наступної атаки.
Ми готуємось щодня’, - сказав він.
BusinkaKiev• 18 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Машин?
Самолеты и вертолеты
pumadinika• 18 февраля 2023
граница кацапстана 22500км!и граничит с 14 тью государствами ,а ’врагі,везде врагі’,чем и как они защищаться будут ,если все угробят в Украине
Helenny• 18 февраля 2023
Ответ дляnoree
Так, з 22-24 начебто буде в Польщі.
А тут літаки, масовано, і тисячі біженців знов на кордоні з Польщею стоять. Уявила)
Якщо і полетять, то десь 30-31))
Можете скриніти)
Ну може з 29 в почнуть 🤣
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Виникає питання а чому, власне, РФ не проводила такі грізні, глибокі та потужні повітряні операції на самому початку війни, коли у них було на 200+ літаків більше, а спроможності української ППО були на порядок меншими?

Подумай,а потім вже влаштовуйте істерики
Lilittt07• 18 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Так они и энергосистему не бомбили ракетами в начале.
Жалели самолёты , ясно же , что пво собьёт большую часть , но те что долетят могут много разрушений натворить.
Пусть это будет все фейк , я только за .
Сама в Киеве живу
Вот и тревога опять
Задрали
Yprodam• 18 февраля 2023
Хомутовская говорила про массовый обстрел Киева, Сейраш сказала что фонит 22 февраля, а Формна дооктября говорила про опасности каждые 9 дней, последняя была 9-10 февраля
Чашечка кофе• 18 февраля 2023
Ответ дляLilittt07
Сама в Киеве живу
Вот и тревога опять
Задрали
Удары по энергетике были с первого дня войны. Вспомните ТЕЦ Трипольскую, в Кременчуге и Ахтырке. Просто эта тенденция стала массовой ближе к отопительному сезону.

И самолеты в первые недели они не жалели. Когда поняли, что ПВО у Украины есть перестали выходить из зоны действия своего или летать только у фронта, а там их встретили ПЗРК