Чудо-Рыба-кит• 21 февраля 2023

Залишилась асиметрія після блефаро

Зробила 5 місяців тому блефаропластику. На правому оці трохи залишилось провисання, робили корекцію і от фінальний результат.

Хірург каже, що більше не можна прибирати, але мене ця асиметрія і провисання трохи засмучує :(

Загалом я бачу асиметрію і на фото «до», і розумію, що кожен випадок індивідуальний і як на картинці всім не зробиш. В кожного різна будова і можливості.

На фото сильніше помітно, ніж у житті/на відео коли є міміка.

Може я себе накручую?

Хто робив сам/близькі, все ідеально, чи щось таке теж є?
СпайдерВумен• 21 февраля 2023
есть немного, но не критично
если бы не сказали, я бы и не нашла

А вот я вам сейчас расскажу• 21 февраля 2023
Лучшее враг хорошего. Нужно вовремя суметь остановиться. Все нормально у вас получилось в итоге. Естественно выглядит работа
Ниф_ниф• 21 февраля 2023
Как по мне, все нормально, учитывая что у вас была небольшая асимметрия.
Петя-петушок• 21 февраля 2023
Отличный резульат, как по мне
18 мнеУЖЕ• 21 февраля 2023
Повіки підняли?
СпайдерВумен• 21 февраля 2023
Автор, сколько заплатили? Я тоже хочу
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Повіки підняли?
Так, верхню робила
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Автор, сколько заплатили? Я тоже хочу
1500 євро. Але зараз в цього хірурга вже 2500 коштує. Я встигла перед підняттям записатись.
Бутылка с банками• 21 февраля 2023
У вас і на ’До’ ця частина була більш нависла. Результат гарний, став чудовий відкритий погляд.

Дикая Роза• 21 февраля 2023
у меня веки один в один и тоже на одном нависание больше. Мечтаю о блефаро, надо решаться уже.
Автор, вы под местной или общей анестезией делали?
СпайдерВумен• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Не хило.... долго восстанавливались? какой город?
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляДикая Роза
Загальна, наркоз супер був. Корекцію робили під місцевим.
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Та ні, синці за пару тижнів пройшли. Не боліло нічого ні дня. Робила в Ужгороді, клініка переїхала туди з Києва.
КоКоКоКоКоКо...• 21 февраля 2023
Автор,мы все несимметричны.Посмотрите внимательно-все части лица и тела отличаются.на фото все ок,очень естественно
СпайдерВумен• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Прекрасно! вы молодец что решились, результат отличный, не накручивайте себя!
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую!
Наивная Хо• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Загальна маєте на увазі медичний сон?
Щас ухожу• 21 февраля 2023
Я теж мрію про блєфаро. Знала, що ціна в районі 1500 євро. А от 2500 , бляха..
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Загальна маєте на увазі медичний сон?
Седація на газу (севоран)

Чудо в декрете• 21 февраля 2023
Це Ви вже придираєтесь,тим паче в статиці погляду,руху таке зовсім непомітно
Результат гарний,погляд відкритий,асиметрія невелика є майже у всіх на різних частинах тіла,а особливо на обличчі
Думала не так дорого,вже 2500(
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Він засновник клініки і ведучий спеціаліст, тому така ціна. У його колег дешевше.
Наивная Хо• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Седація на газу (севоран)
Дякую, треба собі записати)
Малинка• 21 февраля 2023
Шов заметно? Можно фото попросить?
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Думала не так дорого,вже 2500(
Він засновник клініки і ведучий спеціаліст, у його колег дешевше.
Дама_с_коготками• 21 февраля 2023
Как красиво!
Петросянша• 21 февраля 2023
Блин, как мне вас даль, молодая женщина , а сами себя уродуете, до было гораздо лучше и естественнее.
АсобеннАя• 21 февраля 2023
практически все люди имеют асимметрию, я например прекрасно ее вижу у себя, но когда например подругам говорю про свою асимметрию, то они не видят ее, мы лицо воспринимаем одним целыми

У вас результат хороший
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Шов заметно? Можно фото попросить?
Ось
автор Чудо-Рыба-кит • 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Дійсно, дуже гарно, коли повіки наполовину закривають очі) мені вони заважали дивитись, я постійно піднімала брови і через це заробила собі сильний залом на лобі вже у дитинстві.
Та никада в жизни• 21 февраля 2023
Автор, все добре на фото! Якщо б Ви не сказали - я б і уваги не звернула. Воно не ’кидається’ в очі. В будь-якому випадку, зараз набагато краще, ніж було.