Прилипало• 21 февраля 2023

Брекети якщо є вініри

Всім привіт)
Мені 23 роки, з лівої сторони три зуба повикривлялися в стррону щоки, на нижній щелепі теж трохи викривились через це (
Думаю піти ставити брекети, але в мене на передніх чотирьох зубах зверху вініри, а на нижній щелепі відсутній 6 зуб,5 -мертвий(
В нашому місті ніодного ортодонта, за всіх жахливі відгуки(
З інших міст не відповідають, пишуть приїжайте на консультацію тай там поговоримо(
Буду вдячна за відповідь)
Чи можна з вінірами ставити ,хто знає?)
Бамбарбия! Кергуду.• 21 февраля 2023
1. Кто-то может не взяться, тк. фиксация брекетов к винирам несколько слабее и нужны специальные материалы. 2. виниры после брекетов скорее всего придется менять.

КликОЛЬКА• 21 февраля 2023
И ортодонт должен посмотреть в чем причина. Вам однозначно в другой город
Дядя Жора• 21 февраля 2023
Покажіть фото чотирьох вінірів, будь ласка. Чого так рано довелось робити? Естетика була чи проблеми?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 21 февраля 2023
нет 6 зуба -ооочень плохо, ортодонтия+имплант обязательно
Ольга255• 21 февраля 2023
Перед тем как ставить виниры спрашивала у ортодонта про брекеты в будущем, так как планирую исправлять прикус.
Сказал что можно ставить. Но большая вероятность, что виниры придется потом заменить. Поэтому к стоимости брекетов придется добавить стоимость новых виниров. У меня 6 верхних