Читаю про те, що повістки мають роздавати жінки, а не бугаї по 6 чоловік.
Ви серйозно?
Уявляєте ту картину - та жінка буде просто послана по відомому всім напрямку в кращому разі.
На мою, і не тільки, думку, мобілізація провалена.
Як казала моя бабця, гуляв, гуляв, і всрався.
Так і у нас.
Якийсь цирк з хованками влаштували.
Люди, в нас війна.
Просто кожен думає пересидіти, що його обмине, а як не обминуло, ось тоді проблема.
Чого не зробити все просто:
10 днів з´явитися у воєнкомат.
А не гратися з повістками - вручив- не вручив - не тим боком- не тим чорнилом заповнена
Не з´явився - 5 років тюрми.
Непридатний - йди гуляй. Але реально, не так - гроші заплатив, і ти інвалід, а сліпий, кривий, горбатий епілептик - здоровий хоть вже іди на штурм, бо комісія вирішила.
Не хочеш воювати - йдеш їсти варити, окопи рити і перелічувати можна до неба.
Все.
А тоді рейди можна влаштовувати.
А не навпаки.
Бардак з трагічними наслідками.
Бо як виходить - лохи в окопах сидять, а решта розумні - перечекають?
Ну, за винятком тих, хто не вміє швидко бігати, ну кому не пощастило, і його таки зловили десь між магазином, чи на зупинці, це не важливо.
Чи все, вже навоювалися, здаємося, чи як?
Не розумію...
Особливо хочеться почути думку тих, у кого рідні на фронті в даний момент.
Як вам бачиться розвиток подій далі?
Ви серйозно?
Так і у нас.
Якийсь цирк з хованками влаштували.
Люди, в нас війна.
Чого не зробити все просто:
10 днів з´явитися у воєнкомат.
Не з´явився - 5 років тюрми.
Все.
А тоді рейди можна влаштовувати.
А не навпаки.
Бардак з трагічними наслідками.
Не розумію...
Як вам бачиться розвиток подій далі?
Ответ дляЕлена1265
Полностью поддерживаю. Только перед эти запереть все границы и не выпускать ни женщин, ни детей, ни многодетных, ни инвалидов. Всех женщин отправить на двухмесячные курсы по медицине (если всех мужчин мобилизовать и врачей, которые оказывают им помощь должно быть много), всех детей в возрасте от 3-х лет и людей с инвалидностью отправить на кухню (кто-то должен накормить такое количество медиков и военных).
А кормить видимо будут теми кто до 3 - х лет?
HelloKitty18• 20 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
Тобто, 6 бугаїв (з військовим досвідом, до речі) так і лишаться в тилу виловлювати цивільних для передку?
Держслужбовців бронюють наче, їх заберуть в саму останню чергу.
Ответ дляЕлена1265
А всіх, хто на візочку - відправити на трактор, щоб хлібом поля засівали. Якось так(.
Nathalie27• 20 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
ТЦК хіба відносяться до держслужби?
HelloKitty18• 20 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
ТЦК хіба відносяться до держслужби?
Не знаю, я взагалі не знаю,що це ТЦК, я сказала наче.
Ответ дляyulchik77
Странно. Значит сам попросился когда возили по частям.
Ні
Але то без різниці
Багато родичів і знайомих, у яких ситуація така ж
І багато таких, які думають що їх то мине.
Тема не про те.
Мова йде про гру ’упіймай мене якщо зможеш’ яку чогось називають мобілізацією.
Але то без різниці
Тема не про те.
herba fresca• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
Женщин тоже берут
Можете показать пример.
Вы тоже гражданин, и значит, тоже обязаны.
Можете показать пример.
herba fresca• 20 февраля 2023
Ответ дляalenka2403
У нас осудили першого ухилянта,пройшов медкомісію,а на збори не з´явився.Дали ніби три роки, якщо не помиляюсь, вже точно не пам´ятаю
Это лучше, чем в могиле или без рук без ног.
herba fresca• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Да да, и студентов не забыть.
olgabaluta• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Не смогла придумать занятие тем, кто до 3-х лет.
Может автор сможет помочь, чтоб точно никто не бездельничал
Браво ! 👏
herba fresca• 20 февраля 2023
Ответ дляolgabaluta
А Евгению Кошевому - орден и поездку на Мальдивы! Заслужил человек!
И сыновей Данилова
olgabaluta• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
И сыновей Данилова
Ага, это же - цвет нации! 🤮 Кстати, видела какой-то выпуск Квартала, в котором они пиарили такую тему: женщина выставляет свои фото на порно-сайте, а полученные деньги отправляет на ЗСУ. Помимо того, что это - откровенное хамство и сексизм, у меня возник вопрос - такие сценки (без пометки 18+) - вообще законны?
Автор, а сколько женщин в стране имеют права, позволяющие водить грузовое авто? А сколько смогут водить общественный транспорт? А электрики и энергетики, которые сейчас свет восстанавливают, особенно в больницах? А службы спасения? А предприятия, которые военных снабжают печками, производят ежей и прочее? А автомеханики, которые восстанавливают авто? И этот список можно продолжать до бесконечности. Если забрать всех мужчин разом, то страны больше не будет, так как обеспечить такое количество военных невозможно, а все оставшиеся в стране очень быстро умрут от голода, отсутствия медпомощи, отсутствия света и прочего прочего.
herba fresca• 20 февраля 2023
Ответ дляolgabaluta
А что, им весело.
Кстати, Кошевого тоже на фронт надо.
L-i-s-a-92af• 20 февраля 2023
Думаю,що проблема в тому,що занадто багато липових інвалідів,блатних по-броні і військових,які все життя зарплаиню отримували за те,щоб в бій піти за свою країну,а тепер втікли чи по-воєнкоматам в тилу відсиджуються.
Всі так всі.Тоді ніхто і ховатися не буде,якщо все по-чесному.
herba fresca• 20 февраля 2023
Такие как автор они как клоны. Мужей и взрослых сыновей нет.
А если есть, то отмазки все равно.
olgabaluta• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
А что, им весело.
Кстати, Кошевого тоже на фронт надо.
Его туда надо, в первую очередь!
L-i-s-a-92af• 20 февраля 2023
Ответ дляalenka2403
Це не той,де воєнком йому сказав: ’ підеш на м´ясо’?
Mira29-c3c3• 20 февраля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
+100000.
Мне плевать на других, кто хочет-пусть воюют.
Наши родные туда не пойдут, пусть сидят дома.
Отец кумы был на нуле,контузило,обратно забирать хотят.
Убилр с 26 чел 20,по тупости руководства.
Мы знаем как изнутри это все происходит там.
Когда на пехоты нашу прёт техника,наши хотят отойти,а им упыри говорят держите позицию, кто покинет-будет дезертиром.
Forever_young• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну то він сів уже? Чи сяде може колись, а може і не сяде
Читали статтю де чоловік ухилявся і йому дали-умовно чи рік чи півтора. По моєму це просто деальний варівнт,100%відсрочка