Вранішня ракетна атака: у Хмельницькому пошкоджені будинки, поранено 2 людей
Сьогодні вранці росіяни знову атакували ракетами Україну. Від обстрілу постраждав Хмельницький.
"Є три пошкоджених навчальних закладів і близько 10 багатоповерхових житлових будинків, десь півтисячі вікон знищено, пошкоджено частину техніки, один приватний транспортний засіб. Є двоє поранених – поранення незначні», - зазначив мер міста Олександр Симчишин в ефірі телемарафону.
Дівчата з Хмельницького, що там?
Ответ дляInna-b773
Все як написано мером. Ну і змінено рух транспорту в тому районі.
10 житлових будинків постраждало, і тільки 2 поранених? Як таке можливо? Дрони були?
Ответ дляuma
Окна выбило = дом пострадал. Жертв при этом действительно может быть минимум, к счастью.
То есть ударной волной?
Ответ дляInna-b773
Можливо. Вибиті вікна вибуховою хвилею. А не влучання в будинки.
Удалено администрацией...
Kristal2013• 18 февраля 2023
Ответ дляkristi_ana
Удалено администрацией...
Вам для чего этот ответ нужен?
Ответ дляir.zhuck
нма щастя. субота. дітей не має
Удалено администрацией...
Ответ дляKristal2013
Вам для чего этот ответ нужен?
Для того, чтобы понимать что произошло. У меня ребенок в школу ходит.
Kristal2013• 18 февраля 2023
Ответ дляkristi_ana
Именно в этом городе?
Ответ дляKristal2013
Именно в этом городе?
Нет, но в этот город раньше тоже не было прилетов.
Ответ дляdamjana
Тревога была по всей стране, плюс в Тг каналах писали направление ракет
Не читала. Только эту информацию видела.
Ответ дляkuskus
В Хмельницькому? То ви маєте бути підписані на місцеві групи, тим більше якісь @@си відразу повикладали відео.
Да не в Хмельницком, какая разница, если раньше в школы не прилетало. Поэтому и спросила рядом был какой то объект. Странные люди...
Kristal2013• 18 февраля 2023
Ответ дляkristi_ana
И? Прилететь может везде. Независимо от города и наличия критических инфраструктур рядом или нет.