Фамильная фондюшница• 21 февраля 2023

Підкажіть, чи варто мені "побиватися" за ним?

Я на бездоріжжі( Якщо хтось може глянути на таро, буду вам дуже вдячна
Ситечко для мыслей• 21 февраля 2023
Ну вы прикалываетесь каждый день отдел и тоже
Ещё такого не было
Вчера 100 тем
Сегодня тоже самое
Пацелуйнитуда• 21 февраля 2023
Своє життя ви повинні самі прожити. Для чого вам, щоб хтось щось казав. Чи це така реклама таро сьогодні?
40ка• 21 февраля 2023
Питання не в тому, чи варто.
Питання в тому, що вам це дасть

Я таролог, але без карт вам скажу, що воля чужої людини - за межами вашого впливу, тому зосередьтеся на собі
Залізна пані• 21 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Ещё такого не было
Вчера 100 тем
Сегодня тоже самое
Я уже думала, что это у меня дежавю. Вчера сто тем про мужика были, чтоб глянули на Таро. Беги парень, беги!
автор Фамильная фондюшница • 21 февраля 2023
Ответ для40ка
Питання не в тому, чи варто.
Питання в тому, що вам це дасть

Подивіться, будь ласка, по картах що він зараз почуває до мене і як згадує мене?
Дякую
Ответ дляЗалізна пані
)
Ситечко для мыслей• 21 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Дякую

Платить кто будет?
У кого такое было• 21 февраля 2023
Ні, ну то срака, перепрошую) хоч я в те не вірю але ше можу якось зрозуміти теми, коли питають про зниклу людину і тд, але щоб питати яи варто побиватись, то вже клініка трохи. Ще б запитали чи варто в туалет сходити
_MadonnA_• 21 февраля 2023
Я вам без таро скажу . Отпускать . Абсолютно все . Ваше вам вернётся , отпустите , быстрее вернётся .
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
А не повернеться то і х з ним
_MadonnA_• 21 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
А не повернеться то і х з ним
Будет другой ) тоже мне проблема ))))
_MadonnA_• 21 февраля 2023
Убиваясь за кем то вы вокруг себя такую и энергетику носите . Мужики от вас будут шарахаться , кому надо женщина, которая не отпустила прошлые отношения
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Будет другой ) тоже мне проблема ))))
Да. Тим паче в космічних масштабах це взагалі фігня питання.
Ответ дляСитечко для мыслей

Платить кто будет?
За що?
Ответ дляКу-кусик
Які масштаби? Ви про що?
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Які масштаби? Ви про що?
Про то що там в космосі великі газові гіганти зриваються на шмаття і загалом народжуються зверхнові і руйнуються і на це мільярди - мільярди років, а наше життя мале і коротке на фоні цього..і не варте того аби провести хоч краплину його в стражданнях за якимось чоловічком)
Глобальніше порозкиньте ))
Чёрти Шо• 21 февраля 2023
Тобто? Зараз Вам виходить все рівно, а потім як начнете побиватися. Так?
Ситечко для мыслей• 21 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
Глобальніше порозкиньте ))
Та шо ви зі своїм космосом
Дівчини треба знати конкретно
Побиватись чи ні
40ка• 22 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Дякую
Звичайно, згадує і розглядає, як запасний варіант.
І у нього є жінка, якою він цікавиться, але на неї у нього надії нема, тому ще згадує вас
Десь є той, для кого ви будете журавлем, а не синицею)
автор Фамильная фондюшница • 23 февраля 2023
Ответ для40ка
Дуже вам дякую! Ви написали фразу 《Десь буде той...》- це про іншого, не про цього, що я написала? Якщо вам не важко, подивіться, будь ласка, як йому* з тією жінкою?