ВундерКИНГ• 19 февраля 2023

Продажа русскоязычных книг сейчас запрещена?

Я не хочу разжигаться негатив, просто заметила что с якабу пропали все русскоязычные книги и с других магазинов также.
Стало интересно.
На иголках• 19 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не знаете людей, разговаривающих на русском? Приезжайте к нам в Одессу
Та у вас там взагалі щось дивне коїться .Куди дивляться відповідні органи?
Доктор Хаос• 19 февраля 2023
Действительно меньше продают, но найти можно.
Ещё в библиотеках есть, на ОЛХ и тд
Семен Семеныч• 19 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Когда жили в Украине ,в 2001 году получал паспорт сын.сейчас мы не в Украине уже.
Ясно.
На иголках• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Як ви собі уявляєте покарання?
Це неможливо і я проти.

Але очікую, коли україномовні будуть у більшості. Коли це буде свідомим бажанням громадянина. Сортувати сміття, бо хочеш щоб довкола повітря, земля, вода були чистими і безпечними. А не тому що тебе за це покарають.
Я як собі уявляю. А отак. Як раніше карали за українську мову. Чи то можна було?
тянитолкайка• 19 февраля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Подивіться населення Дніпропетровської, Харківської, Одеською, Донецької, Луганської областей до 2014 року. Я вас запевнею , воно в рази більше Хмельницької , Львівської чи Вінницької областей. Якщо ви живете в українському оточенні , це не означає, що вся Україна така. Поїдьте на Правобережну Україну і зрозумієте про що я
Вже писала ,що моя мама переїхала в Україну в 18. Через 5 років народила мене, але тато служив в росії і ми знову були там. Я перепитала -- мої перші слова були російські. Але я не пам´ятаю того. Питаю в мами, якою мовою вона думає в і чому російської вдома я не чула? Думає вже українською, хоча спочатку було не так. Мова українська , бо ми в Україні от і все. Каже, були б в Польщі вивчили б польську. Ми в Україні -- значить українська. Бо в чужий монастир з своїм статутом не лізуть.
Ло Шарик• 19 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мы прекрасно себя чувствуем домаив Одессе. Спасибо за заботу Благо, у нас русскоязычный город.
Скоро й Одеса буде україномовною. Молодь - студенти, курсанти з Одеси та Миколаєва чудово спілкуються українською

Вчіть мову - знадобиться)
Доль Чекомбана• 19 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Ні не можна було. І зараз теж не можна. Це так само погано. Якщо хочеться карати то ідіть шукайте тих хто тоді карав.
Пи Пи Пилюля• 19 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Тобто українська мова -це пропаганда?
Почитайте выше. Там люди поддерживали мысль о возможных репрессиях русскоязычных.
тянитолкайка• 19 февраля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Вони знаходяться в Україні, але не можна насильно змінити мову мільйонів. 8-9 років це не час для таких змін. Ви не чуєте.
Та і 100 раків не час, якщо там є люди які продовжують купувати російські книги
пышка_мышка• 19 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Кого карали и как?
Пингвинчик сизокрылый• 19 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Сейчас распродают остатки.И русские берут намного лучше украинских.Но в наличии мало что осталось
Ага, якраз на українські шалений попит, а російський непотріб дійсно на залишки кинули.
На иголках• 19 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А відкрито демонструвати зневагу до української мови на укр.ресурсі можна?
Доль Чекомбана• 19 февраля 2023
Ответ дляНа иголках
Це до адмінів треба писати і вони накладуть бан.
Пингвинчик сизокрылый• 19 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Читайте мовою оригіналу
На иголках• 19 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Бан -це найменше чого можна боятися.
От якби сьогодні до тієї панянки постукали в двері, і мило з нею поспілкувалися представники відповідних органів ,можливо й був би якийсь толк.
Але ж ми толерантні 😡😡
Kidstaff Bot• 19 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Оксана_12• 19 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Поэтому и пропали. Ничего практически нет в продаже. Многое под заказ.
А що таке специфічне вам потрібно?
ОднаРозоваяРоза• 19 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Родной русский потому что русскоязычные украинцы. И не путем родной язык с государственным
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Удалено администрацией...
+100000.
Леди Репях• 19 февраля 2023
Я где-то месяц назад купила 4 штуки на пром.юа. Их меньше да, но цены стали ниже.
Так что это даже удобно в какой-то степени)
Evga32• 19 февраля 2023
Цікаво, хто це пише, що російські книги зараз гребуть, а українські не купують? Це ж явна брехня.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляEvga32
Хто пише? Матрьошки й пишуть.
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ для vihola
Дівчата, які відстоюють в багатьох темах українську російською. Чому ви не переходите на українську? Хіба не розумієте, що українофоби-русофіли нагліють, вилазять на голову, бо нема критичної більшості україномовних.

«таваріщ-женщіна», яка тут вихваляється, як вони з дітьми ненавидять українську, і підкреслює що має право на таку поведінку, бо законом не заборонено, вона ж відверто знущається.
Бо знає що російськомовні українці досі у більшості.
Читаю тему с самого начала и не видела ни одного сообщения том, что кто-то ненавидит украинский язык.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
А комент від гражданочки про ненависть синочка до укр.мови спецом не читали ?
Леди Репях• 19 февраля 2023
Ответ дляВечно недо...
А что именно на русском? Украинские переводы намного интересней и ярче, чем на русском. О русский литературе, особенно современный, говорить не приходится, дно и тривиальность.
А Вы в курсе, что 90% украинских переводов делаются с ненавистного русского перевода, а не с языка оригинала? Как Вам такое?)

По-моему в этом есть какая-то ирония))
ОднаРозоваяРоза• 19 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Мне тоже не нравилось что Филипп в паспорте Пилип .какой полип?!зачем вы издеваетесь над переселенцами?человека зовут так как он представился а не то что придумали в паспорте..(
Сейчас можно как угодно писать, что мешает получить паспорт с желаемым написанием имени если так критично?
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ужасно ненавидеть государственный язык страны, в которой живёшь. Это недопустимо!
Но и оскорблять русский язык и называть русские (не пророссийские) книги ´непотребом’ тоже отвратительно.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
В контексті сьогоднішніх подій аж ніяк не отвратітєльно.
Оксана_12• 19 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Вдохновиться, удавиться...
Напишите кратко несколько книг, которые вам понравились в последнее время, я попробую что-то набросать, если мы совпадем хоть немного во вкусах. Потому что для меня чтение художки -- это про удовольствие и конструкцию ’для мозга’ я не оч.понимаю.
Ну САПр ’для мозгов’. Сумніваюсь, що це хтось читає вечорами)
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Омерзительно!
Быть хоть в чем-то похожим на врага - это провал...