Шукаю оренду 2к квартири з кінця березня. Київ, Нивки. Потрібен дуже бюджетний варіант, в ідеалі за комунальні платежі. Можливо майже без меблів. Для чоловіка "з руками". Щось полагодити або допомогти буде не проблема. Розумію що шанси мізерні, але все ж, можливо хтось щось порадить.
Пушка заряжённая• 21 февраля 2023
кому это выгодно ? если б у нас организации типа красного креста работали и жилье предоставляли как зарубежом … а так 🤷♀️
Глубоководная селедка• 21 февраля 2023
Для чоловіка з руками знімайте кімнату. Доможе хозяйці і не так дорого, як квартиру.
Ответ дляПушка заряжённая
Можливо варіант коли є квартира яка не зовсім готова до здачі а можливості привести до ладу чи бажання немає...щось такого плану. Але розумію що це фантастика...
100pudov• 21 февраля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Мабуть крім чоловіка з руками ще п’ятеро
Пушка заряжённая• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
Всегда такое сдается за 5-6 тыс + коммуналка .
Знакомые вот если тогда , вариант есть .
grechka827• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
потрібна саме квартира(
Мені потрібен Lexus rx 350 гібрид 2021 року я з руками і з мозгами, бажано дуже дешево, заправляти буду скма
Щось порадите?
grechka827• 21 февраля 2023
Ответ для100pudov
Щось ржу, чоловік з руками подавай двушку на Нивках
Ладно там, мама з дітьми з прифронтового чи окупації
Все возможно• 21 февраля 2023
Просто подумайте, для чого комусь в цей важкий час втрачати 5-6 тисяч мінімум? Багато втратили роботу, живуть зі здачі. Якщо це допомога на пару тижнів, доки людина оговтається після втечі з окупованих територій - то одне. А так майже нереально.
МЕСТО_Встречи• 21 февраля 2023
не реально
всі знайомі здають/знімають за довоєнними або вищими цінами.
Геть нікудишня мінімум 5 тис + комунальні
grechka827• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
Ні. Якщо все добре то пізніше буде ще донька жити. Там потенційний навчальний заклад.
А потім якщо буде ще краще то зять, собака, кіт і нова пасія мужика
С перепою• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
потрібна саме квартира(
Я с Нивок. Автор, а почему именно квартира? Кто задал эту планку при отсутствии финансовой возможности? На Нивках много семейных общежитий - поищите и будет Вам счастье. В этом случае ужиматься в своих желаниях нужно Вам, а не собственникам квартир на Нивках. ’Мужчина с руками’ - это не работает.
grechka827• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
Ви пишите що ’я з руками і з мозгами’. Руки у Вас справді вправні - повідомлення так і вилітають) А демонстрація ’мозгів’ теж буде? Чи по приколам та і все?
А як вам продемонструвати? Бізнес план розписати як мужику з руками заробити на квартиру
Все возможно• 21 февраля 2023
Ответ дляgrechka827
Ага, купити двушку на нивках і дати пожити автору.
Напланетянка• 21 февраля 2023
Нет, нереально. Брат мужа 1к убитую за 6 тыс на Нивках (7 мин до метро) снимает+коммуналка. И дешевле найти не может.
За коммуналку в Киеве никто не хочет сдавать, всем нужны деньги, это не тот город, чтоб за коммуналку сдавать
Напланетянка• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
Дякую!
Это только когда война началась, ему за март, апрель разрешили не платить аренду, только коммуналку, потом с мая по август платил 3 тыс, а с сентября подняли до 6. До войны платил 5 тыс
вареный_look• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
потрібна саме квартира(
І саме 2-кімнатна 😂 у мужика такі великі руки, що в кімнаті не поміститься, треба окрему квартиру на кілька кімнат?
Проня_Прокоповна• 21 февраля 2023
Все набагато простіше. Якщо ви ’з руками’, то влаштовуйтесь на роботу, робіть ремонти і за зароблені гроші орендуйте квартиру.
Проня_Прокоповна• 21 февраля 2023
Ответ дляZweck23
а можна масаж?)) це ж теж руками))
хоч на голові стійте)