Самая СоветЧиваЯ• 20 февраля 2023
Тести vseosvita де можна знайти правильні відповіді.
Вітаю! Необхідна допомога, дівчата можливо хтось знає де можна побачити відповіді на тести «vseosvita». Буду безмежно вдячна.
БезникаЯ• 20 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Там після тестів зазвичай є пояснення. Чи вам до?
не всегда у нас по укр.мове есть, по математике нет.
Оловянный_Прагматик• 20 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
До
Самая СоветЧиваЯ
• 20 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Ні, на жаль немає. Я так розумію, вчитель має право закрити, навіть самоперевірку після тесту.
Потрібні, відповіді. Я навіть не можу роботу над помилками зробити і роз‘яснень на жаль ніяких.
Черепаха Тортила• 20 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Цікаво, який клас і предмет? В інтернеті відповіді не знайшли як я зрозуміла
Самая СоветЧиваЯ
• 20 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Шостий клас, тести складні, вчитель дає мало часу, вимогі високі. Ні, в internet відповіді немає.