Показушница• 19 февраля 2023

Какие конфеты вкуснее: Спелл или Рафаэлло? Для презента

Хочу на праздник поздравить учителей кружков: танцев и англ
Результат:
вже голосів: 85
44 (51.76%) Не знаю, Спелл не пробовала
25 (29.41%) Рафаэлло
9 (10.59%) Спелл
7 (8.24%) Результат
Единая страна!• 22 февраля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так а докази де? Тільки слова…
Спеціально для вас «пішла» в інсту, де дуже багато цікавого є з приводу складу їх продукції. Ви також можете це зробити, треба тільки «пролистати» стрічку.
3-4 роки тому склад у Spell був прихований. Якщо не полінуєтеся, знайдете в коментарях багато запитань про склад, про його відсутність взагалі на сайті тощо. Потім інфа про склад з‘явилася, але там були і Е-додатки, і пальмова олія. Коли люди питали про це, відповідей відкритих не було, тільки приватні. І їх багато запитували в той час, що зі складом. Це є в коментарях,
А через деякий час з‘явився і «оновлений» склад без пальми і шкідливих домішок. Питання - чи прибрали вони це все зі своєї продукції чи просто прибрали з тексту на обгортці? Я гадаю, що друге. Бо не можуть цукерки з натуральним складом зберігатися 12 місяців. Але ми завжди охоче віримо, що нас наш виробник не обманює.
Те ж саме з іншими виробниками солодощів. Рошен також недешеві цукерки, там всюди пальма, але хто про це думає та де ви бачили взагалі у них склад?
Так, я теж зрідка купую Spell, але я не тішуся тим, що там чудовий склад.
вАлнуюся сильнА• 22 февраля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Дайте мені ОФІНІЙНУ інформацію, а не коменти з інсти) Я ж вам скрін складу з сайту зробила))) До речі, я впевнена що пальмової олії там нема, бо саме на неї мій шлунок реагує дуже болюче, тому я ретельно перебираю, що можу їсти (як от Марципан від Рошен)
Единая страна!• 22 февраля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А з чого ви вирішили, що я вам повинна щось давати?:) І що таке офіційна інфа?:) це ж вам не держустанова:)
Я розумію, що неприємно і боляче визнавати, коли віриш в одне, а виходить інше. Повторю, що це ваша справа - продовжувати вірити в натуральний склад продукції цієї фірми. Хто хоче розібратись - читає і робить висновки. Інші довіряють тільки своїм відчуттям. Будь ласка.
Але я і від вас не почула контраргументів - куди поділися шкідливі додатки, які були в цих цукерках 3 роки тому, та чому цукерки за натуральним складом зберігаються рік?
Вибачте, але скільки людей - стільки і шлунків, за цими показниками не можна робити впевнені висновки:) а ось коли компанія приховує склад, потім його змінює - так, це реальний факт. І не помічати його - просто небажання визнати певні свої помилки.
вАлнуюся сильнА• 23 февраля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ну дивіться, я від вас взагалі доказів, що там була пальмова олія не побачила (лише якісь коментарі з інсти, що взагалі не аргумент). Ви пишете, що в цукерках вона є, я ж в свою чергу надала вам скрін з оф.сайту зі складом цих цукерок, з простим питанням: «Де тут пальмова олія?» Відповіді від вас я так і не отримала) А все чому? Правильно, бо її там просто нема. Визнати, що ви помиляєтесь ви не хочете, натомість намагаєтесь щось довести «на слово». До речі, якщо навіть в домашні пиріжки додати соняшникову олію, вони довше не черствіють, тобто зберігаються довше.)
На майбутнє, вас теж можуть звинуватити в чомусь, що типу було колись, без жодних доказів, просто просячи повірити на слово…
Единая страна!• 23 февраля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ще раз - ви можете щиро вірити в будь-які літери, які пишуть виробники, чесні і не дуже. Ви можете вірити собі, своєму шлунку. Я вам скинула відповіді з офіційної сторінки Spell, це саме їх відповіді на численні питання щодо складу цукерок і з приводу шкідливих домішок, які були дійсно у складі. І це факт. Вас це не змушує замислитися, ок. Також ви закриваєте очі на те, що ця фірма взагалі приховувала склад спочатку. Чому? Як гадаєте? Не полінуйтеся заради вашого шлунку, відшукайте склад шоколаду і цукерок декілька років тому, ви побачите іншу інформацію. І де я помиляюсь в тому, що Spell зовсім не така чесна і принципова компанія, якою зараз намагається виглядати?
Про пиріжки ви серйозно?:) вони будуть зберігатися рік?:) чи до чого це? Цукерки з натуральним складом НЕ можуть зберігатися 12 місяців, це говорить про те, що є у складі речовини, окрім олії, які не можна віднести до натуральних та безпечних. Але це також вас не бентежить:) це дійсно ваша справа.
І щодо звинувачування без доказів - я показала вам відповіді фірми-виробника, де вони навіть не намагаються заперечувати, що склад цукерок визиває обурення і питання. Але для деяких шлунок є більш вагомим аргументом, ніж факти:)