ВундерКИНГ• 19 февраля 2023

Продажа русскоязычных книг сейчас запрещена?

Я не хочу разжигаться негатив, просто заметила что с якабу пропали все русскоязычные книги и с других магазинов также.
Стало интересно.
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А комент від гражданочки про ненависть синочка до укр.мови спецом не читали ?
Есть коммент про неприязнь после того как перевели обучение на украинский, про ненависть не видела ни одного комментария.
valentina8608• 19 февраля 2023
Ответ дляБоюсь признаться
я читала оаніше російською
тому що український переклад такий собі був і часто українські видавництва ну такої гівняної якості друкували книги і ще й опечаток багато
Я теж так колись читала, українська адаптація була переважно кустарна, з русизмами, пісна. Влітку подивилася на книжкові полиці, зібрані ще за студентських років і вжахнулася - 90% книг російською. Почала потроху оновлювати і читати українською. Переклад зараз роблять якісний, ’смачний’
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Омерзительно!
Быть хоть в чем-то похожим на врага - это провал...
Провал у чому?
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляEvga32
Цікаво, хто це пише, що російські книги зараз гребуть, а українські не купують? Це ж явна брехня.
Там выше продавцы писали. Возможно, они из русскоязычных регионов.
valentina8608• 19 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
А Ґобіт?
Прекрасно, так як і Геґрід, Гоґвордс і т.д. Я читала Поттера лише українською і серію фільмів також українською дивилася, тому по іншому і не уявляю.
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Омерзительно!
Я тоже прихожу в шок от того, что читаю...
Ira_777• 19 февраля 2023
ті, хто насправді не хоче ’разжигать’, коли їх цікавить подібне питання під час війни, йдуть у гугл і шукають інформацію в відкритих джерелах. А не йдуть на мамський форум, щоб дізнатися цю ’дуже секретну’ інформацію і розвести черговий мовний срач. Не знаю, по простоті душевній чи за зарплату?
Evga32• 19 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
От мені й цікаво, чи то дійсно продавці. Бо схоже на брехні
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Провал у чому?
Провал в здравом смысле. Кацапы называют украинский язык ´телячою мовою´, а мы наперегонки - русский язык ´свинисобачим´.
Быть хоть в чем-то похожим на ограниченных нацистов - это уж никак не достижение...
karinaanik• 19 февраля 2023
После 24 книжные магазины перестали сотрудничать с русскими издательствами. Сейчас распродают остатки.
Наши тоже перестали печатать на русском.

Я много читаю и сейчас наблюдаю классную тенденцию, украинские издательства начали потихоньку печатать современную художественную литературу. У меня, как у читателя появилась возможность выбора на каком языке читать.
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляEvga32
Вы живете в русскоязычном регионе и ваши друзья и знакомые перестали читать на русском? Мои все читают. И киевляне, и харьковчане, и одесситы.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Якось цю неприємність я переживу.
Оксана_12• 19 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Тобто ви погано засвоїте інформацію коли вона написана рос.?
А вас не коробить, що ви зараз говорите про людей та їх нащадків, які це вже пережили. І не вам рівня переживали. І багато хто не пережив. І смерті були в кожній родині. І ламали і гнобили цих же людей, куди там вам. А тепер давайте все те саме, але ’,для рідної’???
МимоПробегала• 19 февраля 2023
Я завдяки війні відкрила для себе сучасну українську літературу. Яка ж вона класна! Вибір величезний, з письменниками можна спілкуватися, на презентації нових книг ходити. І щаслива, що молодь не читає зараз zлітературу
Дробот И.• 19 февраля 2023
Ответ дляTammy21
И пара-тройка на украинском. Не увлеклись дети, ага)
Ви так звинувачуєте завзято і при цьому на російській
valentina8608• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Ми дуже довго були толерантними, от чим все це вилізло.
Оксана_12• 19 февраля 2023
Ответ дляPolz
В чому різниця?
Орки просили їх не ображати такими порівняннями.
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
Удалено администрацией...
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Удалено администрацией...
Сейчас ваш коммент удалят..
Оксана_12• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Удалено администрацией...
Всукрахнв немає нацистів. Є окремі люди, для яких російська мова - такий де символ агресора як герб, прапор в гімн. І, знаходячись в своєму повністю україномовному оточенні, деяких речей вони не розуміють. Не гріх і пояснити.
А де це у нас в Києві підтримують російську. Тут досить толерантне місто. Але мож оточення все ж самі переходять чи намагаються перейти на українську. Без приїжджих ’, нацистів’.
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Удалено администрацией...
Що???! Це ви зараз про що?
Вподобляєтеся кацапам?🤬
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Що???! Це ви зараз про що?
Вподобляєтеся кацапам?🤬
Я - нет. Уподобляются, те, кто с кацапов берет пример.
Кацапы ведь не открывают велосипед, а берут пример с немецких нацистов...
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А тепер скажіть ,будь ласка,де ви бачили в Україні нацистів?
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Удалено администрацией...
Конкретно напишіть ,без оцих викрутасів.
Титульна нація -це яка?
Oasis in the Desert• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Титульна нація -це яка?
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Удалено администрацией...
Пані,назвіть конкретні області Україні ,де ви зустрічали нацистів.
Я дуже хочу це побачити.
LidiyaZi• 19 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
Ну не знаю, я з російськомовного регіону, раніше могла прочитати книгу чи передивитися фільм і не згадати на якій мові то було. Ніколи принципово російськомовне не обирала, брала що є. Пізніше, коли подорослішала, свідомо, якщо був український варіант, обирала його . Тому що а) не вистачало української мови в повсякденні(якщо мова про обрання книги); б) українська озвучка, зазвичай в РАЗИ краща, колорітніша. Навіть ’Один вдома’ якщо подивитися в російській озвучці то є пресне, шовіністичне, расистське дно. Там з самого початку жарти расистькі. На відміну від української озвучки. І таких прикладів маса.

Все вищенаведене було аргументом на перевагу україномовного контенту до 2014 року, після - хіба потрібні аргументи? Не стояло питання що обирати. Дивне виправдання ’рускоязичний регіон’ ..... Це білінгвали з дитинства, тому якщо мову спілкування змінити не так легко, то мову інформаційного простору, літератури - аж бігом, достатньо просто зробити свідомий вибір, адже ми розумні істоти, а не барани - маємо навчатися і вдосконалюватися. Нема ніякого бар´єру ’російськомовного регіону’ і т. п.
Ирина-bbd0• 19 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
А чем можно оправдать неначисть к мове? Физику и химию тоже многие дети не любят.но не вижу тут массовые истерики родителей про ущемление прав детей и людей)))
Семицветка• 19 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Если они не любят физику и химию, то в свободное время ими не занимаются, если не любят украинский - не используют его нигде помимо учёбы. Но я по прежнему утверждаю, что в теме нет ни одного коммента про ненависть к украинскому языку. Я внимательно читала с самого начала. Только про неприязнь после введения обучения на украинском.