okksanka• 20 февраля 2023

А хто-хто тут в білому пальто?

Читаю про те, що повістки мають роздавати жінки, а не бугаї по 6 чоловік.
Ви серйозно?
Уявляєте ту картину - та жінка буде просто послана по відомому всім напрямку в кращому разі.
На мою, і не тільки, думку, мобілізація провалена.
Як казала моя бабця, гуляв, гуляв, і всрався.
Так і у нас.
Якийсь цирк з хованками влаштували.
Люди, в нас війна.
Просто кожен думає пересидіти, що його обмине, а як не обминуло, ось тоді проблема.
Чого не зробити все просто:
10 днів з´явитися у воєнкомат.
А не гратися з повістками - вручив- не вручив - не тим боком- не тим чорнилом заповнена
Не з´явився - 5 років тюрми.
Непридатний - йди гуляй. Але реально, не так - гроші заплатив, і ти інвалід, а сліпий, кривий, горбатий епілептик - здоровий хоть вже іди на штурм, бо комісія вирішила.
Не хочеш воювати - йдеш їсти варити, окопи рити і перелічувати можна до неба.
Все.
А тоді рейди можна влаштовувати.
А не навпаки.
Бардак з трагічними наслідками.
Бо як виходить - лохи в окопах сидять, а решта розумні - перечекають?
Ну, за винятком тих, хто не вміє швидко бігати, ну кому не пощастило, і його таки зловили десь між магазином, чи на зупинці, це не важливо.
Чи все, вже навоювалися, здаємося, чи як?
Не розумію...
Особливо хочеться почути думку тих, у кого рідні на фронті в даний момент.
Як вам бачиться розвиток подій далі?
Ruovet• 20 февраля 2023
Ответ дляlana.koCAReva
А так ви за рашку ,
все з вами ясно
Феерический вывод)
И такая себе унылая манипуляция с бородой.
Зарашку, рашатроль, кремлебот. Универсальный ответ на все, что не стыкуется упоротыми ура-нарративами
Mila228• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А дальше что? Отправлять спецгруппы из Украины, для операции похищения своих граждан и ввоза назад в Украину?
Зачем спецгрупы, страна депортируют таких мужчин( Польша с удовольствием это сделает, там очень много возмущаются по поводу наших уклонистов). А здесь на границе сразу в учебки и на фронт. Моя знакомая сейчас в комисси, которая разрабатывает механизм возврата уклонистов.
lana.koCAReva• 20 февраля 2023
Ответ дляRuovet
Феерический вывод)
Так цей висновок з вашого попереднього посту - не треба за вас стояти - ви пропонуєте відкрить кордони і зустрічати орків ?
Len_to4ka• 20 февраля 2023
Автор, там жінок теж беруть на службу. Не гайте часу! Хай щастить .
Ruovet• 20 февраля 2023
Ответ дляlana.koCAReva
Удалено администрацией...
Алекс-1022• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
Сколько папе лет?
Алекс-1022• 20 февраля 2023
Надо было не пускать отца на войну, заплатить кому-надо, продать что-то. Я так понимаю вам просто обидно что вашего отца забрали а других нет. Ну вы сами знаете в какой стране живёте
lana.koCAReva• 20 февраля 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Дурний поп - дурна його молитва
Ruovet• 20 февраля 2023
Ответ дляlana.koCAReva
Дурний поп - дурна його молитва
Называется ’абы шо ляпнуть, лишь бы не промолчать’.
Описывали такое уже, синдром ’жертвы последнего поста’.
taka• 20 февраля 2023
чоловіка немає, сина немає, сидить вчить інших як воювати, бо батько там. Такі войовничі жінки дуже потрібні на фронті.
Bejza• 20 февраля 2023
Яке лихо, така біда...
lana.koCAReva• 20 февраля 2023
Ответ дляRuovet
Теж саме можу сказати про вас
Ruovet• 20 февраля 2023
Ответ дляlana.koCAReva
Теж саме можу сказати про вас
Однако, вам, видимо, это нужнее.
Продолжайте, я никуда не спешу).
Helga_SV• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
Скажімо так, трохи за 50
а де він ? як зі здоров´ям? в мене є дядько, рідний брат мами - йому 54, АТО пройшов, зараз теж служить. Но він такий бойовий, жвавий.
Helga_SV• 20 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Держслужбовців бронюють наче, їх заберуть в саму останню чергу.
бронюють далеко не всіх, є такі спецільності ( перелік в інеті), які не підлягають броні.
Helga_SV• 20 февраля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,що проблема в тому,що занадто багато липових інвалідів,блатних по-броні і військових,які все життя зарплаиню отримували за те,щоб в бій піти за свою країну,а тепер втікли чи по-воєнкоматам в тилу відсиджуються.
Всі так всі.Тоді ніхто і ховатися не буде,якщо все по-чесному.
цим амбалів , боровів, з військоматів, які цивільних відловлюють в першцу чергу треба на фронт. Ходять по 5 імбецилів, наче на них хтось має напасти, відпрацьовують зарплатню....Все життя в тилу пересиділи, дармоіди
mango_777• 21 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Жалоба за провокацию.

Очередная тётя-военный стратег😄
Не подобається правда? Зразу провокація