тянитолкайка• Изменено 21 февраля 2023
Бьюти сфера переполнена?
Как думаете, бьюти сфера переполнена? Много мастеров, большая конкуренция, сложно найти клиентов? К кому бы лично вы пошли, а что бы делали сами себе дома?И что более актуально на ваш взгляд - делать маникюр+ педикюр или реснички+брови?
Результат:
вже голосів:
44 (70.97%)
Маникюр+педикюр
18 (29.03%)
Брови+Ресницы
100%• 21 февраля 2023
Проголосувала за манікюр/ педікюр. Але тільки тому що вважаю вії вже залишками минулого. З 35 колег на роботі з віями тільки одна. З манікюром більшість. З педикюром теж. Я вже не роблю нічого в майстрів. Вії вже казала не сприймаю. Про брови взагалі незрозуміла- а що ви з ними збираєтеся робити клієнтам? Фарбувати? Формувати? Я не знаю, може в мене чудова форма брів, але я підщипую сама і придбала чудовий віск для брів- три хвилини і ідеальний вигляд на цілий день. Нігті також з ковиду роблю сама нарощування. Ось тільки педікюр в майстра.
Скоро_вчера• 21 февраля 2023
Из моего окружения примерно 50/50.
Я делаю сама маникюр/педикюр, поэтому проголосовала за брови/ресницы, не пойму, все кто проголосовал за маникюр/педикюр, вы можете сами себе сделать эти процедуры, в смысле брови/ресницы? Я точно нет.
тянитолкайка
• 21 февраля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Эффект Кличко
Какой ещё эффект Кличко? Какие ещё 12 девушек? Я говорила за 10!
Белочкой зови• 21 февраля 2023
Ответ длятянитолкайка
Не злитесь
Просто вспомнила один из перлов Кличко про заместителей
, у меня есть 2 заместителя, 4 из которых валяются в кабинете,
миссДавеча• 21 февраля 2023
Ответ для100%
А можна назву воску?
100%• 21 февраля 2023
Ответ длямиссДавеча
А можна назву воску?
Ось. Просто мій мастхев. Не потрібно більше ні татуажів, ні покрасок. Маленька баночка зі щіточкою. Можна нанести в один шар і зачесати як треба. А можна в декілька шарів створити ефект татуажу. Ціна абсолютно помірна на мейкапі. А тон краще обирати по коментах там же.
миссДавеча• 22 февраля 2023
Ответ для100%
Дякую за відповідь.