Матрёна• 18 февраля 2023

Дівич-вечір, подарунок

Подруга виходить заміж. Запросила на дівич-вечір. Питання, потрібно нести якийсь подарунок?
Весілля не буде, тихо розпишуться самі, їм за 40, шлюб не перший.
Марічка• 18 февраля 2023
Зависит от формата. Мы обычно ничего не дарим, но оплачиваем вечеринку. Если оплачивает невеста, то дарят подарки

автор Матрёна • 18 февраля 2023
Ответ дляМарічка
Вона оплачує. А подарунок сімейний? Чи їй якийсь, дівчачий?
Марічка• 18 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Дівчачий, я вважаю
автор Матрёна • 18 февраля 2023
Ответ дляМарічка
Дівчачий, я вважаю
Так навіть. Ось тут моя фантазія не спрацьовує. Я збиралася там ковдру або бокали дарувати. Для неї вибрати щось важко мені.

Може ідей підкинете, що дарувати.
Марічка• 18 февраля 2023
Ответ дляМатрёна

Може ідей підкинете, що дарувати.
Можете самый простой вариант - сертификат в какой-то магазин. Белья, косметики, секс шоп в конце концов и тд
Я подруге дарю белье красивое на каждый ДР, и она мне. Но мы с ней одинаковые по параметрам знаем кто что любит. Можно набор какого-то красивого халатика с пеньюаром. Можно набор для тела, типа как Виктория Сикрет.
Можно сертификат в СПА, или на массаж
Можно что-то из Сваровски, например
барабанщица• 18 февраля 2023
Ответ дляМатрёна

Може ідей підкинете, що дарувати.
Не ковдри. Типу в брокард ,ів роше , якийсь сертифікат...
Голубая устрица• 18 февраля 2023
Ответ дляМатрёна

Може ідей підкинете, що дарувати.
Сертификат на косметику, СПА или нижнее белье набор хороших полотенец, красивые и качественные бокалы
автор Матрёна • 18 февраля 2023
Ответ дляГолубая устрица
Таки полотенца та бокали підходять?
Голубая устрица• 18 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Таки полотенца та бокали підходять?
Автор, я дарю вещи хорошего качества, бамбуковые турецкие полотенца или халаты, хорошую посуду. Но я знаю своих подруг и спрашиваю, чтобы они хотели.

автор Матрёна • 18 февраля 2023
Ответ дляГолубая устрица
Посуд, це вже легше. Може подарую бокали для шампанського гарні, якраз на розпис буде
Стекловыжималка• 18 февраля 2023
На дівочу вечірку дарують дівчачі або веселі подарунки, не каструлі із сковорідкам.
Мені дарували білизну сексі, шовковий халат і ночнушу, дещо із секс шопу, домашнє взуття до образу, готували наречену до гарної зустрічі з чоловіком))
Вони придумали цільнмй образ і кожна з цього придбала якусь одиницю.
автор Матрёна • 18 февраля 2023
Ответ дляСтекловыжималка
З цього хіба що шовковий халат, щоб не промахнутися. Бо розмір не знаю, висока , не маленька, важко вгадати