Вся такая растыкая• 18 февраля 2023
Чья квартира?
Действительно ли это влияет на расстановку сил в паре? Если семья живёт в добрачной квартире одного из партнёров, или куплена в браке, но реально заработал на неё один. Он тогда главнее, имеет больше прав на принятие решений?
Блины со смайликами• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Если квартира добрачная мужа, то при разводе жена с детьми не имеют права на квартиру, уходят с вещами
Так, але мульки з аліментами і реєстрацією
Не куру• 18 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Квартира не имеет отношения к алиментам
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Если в моей квартире-имею право выгнать .
А якщо в його, то зберете речі і підете?
Блины со смайликами• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Квартира не имеет отношения к алиментам
Якщо велика заборгованість, можуть претендувати в якості погашення
Не куру• 18 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Она написала перед разводом он такое сделал.
Но возможно конечно они жили семьёй и она подала на алименты в браке,а он не платил (а они продолжали жить вместе)
Играюся• 18 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Ні.буде сидіти поки не виженуть.
Не куру• 18 февраля 2023
И долг по алиментам надо накопить , алименшик всегда в курсе что он алименшик
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Претендувати можна на що завгодно, але це все що можуть зробити
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Жена може й без дітей піти з речами
Укуси меня• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Объясните пожалуйста как первый муж мог переписать квартиру на маму перед разводом если она была куплена в браке?
Ні
Це було його дошлюбне майно
Напевно, щоб питань по аліментах, які він тепер не платить роками, не було
Голий-босий - які питання
Це було його дошлюбне майно
Голий-босий - які питання
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
То й що, в нас от бувша родичка має боргів вже за 4 роки пристойно, і ні копійки не виплатила, знає і її це не хвилює
Укуси меня• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Чого це з дітьми?😂
Діти мають право там жити, а їхню маму виписують хіба через суд-навіть після розлучення. Не плутайте право на власність з правом на проживання
Манка Я• 18 февраля 2023
если такое отношение возникло...значит человек гнилой и показывает свое истинное лицо
Укуси меня• 18 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Неправда
Якшо нормальний виконавець (чи приватний)-дуже навіть стягують
Укуси меня• 18 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Та ні на шо я не подавала в шлюбі
Годувала дітей і ще його
Просто знали вони (батьки), що він працювати постійно не буде, щоб платити аліменти дітям, тому все майно з нього попереписували
Годувала дітей і ще його
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляУкуси меня
Неправда
Нерухомість не стягне, ніяк
60 метров сметаны• 18 февраля 2023
Не имеет больше прав. Квартира куплена в браке за его деньги. 1/2 моя.
пышка_мышка• 18 февраля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Если прописали то нет
Укуси меня• 18 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Нерухомість не стягне, ніяк
Стягне
Все залежить від наполегливості і бажання виконавця чи самого позивача
Сестра того ж чоловіка (того самого😂) половину вартості машини з колишнього стягнула (вже після розлучення)
Вся такая растыкая
• 18 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Підтверджую, подруга відсудила дачу, за заборгованість по аліментах, продала її згодом і купила квартиру
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляУкуси меня
Стягне
Саме на нерухомість це не діє, максимум заборона відчуження, мова про борги по аліментам, а не про розлучення де все придбане в шлюбі і не важливо на кого записане, в тому числі і авто ділиться 50/50
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
А по документам що це було?
Вся такая растыкая
• 18 февраля 2023
Ответ дляТепличная
А по документам що це було?
Аліменти оформлені не були, подали в суд заднім числом, нарахували одразу велику суму, за роки. Та дача була не достроєна, стояла багато років, то він сильно не заперечував. Але місце гарне і дороге.
Тепличная• 18 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Це не те що незаконно, а й якби він почав розбиратись, то і судді би дісталось
КликОЛЬКА• 18 февраля 2023
Ответ дляКапризуля
У нас шлюбний договір. Що я купила - то тільки моє. Що купив чоловік - тілтки його. І розділу не підлягає.
Не дай боже розлучення - кожен лишається зі своїм майном
А дітям що?
Вся такая растыкая
• 18 февраля 2023
Ответ дляНу ниче се
Моя квартира - это только моя (сдаю).
Квартира жены - это общая
вы что альфонс?
Капризуля• 18 февраля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А дітям що?
Дітям спадок після нашої смерті
Ми не купуємо нерухомість за свої гроші, оформлюючи її на дітей
4есотка• 18 февраля 2023
Ні, звичайно. Але тут часто теми, коли чоловік поводить себе по-хамськи по відношенню до дружини, але їй ніде подітися, бо квартира його, на оренду і гідне життя вона не заробляє, а з батьками з тих чи інших причин не варіант.
Я, начитавшись таких тем, для себе вирішила, що наявність житла у потенційного чоловіка сильно переоцінена (в моїй юності це вважалося дуже круто - знайти чоловіка з квартирою). Але мені 30, майже усі одружені пари в оточенні житло уже придбали, але там, де це була спільна покупка у шлюбі, жінка не ризикує залишитися ні з чим при розлученні і не вимушена через це терпіти скотське відношення до себе.