Вапщета• 21 февраля 2023

Тест на депрессию по шкале Бека

Прошла тест на депрессию по шкале Бека, результат 31, выраженная депрессия. Что делать дальше? Списывала всё на лень, тяжело выполнять домашние дела, тяжело концентрироваться на работе, потеря интереса к тому, что раньше радовало.
hrystia• 21 февраля 2023
Так. Краще б я не проходила цей тест.
41 бал 🥹
автор Вапщета • 21 февраля 2023
Ответ дляhrystia
Так. Краще б я не проходила цей тест.
41 бал 🥹
Ого! У меня 31. Нам нужно срочно что-то с этим делать! Какая жизненная ситуация Вас загнала в такое состояние?
Грибной_Дождик• 21 февраля 2023
Ответ дляWida Winter
https://doc.ua/ua/doctor/kiev/tatyana-bezuh/about
Дякую
hrystia• 21 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Всі проблеми тягнуться з дитинства. Це про мене) Далі смерть матері, яку я не бачила декілька років до цього, потім смерть батька. Після смерті батька проблеми з рідними. Та й таке 🤔

Давно б пішла до психіатра, тільки коштів немає.
Грибной_Дождик• 22 февраля 2023
Ответ дляWida Winter
Ви до неї на Дарницю їздили, чи вона ще десь приймає.
Wida Winter• 22 февраля 2023
Ответ дляhrystia

Навіщо ви так з собою? Зараз є і безкоштовні варіанти. Психотерапевти так точно. Можу дати контакти. А психіатру в диспансері модна 300 грн дати. Будь ласка, не відмовляйтесь від допомоги, самій з цього дуже важко вирулити, а зараз тим паче.