ПАЦАНКА О• 20 февраля 2023
Що готуєте сьогодні? Діліться
И_В_офигительных_штанах• 20 февраля 2023
Борщ, вже майже готовий. А до нього чорного хліба, часничку та цибулі і заморожене сало нарізане на тоненьки скибочки :)
Може ще засмажу курячі стегенця до хрусткої скоринки зверху та ніжного м´яса в середені.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 февраля 2023
Ответ дляЗначит надо
Налистники, буду заворачивать начинку.
Гарнюні
я вже 5 років млинці не жарила. Мої обидві сковорідки для млинців не підійшли для індукції. Я навіть вже і не пам‘ятаю рецепт
дякувати свекрусі, вона нас іноді балує, передає нам вже наварені і навіть з сиром вже накручені
Аноним Завхоз• 20 февраля 2023
Сижу пью кофе ... Чтоб сладкого не хомячить. Три желейные мишки таки слопала, не удержалась)))
Anjavoloschykk• 20 февраля 2023
Сьогодні буде повтор п’ятниці.картопля фрі перше була.Голубці будуть звичайні і пісні з крупою і грибами.Фанки і чіріги.Ну і сосиски в тісті.
осень_осень_харашо• 20 февраля 2023
Девочки, а можете поделиться рецептом тонких блинчиков, чтобы ну точно получились и отлипали от сковороды. Моя неудачная история с блинами длится всю жизнь - масса рецептов, разные сковородки, плиты…не получаются и все! То пристанут, то резиновые, то толстые..Но попыток не оставляю, поэтому буду благодарна))
ХуАнита• 20 февраля 2023
Ответ длявентиляторная
Да, я тоже на крупную терку делаю, мне так вкуснее
И я так больше люблю) На работе эксперды, любители мивинки и покупного пирожка в ларьке зафукали
Аноним Завхоз• 20 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
А как фри готовите? (Сын меня просит, никак не приготовлю)
Блoшка-матрешка• 20 февраля 2023
Стала на весы, охренела, аппетит пропал окончательно. Весна скоро, победа скоро, а я все ещё жирная!!!! Готовила на выходных штрудель из теста фило с яблоками. К стати очень вкусно и не калорийно. Я даже сахар не добавляю в яблоки, изюм и орехи только . И блинчики с мясом. Это все на завтрак на несколько дней. Дальше кто что найдет. Мужу кролик, дочери говядина. А мне походу кефир (((
Anjavoloschykk• 20 февраля 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Фрі у мене у великих 2.5 кг пакетах у морозилці))Я лінива мама))
Аноним Завхоз• 20 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
У меня лежит один пакетик в морозилке. Но я не знаю как ее лучше готовить(чтоб масла поменьше). Может запекать?
Доктор Варвар• 20 февраля 2023
Варю суп з курячим філе і кус-кусом(щось ця крупа мені не зайшла, в супах нормально,треба пачку добити)
Чоловікові збиралась макарони з грибами і вершковим соусом зробити на вечерю, собі салат із пекінської капусти
Поставила грудку в розсіл,завтра щось по типу буженини буду робити,вже робила,нам дуже сподобалось.
whenallissaidanddone• 20 февраля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
А они прожариваются, если так натереть?
Вот и я хотела спросить...слишком крупно натерт картофель.
Anjavoloschykk• 20 февраля 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Я смажу.Просто на найвищій температурі.І потім на серветку паперову.І тільки після цього солити.
whenallissaidanddone• 20 февраля 2023
А у нас будут макароны, и вчерашние жареные свиные ребра. Если мужу будет мало еще колтлету могу одну выдать;)
Чай, печеньки
Anjavoloschykk• 20 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Фанки і чіріги, переведіть🤭
От на першому фото фанки)а на другому чіріги.Здається ще називають хворост.Звичайне дріжджьове тісто смажене на оліі і присипане цукровою пудрою.
Языката Хвеська• 20 февраля 2023
От уже давно війна,а все одно якесь рашинське не влізе і починає вєщать про ’маслінецу ’ . Ніколи в Україні на святкували ніякої маслєніци, сидіть уже і не рипайтеся зі своїх боліт. А в мене на вечерю курка з гречаним фаршем і ось сіла книгу української кухні перечитати ( 10 років книжці). Капець цікаво - вергуни,шулики,шум
Бачу_майбутнє• 20 февраля 2023
Шальная коклетка• 20 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Напишіть будь ласка рецепт фото.
Аноним Завхоз• 20 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
А масниця то що російське свято? Це по-нашому Колодій
Языката Хвеська• 20 февраля 2023
0т я написала ,що 10 років кулінарній книжці))) Не десять, а 100 !
І таке цікаве і лини є , і каперці . А ще купа чого невідомого.якась визига і т.п. Дуже раджу пошукати щось подібне,старі рецепти - мінімум складників, короткі рецепти,але дуже різноманітно.
Ответ дляЯзыката Хвеська
Масленица - это языческий праздник, при чем тут раша? Блины - это символ солнца.
Anjavoloschykk• 20 февраля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Напишіть будь ласка рецепт фото.
Це звичайне дріжджове тісто.
Я готую на воді,рідко на молоці.
На 350-400 г борошна
150 мл молока або води
2 яйця
Пакетик сухих дріжджів
Столова ложка цукру
Дрібка солі
І можна додати 50 г вершкового масла або оліі.
Це все замішаєм,залишаємо щоб піднялось.
Розкатуєм десь на 1 см товщиною і вирізаєм кружальця.
У фритюр обсмажити з обох сторін,на високій температурі і одразу у миску де притрушуєм цукровою пудрою.
Я готую на воді,рідко на молоці.
На 350-400 г борошна
150 мл молока або води
2 яйця
Пакетик сухих дріжджів
Столова ложка цукру
Дрібка солі