Вранішня ракетна атака: у Хмельницькому пошкоджені будинки, поранено 2 людей
Сьогодні вранці росіяни знову атакували ракетами Україну. Від обстрілу постраждав Хмельницький.
"Є три пошкоджених навчальних закладів і близько 10 багатоповерхових житлових будинків, десь півтисячі вікон знищено, пошкоджено частину техніки, один приватний транспортний засіб. Є двоє поранених – поранення незначні», - зазначив мер міста Олександр Симчишин в ефірі телемарафону.
Дівчата з Хмельницького, що там?
Ответ дляkuskus
Тоді, до чого ви тут розпитуете, мене, може, теж цікавить, але треба і головою думати, думаєте тільки у вас дитина в школу ходить на всю Україну?
Я не спросила конкретно какой объект, какой район и какая улица. Или здесь вообще нельзя ничего спрашивать?
Ответ дляsilma
У рашни стратегическим объектом может быть и больница и гостиница. Не ищите логику в действиях террористов.
Да то понятно, но такие случаи не так часто всё таки. Тем более западная, где относительно спокойно было.
Ответ дляTori1602
Автор, а ви звідки, що не знаєте була тривога чи ні?
Удалено администрацией...
Ответ дляnenatasha
автор дивна чесно
місцеві в курсі, а вам і не треба
Серьезно?
Ответ дляkuskus
Був, не був… яка різниця? Де ви бачили, що прилетіло в школу?
Я не видела, а прочитала официальную информацию. Что значит какая разница???
Ответ дляTori1602
То це ви дивна. Рік війни, а ви не знаєте була тривога чи ні... Дивні питання, дуже дивні
Удалено администрацией...
Ответ дляkristi_ana
Да не в Хмельницком, какая разница, если раньше в школы не прилетало. Поэтому и спросила рядом был какой то объект. Странные люди...
А люди, которые расспрашивают, где там какой стратегический объект в городе, так как якобы боятся за ребёнка- школьника, которого даже нет в этом городе, не странные?
Год войны, а публичные расспросы все ещё в силе…..