Матуся88• 18 февраля 2023

Підкажіть у виборі анестезії при кесаревому розтині

Доброго дня! Скоро народжувати.10 років назад був екстренний кесарів розтин при загальній анестезії.Як бути зараз? Що порадите? Боюся робити спинальний.Дякую.
Куда_бежать• 18 февраля 2023
Два раза был спинальный. Всё прошло хорошо

Редиска Я• 18 февраля 2023
2 из 3 детей родила с эпидуралкой
Прикуси Язык• 18 февраля 2023
автор, решать только вам, слушайте себя, я только за хороший общий наркоз, ну вот так мне спокойнее, но это мне.
автор Матуся88 • 18 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Дякую!
автор Матуся88 • 18 февраля 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Я теж за загальний, але там довше відходити і дитину одразу не побачу!
Телочка• 18 февраля 2023
Спиналка, если в роддоме хорошие анастезиологи. Это лучше для ребенка, в первую очередь и для вас не так бьёт по здоровью.

В роддоме, где я рожала, делают общий наркоз только при противопоказаниях к спинальному, у всех огромный опыт. Две спиналки перенесла прекрасно, она легче, чем общий наркоз. У меня общих было 7 штук, это небо и земля
Прикуси Язык• 18 февраля 2023
Ответ дляМатуся88
ну для меня это не было проблемой, мужу сына сразу принесли. По поводу отходняка, ну такое, пережить можно))
автор Матуся88 • 18 февраля 2023
Ответ дляТелочка

Будем ще раз зважувати всі за та проти.
Луноходик_Ик• 18 февраля 2023
Ответ дляМатуся88
Чого це довше? У мене був загальний при зашиванні, прокинулася доволі швидко, попросила ковдру, бо холодно в реанімації, дістала телефон, відписалася усім. Якби була ходяча, то поскакала б. Від наркозу й анестезіолога залежить.

А так це вибір кожного. Комусь принципово побачити дитину прямо першою й відразу, хтось боїться до усирачки всіх цих маніпуляцій з тілом і хоче прокинутися вже зашитою

Луноходик_Ик• 18 февраля 2023
Ответ дляТелочка

Так можно спиналку+сон
автор Матуся88 • 18 февраля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так можно спиналку+сон
Як це?
Разведка Маша• 18 февраля 2023
Перші пологи - екстрений кесарів при загальній анестезії.
Другі пологи - вже плановий КР, анестезія теж загальна. Вирішили так разом з анестезіологом, в мене деякі проблеми з тиском, тому вирішили не експериментувати. Все пройшло чудово, дуже швидко відійшла від наркозу. Донька народилася в 12:40, а десь в 18:30-19:00 я вже вставала і за допомогою медсестри йшла до туалету сама.
А взагалі в мене було 4 операції, всі під загальною анестезією. Все Ок.
Телочка• 18 февраля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так можно спиналку+сон
Після народження дитини виявилось, що у нього були проблеми по неврології, кисневий голод. Лікар казав, що добре, що було кесарево і добре, що була спинальна анестезія.

При загальному наркозу лікарі намагаються дуже швидко достати дитину, щоб вона не зазнала впливу ліків. Це також може її травмувати, особливо якщо дитина велика (мій був більше 4 кг). При спиналці вони працюють повільно і більш акуратно.

В моєму випадку, навіть найкращий хірург в області, вивіх дитині зробила, велика дитина+п´ять великих міом у мене + інші проблеми - занадто багато факторів ризику.

У мене було сім загальних наркозів за життя, спіналка переноситься дуже легко та без наслідків.

А анастезіологи навчені пацієнтам зуби заговорювати. Один раз мені анекдоти розповідали, іншого про відпуску у Відені
парИла я парИла• 18 февраля 2023
Ответ дляМатуся88
Ничего, зато рмск осложнений меньше
Телочка• 18 февраля 2023
Але в пологовому, в якому я народжувала, дуже рідко роблять загальний наркоз. Тільки в екстрених випадках та коли неможна спинальну.

Це обласний перинатальний центр, уся патологія, яку не беруть інші пологові, проходить через них . Коли породілля у свідомості, лікарям легше контролювати гострі стани та підключати реанімацію.
автор Матуся88 • 18 февраля 2023
Дякую за відповіді!
Одни_мысли• 18 февраля 2023
Робили спинальну, відходняку як такого не відчула взагалі, а от колись апендицит виділяли при загальному то там жесть була. Але кожному своє, комусь норм загальний. Поспілкуйтеся краще з анестезіологом.
АріаднаZir• 18 февраля 2023
На скільки знаю зараз уже не роблять загальний