ЯкаКраля• 20 февраля 2023
Ну, що ж давайте подивимось...
...скільки нас тут щасливих людей?
Оберіть, будь-ласка, свій варіант та в коментарях можете поділитися - чому саме так.
Результат:
вже голосів:
89 (43%)
Щось середнє)
81 (39.13%)
Щаслива людина
37 (17.87%)
Нещасна людина
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
До війни була абсолютно щасливою
Тепер абсолютно нещасна. Чекаю, коли молодша дитина трохи підросте і через 6-9 місяців закінчу зі всім цим. Не можу більше. Не витримаю роки війни.
Обіцяють, що скоро скінчиться. Вже от Байден сьогодні техніки нам дав для наступу!
Тільки не здавайтесь, будь-ласка🙏
Оля_с_киркою• 20 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Тільки не здавайтесь, будь-ласка🙏
До 31 року не скінчиться
Знаю
Не витримаю
Знаю
Не витримаю
Морожена_курка• 20 февраля 2023
намагаюся кожного дня радіти і знаходити щастя в дрібницях. Але абсолютно щасливою зараз бути не можу. Чекаю Перемогу
Морожена_курка• 20 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
До 31 року не скінчиться
Знаю
Не витримаю
Знаю
Не витримаю
Звідки це Ви знаєте?
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Взять последние 10 лет.
В каком году можно было быть счастливым? Да ни в каком. То скачки доллара и цен. То коммуналка. Переворот. Пандемия. Война. Нет стабильных счастливых годов. А жизнь тем временем проходит……. пока мы ждём
Це тому, що ми дуже часто прив´язуємо своє щастя до чогось матеріального. А по факту, якщо ми пережили це все - це вже велике щастя)
Оля_с_киркою• 20 февраля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Звідки це Ви знаєте?
І відчуваю і видячі казали
Я від сходинок відривала ногу свого тата 28 лютого.
Тато лежав окремо, за 20 метрів
Ніс молодшій онучці домашній сік, вона застудилася в підвалі
На ґанку мого під´їзду
Після цього вмерла я
Я не можу більше
Байден сьогодні сказав - попереду важкі дні, тижні і роки
Я не витримаю роки
Тато лежав окремо, за 20 метрів
На ґанку мого під´їзду
Після цього вмерла я
Я не можу більше
Я не витримаю роки
культУра• 20 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
нiколи не була щаслива, не знаю як це
сколько вам лет, семья и детки есть? Что у вас произошло?
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Позитиву в житті більше.
Але сьогодні рік як я дізналася про зраду чоловіка.
Спіачуваю Вам.
Як Ви? Як справляєтесь з цим?
Все знаю вдоль и поперек )• 20 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
До 31 року не скінчиться
Знаю
Не витримаю
Знаю
Не витримаю
Глупости . Украина так долго не выдержит и весь мир не будет до 31 года терпеть рашку . С г...м смешаем в этом году ! 100 %
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Прокинувся зранку і нічого не болить-це щастя. Здорова дитина-щастя. Поряд живі і здорові близькі щастя. Все інше можна потрошку намагатися змінювати і надолужувати.
Обіймаю Вас
Дякую, що поділились своїм щастям з нами🙏
Sabbatay_cvi• 20 февраля 2023
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Терпит год и прекрасно себя чувствует. Больше оружия - дольше война.
Брынза• 20 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Любима
Все здоровы
Наконец пошли месячные
Я счастлива 😆😁
Все здоровы
Наконец пошли месячные
Я счастлива 😆😁
Блин а у меня задержка, видимо стресс дал о себе знать
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляПапобус
Я кожен день знаходжу привід бути щасливою і дякувати всесвіту. Раніше примушувала себе, потім звикла і тепер якось сам організм шукає і зациклюється на щасливих моментах.
Ви справжня молодчинка! Хай щасливих моментів у Вашому житті стає дедалі більше
Sabbatay_cvi• 20 февраля 2023
Ответ дляПротея
т е вы предлагаете не брать оружия и быть по российским флагом?
Я ничего не предлагаю, но и врать тоже не предлагаю. Да, война на долгие годы. Чем больше людей это поймут - тем легче им будет.
Ответ дляSabbatay_cvi
Ото рашка попала ))) ’Киев за два дня’ ))) Развёли таксюка-лоха , а пути назад уже нет . Сам себе удавку на шее затянул !
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Супер! Ви молодчинка!
Обіймаю Вас)
Віримо і чекаємо!
Обіймаю Вас)
Віримо і чекаємо!
Душка-свекровь)))• 20 февраля 2023
с войной живу с чувством, что мир рушится и я не могу на это повлиять, безысходность, страх, боль, слезы… До 24 февраля была счастлива
Морожена_курка• 20 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Супер! Ви молодчинка!
Обіймаю Вас)
Віримо і чекаємо!
Обіймаю Вас)
Віримо і чекаємо!
Дякую! Обіймаю Вас
Я счастливый человек. А от чего мне быть несчастной? У меня живы, здоровы родители, наконец выбрались ко мне из оккупации, мы все рядом. Есть муж, любящий и любимый, есть работа, крыша над головой, есть что покушать, я не мёрзну, есть что одеть / обуть. Что ещё нужно? Мира конечно🫶🏻
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
І відчуваю і видячі казали
Тато лежав окремо, за 20 метрів
На ґанку мого під´їзду
Після цього вмерла я
Я не можу більше
Я не витримаю роки
Тато лежав окремо, за 20 метрів
На ґанку мого під´їзду
Після цього вмерла я
Я не можу більше
Я не витримаю роки
Співчуваю...
Скільки ж болю Ви пізнали...
Але у Вас дітки, а у них крім Вас -нікого...
Тримайтеся, будь-ласка 🙏
Скільки ж болю Ви пізнали...
Тримайтеся, будь-ласка 🙏
ЯкаКраля
• 20 февраля 2023
Ответ дляLena_Iva
Дякую, що поділились своїм щастям
Як же приємно мені читати такі коментарі
Ви молодчинка! Так тримати! Все буде Україна
Оля_с_киркою• 20 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Співчуваю...
Скільки ж болю Ви пізнали...
Тримайтеся, будь-ласка 🙏
Скільки ж болю Ви пізнали...
Тримайтеся, будь-ласка 🙏
У дітей прекрасний тато, айтішнік, якому пропонують контракт в різних країнах. А ми не можемо його вивезти. Тричі пробували напряму, двічі нас кидали на 2 і 3 штуки на телеграм-каналах. Це мене і добило. Якщо мене не буде - чоловік зможе виїхати і вивезти дітей. І вони будуть жити без війни і жахів. Тому так буде легше всім. Це не для ’потеревенити’ і не для того, щоб мене пожаліли чи відмовляли. Просто щоб знали, що є й таке, і іноді - це вихід
І дякую
Рябушка Ку• 20 февраля 2023
Все життя нещасна.Те, що відбувається зі мною, неможливо осягнути ніякою логікою і розумом. Наче просто проклята.
Ответ дляОля_с_киркою
І дякую
вы волшебная . к психиатру.
Оля_с_киркою• 20 февраля 2023
Ответ дляПротея
вы волшебная . к психиатру.
Навіщо? Моє рішення не зміниться