Давно хотіла спробувати, але все щось заважало.
Маковий бісквіт (американський бісквіт на гарячому молоці - так він гуглиться, але додала мак)
Лимонний курд
Крем-чіз з додаванням курду.
Зверху не вирівнювала кремом, чесно кажучи, пожаліла сир))), так як це для себе.
Лимонний курд - смакота!!
До речв, ви відчуваєте різницю між апельсиновим і лимонним курдом?
Лимонний курд
Крем-чіз з додаванням курду.
Лимонний курд - смакота!!
Анонимарик• 19 февраля 2023
Виглядає дуже смачно) обожнюю макову випічку, а у поєднані з лимонним курдом і крем-чізом, мабуть бомба.
Астановитесь• 19 февраля 2023
Це просто неймовірно виглядає,а на смак,думаю,-взагалі супер.
А можете поділитись рецептом курду?Обожнюю його,а готувати не вмію. Влітку перепробувала майже всі,що знайшла в інтернеті,але все одно присмак жовтку відчувався...м´яко кажучи,виходило бридко.
Ответ дляАстановитесь
Дякую!
Посилання дала у п.20. але пропорції трохи змінила - білий шоколад не 60, а 90 г (тобто плитка), а масла менше - 50.
Сік і цедру використовувала тільки лимонний
Астановитесь• 19 февраля 2023
Ответ дляМрія
Дякую!
Супер! Дякую
успокойте_Меня• 19 февраля 2023
Молодчика,але я вже тільки купую,відпекла давно своє.Ваш би купила
Выступаю Я.• 19 февраля 2023
Ответ дляМрія
А колір став рожевим?
Дякую.
Трішки, такий...як нефарбованиц лосось. Дуже красивий був.