Ёшки_Матрёшки• 18 февраля 2023

Облігації в Дії

Хто може зробити скріншот з облігаціями в Дії, щоб було видно який відсоток і на який термін облігації. У себе не можу подивитися бо не маю id картки. Заздалегідь дякую
Парасюха• 18 февраля 2023
У меня тоже нет карты айди, но у меня всё видно и я уже не раз покупала . Тем более их там много, надо каждую просматривать, плюс на каждом городе по 3-4 банка партнёра и у каждого разные проценты.
автор Ёшки_Матрёшки • 18 февраля 2023
Дивно, а в мене ось таке пише
автор Ёшки_Матрёшки • 18 февраля 2023
Я вирішила, що це через відсутність id картки.
КокошинЭль• 18 февраля 2023
Самая высока ставка 17,4%. Сейчас по депозитам 15%.