Клин_Кляйн• 31 января в 15:47
Черновцы или Ужгород - где выбрали бы жить?
4есотка• 31 января в 17:18
Ответ дляя Кукарача
Была много раз в Ужгороде, нравится и хотела бы там жить. Уговариваю сына переехать хотя бы на следующий учебный год?и пойти там в школу. А вот Мукачево не понравилось. Черновцы понравились. Но для жизни выбрала бы Ужгород, самый дальний областной центр и сразу граница 3 государств, тихо, спокойно, Европа. Я киевлянка
Після Київа в Ужгороді буде інакше.
Трусиковед• 31 января в 17:41
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
взагалі з Запоріжжя, зараз живу в Чернівцях, але розглядали Кременчук для життя. Що скажете про місто?
Гарне місто, але там же нафтозавод, колісний, вагонний, сталелитійний, КрАЗ, ракетна частина - усюди б´ють.
Саме місто доволі активне, зелене, багато водойм.
Провінцією не назвати точно і однозначно після ЗП воно вам не здаватиметься провінцією, як мабуть вбачаються Чернівці.
Але я завжди раджу приїхати на тиждень пожити спочатку, відчути вайб міста.
Ацетилсалициловая кислота• 31 января в 17:43
Ответ дляУкраїнська зірочка
Чернівці.
Через кордон аеропорт Сучава
Из Ужгорода в Европу много поездов , мне удобнее
Привіт з ботойбіччя• 31 января в 17:49
Ответ дляТрусиковед
Дякую за відповідь. В порівнянні з Чернівцями більш продвинутіший Кременчук?
Трусиковед• 31 января в 17:56
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так. Чернівці більш туристичні та розслаблені.
я Кукарача• 31 января в 19:25
Ответ для4есотка
Після Київа в Ужгороді буде інакше.
Можливо. Але ми в Києві живемо в закритому ЖК, за його межі рідко виіжажмо. Вже 3 роки їздимо в Ужгород і місця поряд літом на 1-2 місяці, все подобається. Працюю віддалено, особливо нікуди не ходжу. Супермаркети, кафе, спортзали, приватні клініки там є. Треба тільки для сина знайти школу і спортивний гурток, інші гуртки у нього теж онлайн. А друзів він собі знайде, він комунікабельний
4есотка• 31 января в 19:26
Ответ дляя Кукарача
В ПАДІЮН багато гуртків.
Українська зірочка• 31 января в 20:21
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
То ж ви не писали про себе.
А мені в аеропорти удобнєє
Ацетилсалициловая кислота• 31 января в 21:39
Ответ дляУкраїнська зірочка
То ж ви не писали про себе.
А мені в аеропорти удобнєє
На чем едете и сколько до аэропорта?
Українська зірочка• вчера в 08:23
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
На чем едете и сколько до аэропорта?
Трансфер .швидко
Мядуза аля моргонер• вчера в 18:47
Ужгород - більш комфортне. таке затишне. І люди як мені здалось привітніші
Мядуза аля моргонер• вчера в 18:49
Ответ для4есотка
Після Київа в Ужгороді буде інакше.
буде краще. Київ ніжно люблю, але це муравейник , і дорога на роботу по 2 години це мука