Надежда наш компас• сегодня в 00:58
Скажите когда станет легче? Что там коридор затмений закончился? Мне плохо
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляБочка порохУ
Не знаю. Если бы к родителям прислушивался, а то друзья на первом месте.
Так и должно быть)))
Мааарковная• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Тю. И что)не живите на одной, встречайтесь
Це мабуть ідеальні відносини. В мене колега вже 8 років так зустрічається з чоловіком, постійний конфєтно-букетний період і дома робиш що хочеш наодинці. Проблема зустріти чоловіка, да ще щоб і розумний, і симпатичний, гідний, та ще щоб кохання взаємне було. Моє ставлення до коханняі відносин якось не дуже сильно відрізняється від того,яке було в 18. Та попри те,як би важко не було, я постійну знаходжу в собі сили,аби тримати себе на плаву і не втрачати надію, хочу вірити, що все ще буде, буде повноцінне жіноче щастя. Нажаль я пізно зрозуміла, що не можна на алтар дітей класти все своє життя
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляМааарковная
Я тоже не могу вместе например))хочу поспать спокойно, быт какой я хочу, пардон-посрать в расслабоне🙃
Мааарковная• 2 часа назад
Ответ дляБочка порохУ
А скільки років? В мене донька судить по страшному, вже 18.5 і все ніяк не попускає
Бочка порохУ• 2 часа назад
Ответ дляМааарковная
Та вже 25 років. Мобілізували нещодавно.
Надежда наш компас
• 1 час назад
Ответ дляЯ не в теме
Мне тоже вчера было плохо
А сегодня как