Ковбой Хагис• 20 февраля 2023

Властелин колец

Посоветуйте какого издательства купить? Чтобы хороший перевод был
Teonaa• 20 февраля 2023
Вам для себе? Чи на подарунок?
Мальчун-задирун• 20 февраля 2023
Видавництво не показник. Дивіться на автора перекладу. Кожен має плюси і мінуси. Гобіта найкраще переклав Мокровольський, але Більбо у нього Злоткінс, але дракон правильно - Смауг. Переклад Наталі О´Лір набагато гірший стилістично, читати важко.

Російські переклади неоднозначні. Не беріть в жодному разі Бобир та Волковського-Афіногєнова. Решта - на ваш смак. Грузберг, Каррік-Каменкович, Григорьєва-Грушецький - найкращі. Ще непоганий Кистяковський-Мурвйов. Все.
автор Ковбой Хагис • 20 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Вам для себе? Чи на подарунок?
Собі
автор Ковбой Хагис • 20 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун

Дякую
Teonaa• 20 февраля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Собі
То у мене є
Вже давно прочитала