Играюся• 20 февраля 2023

Нічний Крем-Маска для Обличчя Allies Of Skin

хто користується?
його можна наносити на зоні під очима чи ні?
і як ви його використовуєте?кожного дня чи системно?
Stepa_nida• 20 февраля 2023
Який саме продукт маєте на увазі?

автор Играюся • 20 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Який саме продукт маєте на увазі?
нічний крем
Stepa_nida• 20 февраля 2023
Ответ дляИграюся
нічний крем
Це стара упаковка, на новій вже cream, а не mask, тому не одразу второпала, про який ви.

Я саме цим не користувалась, бо ще не вводила в рутину ретиноїди, але відгуки на нього класні. На офіційному сайті виробник дозволяє використання у зоні навколо очей (apply 4 pumps to your face, neck, and eye area).
автор Играюся • 20 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida

а чім користувались із цієї марки?
в мене ще віт С і крем під очі.
тільки сьогодні отримала
Stepa_nida• 20 февраля 2023
Ответ дляИграюся
а чім користувались із цієї марки?
в мене ще віт С і крем під очі.
тільки сьогодні отримала
На постійній основі використовую MANDELIC PIGMENTATION CORRECTOR NIGHT SERUM (до цього змінила мільйон кислотних сироваток та кремів, але цей продукт найкращий).
Креми тестила, але ще не вирішила для себе, чи вартують своїх грошей.
Крем під очі теж маю.

В цієї марки є ’дочка’ молодша, psa skin, в них теж класні продукти (був очищувач, зволожуюча сироватка, сироватка з кислотами)
автор Играюся • 20 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Крем під очі теж маю.

і як вам кремчик під очі?
у PSA зацікавив тонер heroine
Stepa_nida• 20 февраля 2023
Ответ дляИграюся
і як вам кремчик під очі?
у PSA зацікавив тонер heroine
Дуже комфортний, тим паче що я його брала по акції 2-по-ціні-1 собі і мамі, тому в мене не було надмірних очікувань. По дії поки не можу сказати, лише десь тиждень-півтори використовую.
В моєї подружки (вона трошки старша за мене) дуже класні результати, при посмішці значно менше ’гусячих лапок’.
автор Играюся • 20 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
я так розумію,що ви замовляєте на оф сайті?
бо у нас таких акцій не бачила
і ціни космос
я добряче зекономила замовив на оф сайті США
Stepa_nida• 20 февраля 2023
Ответ дляИграюся
бо у нас таких акцій не бачила
і ціни космос
Так, на офіційному сайті замовляю.
Доречі, Heroine в мене теж в списку майбутніх покупок, але в мене все ніяк не скінчиться кислотний тонік ren (теж класний), на своє горе взяла велику банку