okksanka• 20 февраля 2023

А хто-хто тут в білому пальто?

Читаю про те, що повістки мають роздавати жінки, а не бугаї по 6 чоловік.
Ви серйозно?
Уявляєте ту картину - та жінка буде просто послана по відомому всім напрямку в кращому разі.
На мою, і не тільки, думку, мобілізація провалена.
Як казала моя бабця, гуляв, гуляв, і всрався.
Так і у нас.
Якийсь цирк з хованками влаштували.
Люди, в нас війна.
Просто кожен думає пересидіти, що його обмине, а як не обминуло, ось тоді проблема.
Чого не зробити все просто:
10 днів з´явитися у воєнкомат.
А не гратися з повістками - вручив- не вручив - не тим боком- не тим чорнилом заповнена
Не з´явився - 5 років тюрми.
Непридатний - йди гуляй. Але реально, не так - гроші заплатив, і ти інвалід, а сліпий, кривий, горбатий епілептик - здоровий хоть вже іди на штурм, бо комісія вирішила.
Не хочеш воювати - йдеш їсти варити, окопи рити і перелічувати можна до неба.
Все.
А тоді рейди можна влаштовувати.
А не навпаки.
Бардак з трагічними наслідками.
Бо як виходить - лохи в окопах сидять, а решта розумні - перечекають?
Ну, за винятком тих, хто не вміє швидко бігати, ну кому не пощастило, і його таки зловили десь між магазином, чи на зупинці, це не важливо.
Чи все, вже навоювалися, здаємося, чи як?
Не розумію...
Особливо хочеться почути думку тих, у кого рідні на фронті в даний момент.
Як вам бачиться розвиток подій далі?
uul• 20 февраля 2023
Ещё одна ’вершительница судеб’ чужих мужей и сыновей за отсутствием своих.
Ollka• 20 февраля 2023
Мои те, кто на фронте говорят так - домой хочется, хочется в уют, к семье, наконец-то помыться и поесть домашнего. На работу свою хочется.
Но они понимают, что у них уже есть опыт, знание местности, знание врага, в общем опыт именно этой войны. А у новых его нет. Уже было, что меняли экипаж (почему-то полностью) и сами погибли, и другие пострадали. А опыт этот не приходит в учебке, да и на фронте приходит не за месяц.
Ollka• 20 февраля 2023
Ответ дляMrsQueen
А син у вас є?
Если папе 50, автору лет 25. Рано сына иметь. Разве что маленького.
mmi583@mail.ru• 20 февраля 2023
Ви вже в окопі надіюсь і варите кашу.
Навіщо створили тему, розводити срач?
І чогось мені здається, що ні ви ні ваша сімя не в Україні.
Teonaa• 20 февраля 2023
Ответ дляForever_young
Читали статтю де чоловік ухилявся і йому дали-умовно чи рік чи півтора. По моєму це просто деальний варівнт,100%відсрочка
Я теж не чула, щоб була прям «посадка»
Forever_young• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я теж не чула, щоб була прям «посадка»
Ну то мужик не пошел в вленкомат. А в теме-про дизертирство. Другой уровень ответствености. Вопрос кстати,интересный
Forever_young• 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я теж не чула, щоб була прям «посадка»
Что то я отписала не в той теме😄
Forever_young• 20 февраля 2023
Ответ дляOllka
Можно спокойно заменить тех кто в тыловых районах.
Shady lady• 20 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
Тобто, 6 бугаїв (з військовим досвідом, до речі) так і лишаться в тилу виловлювати цивільних для передку?
Типу так..
Депутати воювати не йдуть, синочків вивезли, ніхто їх за це не звільняє, будуть спокійно деребанити далі гроші, списувати яйця по 17 грн.
Військові з досвідом будуть ловити простий люд на війну, аби лишень самих не кинули.
А прості люди будуть воювати, ставати інвалідами, чи віддавати життя.
І тут прості люди діляться на «війна, треба йти» і на тих хто не готовий.
І ніхто не має права вказувати куди і кому йти!
Помирати ніхто не хоче!
Нехай би Україна подбала раніше про армію!
Проте і зараз є варіант брати найманців професіоналів, дорого!
Нехай не списують на війні гроші, а підвищать військовим зп і наймуть профі!
Щоб у воюючих була мотивація!
100 тисяч для багатьох це не мотивація помирати. Бо багато людей заробляє значно більше
Гудименко гарно пояснив чому вважає неправильною нашу мобілізацію. Я з ним цілком згодна
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
100500ый
ну.... зелені наперсточники явно готують суспільство до своїх нових фінтів, напихаючи усилено чергові порції зеленого силосу в голови і натравлюючи низи одні на других повсюди
Ollka• 20 февраля 2023
Ответ дляForever_young
Автор спросила мнение тех, кто на фронте. Я написала именно о фронте, а не в тылу.

Да и в тылу не всех можно заменить.
Муж сейчас в тылу. То, что он делает, не сможет сделать человек без его образования и опыта.
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляmeatlug
Я себе представляю давку на Тисе при таком раскладе - воевать или 5 лет.
А уж как справочки в цене взлетят…
Вот видно, что вы не охотник, всех спугнете и капец. А так потихоньку и находят…
К слову, а кто охранять в тюрьмах эту толпу мужиков будет?
Як хто? дружбани кварталу і єрмаків всіх мастей)))) Ім на війну не можна, як квартальному Лисому. Можна тільки грошенята пилити на свої відсики і ’проЄкти’
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
И сыновей Данилова
до речі, а де синки головного ’борця’?
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
А что, им весело.

Кстати, Кошевого тоже на фронт надо.
йому не можна, він же сказав)))) можна лишень харю на весь екран крупним планом і за гроші з бюджету
uul• 20 февраля 2023
Ответ для Shady lady
Типу так..
Помирати ніхто не хоче!
Щоб у воюючих була мотивація!
Абсолютно согласна. У меня есть знакомые кадровые военные с молодости, не один не воюет. Кто-то в Киеве в штабе сидит,ходит на работу с 8 до 18-00, кто-то на западе Украины отсиживается, типо он там очень сейчас необходим. В своё время съездили в АТО аж на 3 дня, с их же рассказов просидели там пробухали под охраной в безопасном месте, зато льгот море,все участникики боевых действий(.
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Вы наверное одна из первых сделали себе прививку от ковида? Верно?
Мариш_ка• 20 февраля 2023
Ответ дляOllka
от і мої так кажуть. А ще кажуть: хай менше крадуть в тилу, хай якісно забезпечать всім необхідним спочатку тих, хто вже навчився воювати і розуміти в бою одни одного з пів жесту, хай приберуть командирів-самодурів-бездарів, котрі керують боєм. сидячи за кілометри від передової... Одне слово, хай не заважають воювати - більше нічого не треба
Shady lady• 20 февраля 2023
Ответ дляuul
Я цього не розумію..
Військові відсиджуються, а цивільні воюють..
Так не має бути!
Яка нафіг у них бронь? З якої радості?
Хтось каже «можна їсти готувати»
Ха-ха)
Можна подумати, хтось там питає чи ти хочеш на нуль під арту чи надаєш перевагу залишитися готувати?
І всі такі «та ну нафіг картоплю чистити, я хочу стріляти, і щоб по мені стріяли! Які картоплі?»
lenakarp• 20 февраля 2023
Ответ дляyulchik77
Странно. Значит сам попросился когда возили по частям.
нашему знакомому 54:года и повестка пришла, пошёл
uul• 20 февраля 2023
Ответ для Shady lady
Я цього не розумію..
Так не має бути!
Яка нафіг у них бронь? З якої радості?
Хтось каже «можна їсти готувати»
Ха-ха)
Да,так самое интересное, что у моих знакомых нужные специальности на фронте, учились на военных ещё с молодости,у всех звания и возраст 42-43 года, то есть не 55, сейчас 2 человека на западе Украины учатся,чтобы звание было выше и пенсия была больше,а военные рано идут на пенсию. И воевать они 100% не пойдут и никто к ним претензий не предъявит,потому что все друг другу ’кум,брат,сват’ и т.д.(
Shady lady• 20 февраля 2023
Ответ дляuul
Ну от!
Я думаю, були б там військові з самого початку, не було б цих скандалів з розкраданням бюджету і яєць по 17.
Ніхто нагло не плював би нам, українцям в очі, що йому на фронт не можна бо снайпер одразу застрелить, був би порядок, то люди б реально думали «ну треба то треба.. всі йдуть, піду і я, бо не вистачає людей!»
А поки таке от, то де брати мотивацію?
В одних є, в інших нема..
Усе..
Провтики влади. Вони всі тільки підставляють Зеленського (крадії і Кошові і тд)
lenakarp• 20 февраля 2023
Ответ дляuul
Удалено администрацией...
Irisha0604• 20 февраля 2023
Ответ дляolgabaluta
А Евгению Кошевому - орден и поездку на Мальдивы! Заслужил человек!
Якби ж люди не бачили, скільки тут таких ,,кошових,,! Наші місцеві ,,олігархи,, записалися в тероборну відразу, а як на фронт починали звідти закидати, то вони начальника місцевого воєнкомату на полювання до себе в угіддя почали запрошувати.. гроші дають, ,, помагають,, , так би мовити усім чим можна. Через тиждень відпочивають від ,, тяжкої служби,, в Буковелі. І всім розповідає, що він на передку , скотина .
_MadonnA_• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
Нет мужей и все больше возмущаются ) слушайте , верните сначала тех ,кто выехал незаконно , потом отправьте тех , кто ворует или наворовал , а потом может быть кто то захочет идти воевать . А то кабинетных крыс военных здоровенных дофига в военное то время , а они мужиков по улице ловят . Позор и стыд . Иди сам и покажи примером .
Леди Репях• 20 февраля 2023
Жалоба за провокацию.

Очередная тётя-военный стратег😄
Shady lady• 20 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
100%
Леди Репях• 20 февраля 2023
Ответ дляalenka2403
А во что одеть обуть всех мобилизованных?А где деньги взять на выплаты для них?А кто оплатит курсы всем женщинам?А детей куда по детдомам?опять на обеспечение государства?
А где деньги государство возьмкт на это все?кто будет экономику держать в стране,если все будут на фронте?
Во вы сказали конечно.
Это была ирония)
olgabaluta• 20 февраля 2023
Ответ дляIrisha0604
Как противно это все...
Ruovet• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
Ні, мобілізований
Не додумався, що то тікати треба, коли повістку принесли, подумав війна, пішов у воєнкомат.
Кажу, що лох звичайний
Можно и корректнее сказать - просто невезучий человек.
Таких там 90 проц.
Taby• 20 февраля 2023
Ответ дляokksanka
У мене мужчини немає в даний час
А тато - виходить ’лох’
Сразу понятно было, что ни мужа ни сына у вас