Чудо-Рыба-кит• 21 февраля 2023
Залишилась асиметрія після блефаро
Зробила 5 місяців тому блефаропластику. На правому оці трохи залишилось провисання, робили корекцію і от фінальний результат.
Хірург каже, що більше не можна прибирати, але мене ця асиметрія і провисання трохи засмучує :(
Загалом я бачу асиметрію і на фото «до», і розумію, що кожен випадок індивідуальний і як на картинці всім не зробиш. В кожного різна будова і можливості.
На фото сильніше помітно, ніж у житті/на відео коли є міміка.
Може я себе накручую?
Хто робив сам/близькі, все ідеально, чи щось таке теж є?
Може я себе накручую?
Бабочки в моём животе• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Блин, как мне вас даль, молодая женщина , а сами себя уродуете, до было гораздо лучше и естественнее.
Ви нічого не переплутали, якщо що, то ’до ’ на першому фото. Там, де очей майже не видно. Що в тому гарного? Ще й зір через це може псуватися
Петросянша• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Дійсно, дуже гарно, коли повіки наполовину закривають очі) мені вони заважали дивитись, я постійно піднімала брови і через це заробила собі сильний залом на лобі вже у дитинстві.
Извините, но это бред, вас психиатр консультировал перед операцией?
Чудо в декрете• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Седація на газу (севоран)
Ви зразу прокинулись?були якісь побічні ефекти,галюцінаціїї
Бабочки в моём животе• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Ви свого хочете автору порадити? То він некомпетентний, судячи з ваших постів)
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Що значить брєд?) от насуньте собі брови донизу і подивіться чи зручно вам так дивитись)
Петросянша• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Мне вас жаль
Чудо в декрете• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Уродовать-это делать из губ жопу обезъяны и из лица-муклу,а это-устранить недостаток
Поумничка• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ох у меня такая же проблема, утром вообще...
Как вы привыкли к новому виду глаз? Я на себя примеряла , взгляд какой-то неестественный, не могу решится, мне нравится, как выглядят глаза с нависанием, но блин сложно открывать их(((
У вас асимметрии не вижу особо, все норм
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Якийсь час поспала. Прокинулась в палаті, трохи злякалась бо була там сама) через це засмутилась і поплакала їм 😂
Але мене швиденько заспокоїли і принесли гарячий бульончик)
Побічних/галюцинацій не було.
Хорошенькая• 21 февраля 2023
Наверное я бы тоже расстроилась из-за этой асимметрии. Но так как объективно стало лучше - то наверное смирилась бы и радовалась тому, что получилось. Но чувство, что я какая-то бракованная (у всех нормально получается, а у меня получилось с асимметрией) меня бы еще долго ’держало’
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляУточка
Без обид, но вы не яркой внешности и разницы особой нет
По-перше: ви не бачили мене, тому не можете зробити ніяких висновків зприводу моєї яскравості/неяскравості).
(Спойлер-ви помилились).
По-друге: перевірте зір, якщо не бачите різниці.
По-третє: що з вами не так? У вас життя не склалось чи просто день такий?
(Спойлер-ви помилились).
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляПоумничка
Я хотіла ще більш виражений ефект, тому мені було нормально. Навпаки засмутилась навіть трохи, бо хотіла щоб прям повністю були повіки видно (не знаю як пояснити)))
Але хірург сказав, що за моєї будови це максимум що можна прибрати.
Малинка• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ось
Так еще все не отошло. Может и выровняется.
Хотя ничего не заметно, если не акцентировать внимания. Все очень и очень прилично)
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
може дійсно ще трохи вирівняється) буду сподіватись на це
Дякую!
Кукуша• 21 февраля 2023
После все равно лучше гораздо. И в жизни действительно лицо подвижно потому не заметно сильно.
Петросянша• 21 февраля 2023
Ответ дляparele
Остановитесь, у Вас уже все прекрасно)
Увы, она этого не понимает, проблема ж не на лице
Поумничка• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Мне кажется вам больше не нужно и так хорошо, если больше взгляд был бы не естественный
Левый Локоть• 21 февраля 2023
Не накручивайте себя все у вас очень хорошо.
Мне завтра только швы снимать так я вообще красавица-раскрасавица в пластырях и сине-желтая

Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
З чого ви взяли, що я не зупинюсь і що я незадоволена собою? Я просто поділилась своїми переживаннями, сказала що асиметрія мене ТРОХИ засмучує. І я слухаюсь хірурга як бачите, не біжу нічого дороблювати. Я себе люблю і я гарна. І я це знаю.
Може це таки вам треба до психіатра якщо ви приписуєте незнайомим людям проблеми з головую?
Поумничка• 21 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
доморощенные психолоХи вошли в чат)) Вам повезло , что вы не знаете, что такое реальное нависания века и это не психология, а физиология, автор правильно написала есть проблема с открыванием глаз и морщинами на лбу
Чудо-Рыба-кит
• 21 февраля 2023
Ответ дляЛевый Локоть

Дякую! Знімати взагалі не боляче, до речі) після корекції мені чоловік зняв вдома навіть сам) перший раз заплатила в іншій клініці 500 грн за це, так в не зрозуміла за що це було
Госпожа Белладонна• 21 февраля 2023
Є спеціалізовані центри мікрохірурнії ока і блефаро робить офтальмолог-хірург під мікроскопом, а не хірург широкого профілю. Ціна раза в три-п‘ять дешевше. Тернопіль,
Левый Локоть• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Я не боюсь снимать просто тоже переживаю о результате. Были большие проблемы.
Петросянша• 21 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Вы до операции значительно лучше выгледели